14 May - 15 May

TROLLTRÄFFEN 1 2022

التسجيلات المبكرة
01 Feb - 06 Mar 23:59
تسجيل عادي
Deadline 30 Apr 23:59
التسجيلات المتأخرة
Deadline 13 May 23:59

Damer Veteran / F34 / -63 kg

Katarzyna Kaseorg SE

Ekerö Judoklubb
Ekerö Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: F34
  • Vikt -63 kg
  • Born 1980

Helene Karlsson SE

Västbo Judoklubb
Västbo Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: F56
  • Vikt -57 kg
  • Born 1966

Damer Veteran +70

Sara Selak SE

Alingsås Judoklubb
Alingsås Judoklubb

  • Bälte Svart
  • Ålder: F12
  • Vikt -70 kg
  • Born 1991

Boel Dittmer SE

Västbo Judoklubb
Västbo Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Ålder: F34
  • Vikt +78 kg
  • Born 1973

Annika Molin SE

Lilla Edets JK

  • Bälte Svart
  • Ålder: F34
  • Vikt -78 kg
  • Born 1974

Herrar Veteran -100

Tomas Johansson SE

Alingsås Judoklubb
Alingsås Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: M34
  • Vikt -100 kg
  • Born 1982

Peter Sundin SE

Göteborgs Judoklubb
Göteborgs Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Ålder: M12
  • Vikt -100 kg
  • Born 1984

Jimmy Andersson SE

Norrköpings Judoklubb
Norrköpings Judoklubb

  • Bälte Svart
  • Ålder: M34
  • Vikt -100 kg
  • Born 1979

Herrar Veteran -73

Jakob Brandstedt SE

Mariestads JK
Mariestads JK

  • Bälte Brunt
  • Ålder: M12
  • Vikt -73 kg
  • Born 1988

Jon Pettersson SE

Alingsås Judoklubb
Alingsås Judoklubb

  • Bälte Svart
  • Ålder: M34
  • Vikt -73 kg
  • Born 1982

Eyjolfur Gudjonsson IS

Visby judoklubb
Visby judoklubb

  • Bälte Svart
  • Ålder: M12
  • Vikt -73 kg
  • Born 1990

Silviu Cristian SE

Västbo Judoklubb
Västbo Judoklubb

  • Bälte Svart
  • Ålder: M34
  • Vikt -73 kg
  • Born 1978

Magnus Eriksson SE

Lerums Judoklubb
Lerums Judoklubb

  • Bälte Svart
  • Ålder: M56
  • Vikt -73 kg
  • Born 1967

Thomas Stenqvist SE

Judoklubben Jigo-Tai
Judoklubben Jigo-Tai

  • Bälte Svart
  • Ålder: M34
  • Vikt -73 kg
  • Born 1979

Herrar Veteran -81

Daniel Detterberg SE

Alingsås Judoklubb
Alingsås Judoklubb

  • Bälte Svart
  • Ålder: M34
  • Vikt -81 kg
  • Born 1979

Jonas Engh SE

Alingsås Judoklubb
Alingsås Judoklubb

  • Bälte Svart
  • Ålder: M56
  • Vikt -81 kg
  • Born 1969

Antonius De Bruin NL

Uddevalla Judo
Uddevalla Judo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: M12
  • Vikt -81 kg
  • Born 1988

Mattias Skoglund SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: M12
  • Vikt -81 kg
  • Born 1983

Paul Malmgren SE

Trelleborg Judo
Trelleborg Judo

  • Bälte Svart
  • Ålder: M56
  • Vikt -81 kg
  • Born 1967

Herrar Veteran -90

Anders Karlsson SE

Västbo Judoklubb
Västbo Judoklubb

  • Bälte Svart
  • Ålder: M56
  • Vikt -90 kg
  • Born 1966

Mats Johansson SE

Judo Club Sundsvall
Judo Club Sundsvall

  • Bälte Blått
  • Ålder: M34
  • Vikt -90 kg
  • Born 1976

Hans-Göran Sundström SE

Judo Club Sundsvall
Judo Club Sundsvall

  • Bälte Svart
  • Ålder: M56
  • Vikt -90 kg
  • Born 1965

Aron Mathiasson SE

Göteborgs Judoklubb
Göteborgs Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: M34
  • Vikt -90 kg
  • Born 1982

Essam Zahlan SE

Norrköpings Judoklubb
Norrköpings Judoklubb

  • Bälte Svart
  • Ålder: M34
  • Vikt -90 kg
  • Born 1981

Herrar / Herrar / -66 kg

Edvin Rigstedt SE

Floda Judo Klubb
Floda Judo Klubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Herrar
  • Vikt -66 kg
  • Born 2004

John Bodeklint SE

Borås JK
Borås JK

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Herrar
  • Vikt -66 kg
  • Born 2004

Erik Broman Nilsson SE

Frölunda Judo
Frölunda Judo

  • Bälte Blått
  • Ålder: Herrar
  • Vikt -66 kg
  • Born 2004

Herrar / Herrar / -73 kg

Muhammad Nart Ghazi SE

Västbo Judoklubb
Västbo Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Herrar
  • Vikt -73 kg
  • Born 1996

Eyjolfur Gudjonsson IS

Visby judoklubb
Visby judoklubb

  • Bälte Svart
  • Ålder: Herrar
  • Vikt -73 kg
  • Born 1990

Aleksandr Iakimchuk SE

Göteborgs Judoklubb
Göteborgs Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Herrar
  • Vikt -73 kg
  • Born 1993

Jon Augustsson SE

Judoklubben Jigo-Tai
Judoklubben Jigo-Tai

  • Bälte Blått
  • Ålder: Herrar
  • Vikt -73 kg
  • Born 1990

Thomas Stenqvist SE

Judoklubben Jigo-Tai
Judoklubben Jigo-Tai

  • Bälte Svart
  • Ålder: Herrar
  • Vikt -73 kg
  • Born 1979

Herrar / Herrar / -90 kg

Oscar Widegren SE

Ekerö Judoklubb
Ekerö Judoklubb

  • Bälte Svart
  • Ålder: Herrar
  • Vikt -90 kg
  • Born 1999

Emil Jabiyev SE

LUGI JUDO
LUGI JUDO

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Herrar
  • Vikt -90 kg
  • Born 2007

Arvid Pagstedt SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Herrar
  • Vikt -90 kg
  • Born 2004

Viktor Fazlagic Kristiansson SE

Academy not confirmed
Göteborgs Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Herrar
  • Vikt -81 kg
  • Born 2004

Herrar / Herrar / -100 kg

Peter Sundin SE

Göteborgs Judoklubb
Göteborgs Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Herrar
  • Vikt -100 kg
  • Born 1984

Bashar Nanaee SE

Borås JK
Borås JK

  • Bälte Brunt
  • Ålder: HU21
  • Vikt -100 kg
  • Born 2002

Dante Skarstedt SE

Visby judoklubb
Visby judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU18
  • Vikt -90 kg
  • Born 2007

Jimmy Andersson SE

Norrköpings Judoklubb
Norrköpings Judoklubb

  • Bälte Svart
  • Ålder: Herrar
  • Vikt -100 kg
  • Born 1979

DU21 / DU21 / -52 kg

Tilde Wåhlin SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Brunt
  • Ålder: DU21
  • Vikt -52 kg
  • Born 2005

Benedicte Bernhus NO

Fredrikstad kampsportklubb judo
Fredrikstad kampsportklubb judo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: DU21
  • Vikt -52 kg
  • Born 2007

DU21 / DU21 / -57 kg

Alva Larsson SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Blått
  • Ålder: DU21
  • Vikt -57 kg
  • Born 2006

Maria Nouman SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Bälte Blått
  • Ålder: DU21
  • Vikt -57 kg
  • Born 2005

Jenny Jönsson SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Brunt
  • Ålder: DU21
  • Vikt -57 kg
  • Born 2005

Una Rojahn NO

Sande Sportsklubb Judo
Sande Sportsklubb Judo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: DU21
  • Vikt -57 kg
  • Born 2003

Elisabet Ødegaard Hansteen NO

Sande Sportsklubb Judo
Sande Sportsklubb Judo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Damer
  • Vikt -57 kg
  • Born 2001

Felicia Granudd SE

Landvetter Judoklubb
Landvetter Judoklubb

  • Bälte Svart
  • Ålder: DU21
  • Vikt -57 kg
  • Born 2004

DU21 / DU21 / -63 kg

Vilda Backlund SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Bälte Brunt
  • Ålder: DU21
  • Vikt -63 kg
  • Born 2005

Gavrila Perisic SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Brunt
  • Ålder: DU21
  • Vikt -63 kg
  • Born 2005

Melina Aramburo SE

Stockholms Judoklubb
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Svart
  • Ålder: Damer
  • Vikt -63 kg
  • Born 2001

Tyra Lovang SE

Linköping Judo
Linköping Judo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: DU21
  • Vikt -63 kg
  • Born 2005
التسجيلات غير المكتملة

DU21 / DU21 / -70 kg

Alva Englund SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Blått
  • Ålder: DU21
  • Vikt -70 kg
  • Born 2005

Elina Hermansson SE

Växjö Judoklubb
Växjö Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: DU21
  • Vikt -70 kg
  • Born 2005

Vilja Kördel SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Blått
  • Ålder: DU21
  • Vikt -70 kg
  • Born 2006

Line Haldorsen NO

Sande Sportsklubb Judo
Sande Sportsklubb Judo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: DU21
  • Vikt -70 kg
  • Born 2003

HU21 / HU21 / -55 kg

Albin Forselius SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Bälte Blått
  • Ålder: HU21
  • Vikt -55 kg
  • Born 2006

Marlon Dohlmann SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Brunt
  • Ålder: HU21
  • Vikt -55 kg
  • Born 2006

Samir Poblocki SE

Academy not confirmed
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: HU21
  • Vikt -55 kg
  • Born 2007

Elmedin Ukaabdulhak SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: HU21
  • Vikt -55 kg
  • Born 2007

Yousef Abdelrahman SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: HU21
  • Vikt -55 kg
  • Born 2007

Liam Bagge SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Brunt
  • Ålder: HU21
  • Vikt -55 kg
  • Born 2005

HU21 / HU21 / -60 kg

Mats Gerhardsen NO

Sande Sportsklubb Judo
Sande Sportsklubb Judo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: HU21
  • Vikt -60 kg
  • Born 2004

Vincent Skilling SE

Judoklubben Budo
Judoklubben Budo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: HU21
  • Vikt -60 kg
  • Born 2007

Hampus Magnusson SE

Judoklubben Jigo-Tai
Judoklubben Jigo-Tai

  • Bälte Blått
  • Ålder: HU21
  • Vikt -60 kg
  • Born 2005

Axel Staberg SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Brunt
  • Ålder: HU21
  • Vikt -60 kg
  • Born 2006

Joel Carlsson SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Blått
  • Ålder: HU21
  • Vikt -60 kg
  • Born 2006

HU21 / HU21 / -66 kg

Marcus Bach Moe NO

Ippon Judo & BJJ
Ippon Judo & BJJ

  • Bälte Grönt
  • Ålder: HU21
  • Vikt -66 kg
  • Born 2007

Richard Lindén SE

Lerums Judoklubb
Lerums Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Ålder: HU21
  • Vikt -66 kg
  • Born 2004

Edvin Rigstedt SE

Floda Judo Klubb
Floda Judo Klubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: HU21
  • Vikt -66 kg
  • Born 2004

Emil Johansson SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Bälte Brunt
  • Ålder: HU21
  • Vikt -66 kg
  • Born 2004

John Bodeklint SE

Borås JK
Borås JK

  • Bälte Brunt
  • Ålder: HU21
  • Vikt -66 kg
  • Born 2004

Lucas Stark SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Brunt
  • Ålder: HU21
  • Vikt -66 kg
  • Born 2005

Vidar Lovang SE

Linköping Judo
Linköping Judo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: HU21
  • Vikt -66 kg
  • Born 2006

Max Sandberg SE

Frölunda Judo
Frölunda Judo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: HU21
  • Vikt -66 kg
  • Born 2004

Sander Bo Johansen NO

Fredrikstad kampsportklubb judo
Fredrikstad kampsportklubb judo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: HU21
  • Vikt -66 kg
  • Born 2005

Noa Laudams SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK
tung

  • Bälte Blått
  • Ålder: HU21
  • Vikt -66 kg
  • Born 2007

HU21 / HU21 / -73 kg

Elias Bergqvist SE

Judo Club Sundsvall
Judo Club Sundsvall

  • Bälte Brunt
  • Ålder: HU21
  • Vikt -73 kg
  • Born 2006

Vilhelm Heljasvaara SE

Åkersberga Judoklubb
Åkersberga Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: HU21
  • Vikt -73 kg
  • Born 2005

Said Hasuna SE

Academy not confirmed
Judoklubben Budo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: HU21
  • Vikt -73 kg
  • Born 2004

Ossian Kullman SE

LUGI JUDO
LUGI JUDO

  • Bälte Brunt
  • Ålder: HU21
  • Vikt -73 kg
  • Born 2005

Wojtek Bogdanski SE

LUGI JUDO
LUGI JUDO

  • Bälte Blått
  • Ålder: HU21
  • Vikt -73 kg
  • Born 2005

Saikhanbileg Bayarsaikhan SE

Trelleborg Judo
Trelleborg Judo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: HU21
  • Vikt -73 kg
  • Born 2006

HU21 / HU21 / -81 kg

Alvin Stallgård SE

Borås JK
Borås JK

  • Bälte Brunt
  • Ålder: HU21
  • Vikt -81 kg
  • Born 2004

Viktor Fazlagic Kristiansson SE

Academy not confirmed
Göteborgs Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: HU21
  • Vikt -81 kg
  • Born 2004

HU21 / HU21 / -90 kg

Emil Jabiyev SE

LUGI JUDO
LUGI JUDO

  • Bälte Brunt
  • Ålder: HU21
  • Vikt -90 kg
  • Born 2007

Arvid Pagstedt SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: HU21
  • Vikt -90 kg
  • Born 2004
التسجيلات غير المكتملة

FU18 / FU18 / -52 kg

Ebba Peterson SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Blått
  • Ålder: FU18
  • Vikt -52 kg
  • Born 2007

Tilde Wåhlin SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Brunt
  • Ålder: FU18
  • Vikt -52 kg
  • Born 2005

Carla Homke Lellu FR

Ippon Judo & BJJ
Ippon Judo & BJJ

  • Bälte Grönt
  • Ålder: FU18
  • Vikt -52 kg
  • Born 2007

Kateryna Tsvelyke UA

Uddevalla Judo
Uddevalla Judo

  • Bälte Blått
  • Ålder: FU18
  • Vikt -52 kg
  • Born 2005

Ester Pagstedt SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Blått
  • Ålder: FU18
  • Vikt -52 kg
  • Born 2008

Benedicte Bernhus NO

Fredrikstad kampsportklubb judo
Fredrikstad kampsportklubb judo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: FU18
  • Vikt -52 kg
  • Born 2007

Madeleine Hedlund SE

Judo Club Sundsvall
Judo Club Sundsvall

  • Bälte Blått
  • Ålder: FU18
  • Vikt -52 kg
  • Born 2008

FU18 / FU18 / -57 kg

Alva Larsson SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Grönt
  • Ålder: FU18
  • Vikt -57 kg
  • Born 2006

Maria Nouman SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Bälte Blått
  • Ålder: FU18
  • Vikt -57 kg
  • Born 2005

Jenny Jönsson SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Brunt
  • Ålder: FU18
  • Vikt -57 kg
  • Born 2005

Mira Kördel SE

Academy not confirmed
Trollhättans JK

  • Bälte Blått
  • Ålder: FU18
  • Vikt -57 kg
  • Born 2008

Emelie Frisk SE

Frölunda Judo
Frölunda Judo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: FU18
  • Vikt -57 kg
  • Born 2006

FU18 / FU18 / -63kg

Vilda Backlund SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Bälte Brunt
  • Ålder: FU18
  • Vikt -63kg
  • Born 2005

Elvira Skoglund SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Blått
  • Ålder: FU18
  • Vikt -63kg
  • Born 2008

Gavrila Perisic SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Brunt
  • Ålder: FU18
  • Vikt -63kg
  • Born 2005

Alma Alenback SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Blått
  • Ålder: FU18
  • Vikt -63kg
  • Born 2006

Tindra Frejinger SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Bälte Brunt
  • Ålder: FU18
  • Vikt -63kg
  • Born 2005

Ronja Johansson SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Bälte Blått
  • Ålder: FU18
  • Vikt -63kg
  • Born 2007

Tyra Lovang SE

Linköping Judo
Linköping Judo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: FU18
  • Vikt -63kg
  • Born 2005

Ebba Strand SE

LUGI JUDO
LUGI JUDO

  • Bälte Brunt
  • Ålder: FU18
  • Vikt -63kg
  • Born 2006

Anna Grambo NO

Sande Sportsklubb Judo
Sande Sportsklubb Judo

  • Bälte Blått
  • Ålder: FU18
  • Vikt -63kg
  • Born 2007

Felicia Ernbro Rundström SE

Korpehôla Judoklubb
Korpehôla Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: FU18
  • Vikt -63kg
  • Born 2006

Sara Perisic SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Blått
  • Ålder: FU18
  • Vikt -63kg
  • Born 2007

FU18 / FU18 / -70 kg

Vilja Kördel SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Blått
  • Ålder: FU18
  • Vikt -70 kg
  • Born 2006

Alva Englund SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Blått
  • Ålder: FU18
  • Vikt -70 kg
  • Born 2005

Elina Hermansson SE

Växjö Judoklubb
Växjö Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: FU18
  • Vikt -70 kg
  • Born 2005

PU18 / PU18 / -50 kg

Brink Erlandsen-Sele NO

Ippon Judo & BJJ
Ippon Judo & BJJ

  • Bälte Blått
  • Ålder: PU18
  • Vikt -50 kg
  • Born 2007

Torstein Brekke-Jenssen KR

Ippon Judo & BJJ
Ippon Judo & BJJ

  • Bälte Blått
  • Ålder: PU18
  • Vikt -46 kg
  • Born 2007

Ludvig Nilsen NO

Ippon Judo & BJJ
Ippon Judo & BJJ

  • Bälte Blått
  • Ålder: PU18
  • Vikt -50 kg
  • Born 2006

Julian Fæhn NO

Ippon Judo & BJJ
Ippon Judo & BJJ

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU18
  • Vikt -50 kg
  • Born 2007

Mahmoud Amer Slaibi NO

Sande Sportsklubb Judo
Sande Sportsklubb Judo

  • Bälte Blått
  • Ålder: PU18
  • Vikt -50 kg
  • Born 2006

PU18 / PU18 / -55 kg

Lukas Allevåg SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Blått
  • Ålder: PU18
  • Vikt -55 kg
  • Born 2008

Marlon Dohlmann SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Brunt
  • Ålder: PU18
  • Vikt -55 kg
  • Born 2006

Max Glans SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Blått
  • Ålder: PU18
  • Vikt -55 kg
  • Born 2008

Liam Bagge SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Brunt
  • Ålder: PU18
  • Vikt -55 kg
  • Born 2005

Elmedin Ukaabdulhak SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU18
  • Vikt -55 kg
  • Born 2007

Yousef Abdelrahman SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU18
  • Vikt -55 kg
  • Born 2007

Måns Olsson SE

Academy not confirmed
Olofströms Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: PU18
  • Vikt -55 kg
  • Born 2007

Nino Gubberud NO

Ippon Judo & BJJ
Ippon Judo & BJJ

  • Bälte Blått
  • Ålder: PU18
  • Vikt -55 kg
  • Born 2008

PU18 / PU18 / -60 kg

Joel Carlsson SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Brunt
  • Ålder: PU18
  • Vikt -60 kg
  • Born 2006

Axel Staberg SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Brunt
  • Ålder: PU18
  • Vikt -60 kg
  • Born 2006

Hampus Magnusson SE

Judoklubben Jigo-Tai
Judoklubben Jigo-Tai

  • Bälte Blått
  • Ålder: PU18
  • Vikt -60 kg
  • Born 2005

William Miller SE

LUGI JUDO
LUGI JUDO

  • Bälte Blått
  • Ålder: PU18
  • Vikt -60 kg
  • Born 2005

William Brantebäck SE

Aktiv Judo
Aktiv Judo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: PU18
  • Vikt -60 kg
  • Born 2005

PU18 / PU18 / -66 kg

Johannes Sjöström SE

Judo Club Sundsvall
Judo Club Sundsvall

  • Bälte Brunt
  • Ålder: PU18
  • Vikt -66 kg
  • Born 2006

Noa Laudams SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK
tung

  • Bälte Blått
  • Ålder: PU18
  • Vikt -66 kg
  • Born 2007

Marcus Bach Moe NO

Ippon Judo & BJJ
Ippon Judo & BJJ

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU18
  • Vikt -66 kg
  • Born 2007

Lucas Stark SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Brunt
  • Ålder: PU18
  • Vikt -66 kg
  • Born 2005

Philip Oddsson SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Blått
  • Ålder: PU18
  • Vikt -66 kg
  • Born 2006

Hedi Bokani NO

Ippon Judo & BJJ
Ippon Judo & BJJ

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU18
  • Vikt -66 kg
  • Born 2008

Abdulla Saltakhanov NO

Ippon Judo & BJJ
Ippon Judo & BJJ

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU18
  • Vikt -66 kg
  • Born 2008

Wille Dahlgren SE

Stenungsunds JK
Stenungsunds JK

  • Bälte Blått
  • Ålder: PU18
  • Vikt -66 kg
  • Born 2006

Adam Belkhir SE

Borås JK
Borås JK

  • Bälte Brunt
  • Ålder: PU18
  • Vikt -66 kg
  • Born 2006

Erik Malmros SE

Trelleborg Judo
Trelleborg Judo

  • Bälte Blått
  • Ålder: PU18
  • Vikt -66 kg
  • Born 2005

Vidar Lovang SE

Linköping Judo
Linköping Judo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: PU18
  • Vikt -66 kg
  • Born 2006

Sander Bo Johansen NO

Fredrikstad kampsportklubb judo
Fredrikstad kampsportklubb judo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: PU18
  • Vikt -66 kg
  • Born 2005

PU18 / PU18 / -73 kg

Wilmer Mattsson SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Blått
  • Ålder: PU18
  • Vikt -73 kg
  • Born 2008

Elias Bergqvist SE

Judo Club Sundsvall
Judo Club Sundsvall

  • Bälte Brunt
  • Ålder: PU18
  • Vikt -73 kg
  • Born 2006

Arvid Österman SE

Lidköpings BudoKlubb
Gracie Barra

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU18
  • Vikt -73 kg
  • Born 2007

William Krus SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Bälte Blått
  • Ålder: PU18
  • Vikt -73 kg
  • Born 2007

Isak Lantz SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Blått
  • Ålder: PU18
  • Vikt -73 kg
  • Born 2005

Ludde Mosshagen SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Blått
  • Ålder: PU18
  • Vikt -73 kg
  • Born 2007

Vilhelm Heljasvaara SE

Åkersberga Judoklubb
Åkersberga Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: PU18
  • Vikt -73 kg
  • Born 2005

Ossian Kullman SE

LUGI JUDO
LUGI JUDO

  • Bälte Brunt
  • Ålder: PU18
  • Vikt -73 kg
  • Born 2005

Wojtek Bogdanski SE

LUGI JUDO
LUGI JUDO

  • Bälte Blått
  • Ålder: PU18
  • Vikt -73 kg
  • Born 2005

Hannes Hedenblad SE

Aktiv Judo
Aktiv Judo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: PU18
  • Vikt -73 kg
  • Born 2005

Neo Andersson SE

Vara Judoklubb
Vara Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: PU18
  • Vikt -73 kg
  • Born 2007

Saikhanbileg Bayarsaikhan SE

Trelleborg Judo
Trelleborg Judo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: PU18
  • Vikt -73 kg
  • Born 2006

Audun Hansteen NO

Sande Sportsklubb Judo
Sande Sportsklubb Judo

  • Bälte Blått
  • Ålder: PU18
  • Vikt -73 kg
  • Born 2005

Hussien Nasan NO

Sandefjord judoklubb
Sandefjord judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU18
  • Vikt -73 kg
  • Born 2005

Sivert Trollerud NO

Sandefjord judoklubb
Sandefjord judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU18
  • Vikt -73 kg
  • Born 2007

PU18 / PU18 / -90 kg

التسجيلات غير المكتملة

FU15 / FU15 / -36 kg

Tilde Cedervall SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Grönt
  • Ålder: FU15
  • Vikt -36 kg
  • Born 2010

Havanna Andersson SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Ålder: FU15
  • Vikt -36 kg
  • Born 2010

Isabelle Hedlund SE

Judo Club Sundsvall
Judo Club Sundsvall

  • Bälte Blått
  • Ålder: FU15
  • Vikt -36 kg
  • Born 2009

Moa Westerberg SE

Stenungsunds JK
Stenungsunds JK

  • Bälte Grönt
  • Ålder: FU15
  • Vikt -36 kg
  • Born 2009

FU15 / FU15 / -40 kg

Elsa Peterson SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Blått
  • Ålder: FU15
  • Vikt -40 kg
  • Born 2009

Stella Cornelia Hauge NO

Sande Sportsklubb Judo
Sande Sportsklubb Judo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: FU15
  • Vikt -40 kg
  • Born 2009

Karolina Lupina SE

Skövde JK
Skövde JK

  • Bälte Orange
  • Ålder: FU15
  • Vikt -40 kg
  • Born 2009

FU15 / FU15 / -44 kg

Hilda Skoglund SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: FU15
  • Vikt -44 kg
  • Born 2010

Nikki Hiltonsson SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Grönt
  • Ålder: FU15
  • Vikt -44 kg
  • Born 2010

FU15 / FU15 / -48 kg

Matilda Steer SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Blått
  • Ålder: FU15
  • Vikt -48 kg
  • Born 2008

Matilda Glans SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Grönt
  • Ålder: FU15
  • Vikt -48 kg
  • Born 2010

Bianca Nordlund SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: FU15
  • Vikt -48 kg
  • Born 2010

Alva Pagstedt SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Blått
  • Ålder: FU15
  • Vikt -48 kg
  • Born 2008

Emma Peters SE

Skövde JK
Skövde JK

  • Bälte Orange
  • Ålder: FU15
  • Vikt -48 kg
  • Born 2008

Hilma Wiik SE

Skövde JK
Skövde JK

  • Bälte Grönt
  • Ålder: FU15
  • Vikt -48 kg
  • Born 2009

FU15 / FU15 / -52 kg

Madeleine Hedlund SE

Judo Club Sundsvall
Judo Club Sundsvall

  • Bälte Blått
  • Ålder: FU15
  • Vikt -52 kg
  • Born 2008

Malou Sjöstrand SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Grönt
  • Ålder: FU15
  • Vikt -52 kg
  • Born 2009

Izabella Ghayada SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Blått
  • Ålder: FU15
  • Vikt -52 kg
  • Born 2010

Vera Karlsson/Gårlid SE

Judo Arvika
Judo Arvika

  • Bälte Grönt
  • Ålder: FU15
  • Vikt -52 kg
  • Born 2008

Heidi Holm-Glad SE

Judo Arvika
Judo Arvika

  • Bälte Orange
  • Ålder: FU15
  • Vikt -52 kg
  • Born 2009

Lily Tysse SE

Uddevalla Judo
Uddevalla Judo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: FU15
  • Vikt -52 kg
  • Born 2009

Ester Pagstedt SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Blått
  • Ålder: FU15
  • Vikt -52 kg
  • Born 2008

Felicia Kåberg Lyckäng SE

Uddevalla Judo
Uddevalla Judo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: FU15
  • Vikt -52 kg
  • Born 2009

Ariel Berntsson Andersson SE

Norrköpings Judoklubb
Norrköpings Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: FU15
  • Vikt -52 kg
  • Born 2009

FU15 / FU15 / -57 kg

Mira Kördel SE

Academy not confirmed
Trollhättans JK

  • Bälte Blått
  • Ålder: FU15
  • Vikt -57 kg
  • Born 2008

Amanda Orrbo SE

Frövi Judo
Frövi Judo
Har dispens för U15

  • Bälte Svart
  • Ålder: Damer
  • Vikt -57 kg
  • Born 2001

Leia Rausek Nielsen SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Grönt
  • Ålder: FU15
  • Vikt -57 kg
  • Born 2009

Izabella Brighenti SE

Ekerö Judoklubb
Ekerö Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Ålder: FU15
  • Vikt -57 kg
  • Born 2008

FU15 / FU15 / -63kg

Elvira Skoglund SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Blått
  • Ålder: FU15
  • Vikt -63kg
  • Born 2008

Emma Steen NO

Sande Sportsklubb Judo
Sande Sportsklubb Judo

  • Bälte Orange
  • Ålder: FU15
  • Vikt -63kg
  • Born 2008

Isabelle Voigt SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: FU15
  • Vikt -63kg
  • Born 2010

Ema Vrkljan SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Grönt
  • Ålder: FU15
  • Vikt -63kg
  • Born 2010

Julija Jakubynaite LT

BK-Judo
BK-Judo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: FU15
  • Vikt -63kg
  • Born 2008

PU15 / PU15 / -38 kg

Adam Kostoev SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Blått
  • Ålder: PU15
  • Vikt -38 kg
  • Born 2009

Melvin Dohlmann SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -38 kg
  • Born 2009

Linus Klingberg SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -38 kg
  • Born 2009

Alexander Urosevic SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -38 kg
  • Born 2010

Douglas Nordlund SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -38 kg
  • Born 2010

Frans Liljenroth SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -38 kg
  • Born 2010

Tage Rikemanson SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Orange
  • Ålder: PU15
  • Vikt -38 kg
  • Born 2010

Farouk Jahm SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -38 kg
  • Born 2010

Theo Wahlberg SE

Jönköpings Judoklubb
Jönköpings Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -38 kg
  • Born 2009

PU15 / PU15 / -42 kg

Karim Hajiyev SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -42 kg
  • Born 2009

Cornelius Isberg SE

Stockholms Judoklubb
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Ålder: PU15
  • Vikt -42 kg
  • Born 2010

Kajus Levendauskas LT

BK-Judo
BK-Judo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -42 kg
  • Born 2010
التسجيلات غير المكتملة

PU15 / PU15 / -46 kg

Elias Sjöström SE

Judo Club Sundsvall
Judo Club Sundsvall

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -46 kg
  • Born 2009

Axel Aamodt NO

Ippon Judo & BJJ
Ippon Judo & BJJ

  • Bälte Blått
  • Ålder: PU15
  • Vikt -46 kg
  • Born 2010

Loke Bjerkemo SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Blått
  • Ålder: PU15
  • Vikt -46 kg
  • Born 2008

Lucas Nilsen NO

Ippon Judo & BJJ
Ippon Judo & BJJ

  • Bälte Blått
  • Ålder: PU15
  • Vikt -46 kg
  • Born 2010

Albin Wiik SE

Landvetter Judoklubb
Landvetter Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: PU15
  • Vikt -46 kg
  • Born 2008

Wilmer Darholm SE

Aktiv Judo
Aktiv Judo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -46 kg
  • Born 2009

Dexter Rimsten SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -46 kg
  • Born 2010

PU15 / PU15 / -50 kg

Damien Hiltonsson SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK
tung

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -50 kg
  • Born 2008

Domenik Ralevski SE

Academy not confirmed
Judoklubben Budo
lätt

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -50 kg
  • Born 2009

Elliot Karlsson SE

Landvetter Judoklubb
Landvetter Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Ålder: PU15
  • Vikt -55 kg
  • Born 2009

Oliver Jakobsson SE

Olofströms Judoklubb
Olofströms Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Ålder: PU15
  • Vikt -50 kg
  • Born 2009

Alfred Jorpes SE

Academy not confirmed
Aktiv Judo
lätt

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -50 kg
  • Born 2009

PU15 / PU15 / -55 kg

Lukas Allevåg SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Blått
  • Ålder: PU15
  • Vikt -55 kg
  • Born 2008

Vincent Wikand SE

Judoklubben Budo
Judoklubben Budo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -55 kg
  • Born 2009

Max Glans SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Blått
  • Ålder: PU15
  • Vikt -55 kg
  • Born 2008

Love Almelin SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -55 kg
  • Born 2008

Nicholai Ralle Thoresen NO

Sande Sportsklubb Judo
Sande Sportsklubb Judo

  • Bälte Orange
  • Ålder: PU15
  • Vikt -55 kg
  • Born 2009

Sverre Alexander Zachariassen NO

Sande Sportsklubb Judo
Sande Sportsklubb Judo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -55 kg
  • Born 2008

Elias Kupiainen SE

Borås JK
Borås JK

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -55 kg
  • Born 2009

Oliver Gustafsson SE

Jönköpings Judoklubb
Jönköpings Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -55 kg
  • Born 2008

Edvard Enget NO

BK-Judo
BK-Judo

  • Bälte Orange
  • Ålder: PU15
  • Vikt -55 kg
  • Born 2008

Nino Gubberud NO

Ippon Judo & BJJ
Ippon Judo & BJJ

  • Bälte Blått
  • Ålder: PU15
  • Vikt -55 kg
  • Born 2008

PU15 / PU15 / -60 kg

Filip Dahlqvist SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal
tung

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -60 kg
  • Born 2008

Erik Lethin SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Blått
  • Ålder: PU15
  • Vikt -60 kg
  • Born 2009

Ali Hajiyev SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Blått
  • Ålder: PU15
  • Vikt -60 kg
  • Born 2008

Malcolm Andersson SE

LUGI JUDO
LUGI JUDO

  • Bälte Blått
  • Ålder: PU15
  • Vikt -60 kg
  • Born 2008

Troy Elgbratt SE

Landvetter Judoklubb
Landvetter Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: PU15
  • Vikt -60 kg
  • Born 2008

Edvin Samuelsson SE

Landvetter Judoklubb
Landvetter Judoklubb
tung

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -60 kg
  • Born 2008

PU15 / PU15 / -66 kg

Pelle Larsson SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -66 kg
  • Born 2010

Kalle Mattsson SE

Stockholms Judoklubb
Stockholms Judoklubb
tung

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -66 kg
  • Born 2009

Hedi Bokani NO

Ippon Judo & BJJ
Ippon Judo & BJJ

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -66 kg
  • Born 2008

Abdulla Saltakhanov NO

Ippon Judo & BJJ
Ippon Judo & BJJ

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -66 kg
  • Born 2008

PU15 / PU15 / +66kg

Wilmer Mattsson SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Blått
  • Ålder: PU15
  • Vikt -73 kg
  • Born 2008

Sigge Mosshagen SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -73 kg
  • Born 2009

Alfred Larsson SE

Västbo Judoklubb
Västbo Judoklubb
tung

  • Bälte Orange
  • Ålder: PU15
  • Vikt +73 kg
  • Born 2008

Vilgot Norberg SE

Borås JK
Borås JK

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -73 kg
  • Born 2009

Kajus Stapulionis LT

Sande Sportsklubb Judo
Sande Sportsklubb Judo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -73 kg
  • Born 2009

FU13 grp 1

Tilde Cedervall SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 32 kg
  • Born 2010

Havanna Andersson SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 32 kg
  • Born 2010

Alice Johansson SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2011

Felicia Heyder SE

Ekerö Judoklubb
Ekerö Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 31 kg
  • Born 2011

Lova Wiik SE

Skövde JK
Skövde JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 32 kg
  • Born 2011

Livia Wiik SE

Skövde JK
Skövde JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 31 kg
  • Born 2011

FU13 grp 2

Junie Mattsson SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 36 kg
  • Born 2011

Nova Backlund SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 33 kg
  • Born 2011

Diana Xu SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 37 kg
  • Born 2011

Alma Wiik SE

Landvetter Judoklubb
Landvetter Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 34 kg
  • Born 2010

Jette Peters SE

Skövde JK
Skövde JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 34 kg
  • Born 2010

Tuva Carsman SE

Aktiv Judo
Aktiv Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 34 kg
  • Born 2010

FU13 grp 3

Isabelle Voigt SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 59 kg
  • Born 2010

Filippa Henriksson Winberg SE

Landvetter Judoklubb
Landvetter Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 59 kg
  • Born 2010

Ema Vrkljan SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 60+
  • Born 2010

FU13 grp 4

Maia Ofir SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 48 kg
  • Born 2010

Izabella Ghayada SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Blått
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 50 kg
  • Born 2010

Bianca Nordlund SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 44 kg
  • Born 2010

Tyra Norberg SE

Ekerö Judoklubb
Ekerö Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 48 kg
  • Born 2011

Lea Gubberud NO

Ippon Judo & BJJ
Ippon Judo & BJJ

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 46 kg
  • Born 2011

Sham Zahlan SE

Norrköpings Judoklubb
Norrköpings Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 42 kg
  • Born 2010

FU13 grp 5

Nikki Hiltonsson SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 43 kg
  • Born 2010

Hilda Skoglund SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 42 kg
  • Born 2010

Saga Kupiainen SE

Borås JK
Borås JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 38 kg
  • Born 2010

Amanda Amiryosefi SE

Landvetter Judoklubb
Landvetter Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 43 kg
  • Born 2011

PU13 grp 1

Pelle Larsson SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 60+
  • Born 2010

Zebastian Eklind SE

Ekerö Judoklubb
Ekerö Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 60+
  • Born 2011

PU13 grp 2

Axel Aamodt NO

Ippon Judo & BJJ
Ippon Judo & BJJ

  • Bälte Blått
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 45 kg
  • Born 2010

Benjamin Eguti Rothstein SE

Göteborgs Judoklubb
Göteborgs Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 45 kg
  • Born 2011

Dexter Rimsten SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 45 kg
  • Born 2010

Vincent Zorevand SE

Landvetter Judoklubb
Landvetter Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 45 kg
  • Born 2011

Emil Skoog SE

Landvetter Judoklubb
Landvetter Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 48 kg
  • Born 2010

Mikael Buch SE

Västbo Judoklubb
Västbo Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 45 kg
  • Born 2012

PU13 grp 3

Peter Buch SE

Västbo Judoklubb
Västbo Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 41 kg
  • Born 2011

Audun Brandt-Bjerknes NO

Ippon Judo & BJJ
Ippon Judo & BJJ

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 43 kg
  • Born 2011

Erik Mårtensson SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 39 kg
  • Born 2010

Lucas Nilsen NO

Ippon Judo & BJJ
Ippon Judo & BJJ

  • Bälte Blått
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 46 kg
  • Born 2010

Alvin Wendel SE

Judoklubben Budo
Judoklubben Budo

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 44 kg
  • Born 2011

Benjamin Lodhi SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 42 kg
  • Born 2010

PU13 grp 4

Even Brandt-Bjerknes NO

Ippon Judo & BJJ
Ippon Judo & BJJ

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 41 kg
  • Born 2011

Alexander Urosevic SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 38 kg
  • Born 2010

Cornelius Isberg SE

Stockholms Judoklubb
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 41 kg
  • Born 2010

Karl Lennartsson SE

Stenungsunds JK
Stenungsunds JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 38 kg
  • Born 2011

Georgije Perisic SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 38 kg
  • Born 2010

Hugo Sundgren Nordén SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 37 kg
  • Born 2010

PU13 grp 5

Elliot Larsson SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 37 kg
  • Born 2011

Tage Rikemanson SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 36 kg
  • Born 2010

Frans Liljenroth SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 36 kg
  • Born 2010

Farouk Jahm SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 36 kg
  • Born 2010

Lukas Olsson SE

Olofströms Judoklubb
Olofströms Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 37 kg
  • Born 2010

Mohammad Faris SE

Jönköpings Judoklubb
Jönköpings Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 36 kg
  • Born 2010

PU13 grp 6

Douglas Östlind SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 34 kg
  • Born 2011

Valter Rikemanson SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 34 kg
  • Born 2011

Caspian Kjølner NO

Ippon Judo & BJJ
Ippon Judo & BJJ

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 34 kg
  • Born 2011

Douglas Nordlund SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 33 kg
  • Born 2010

Levi Hermansson SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 32 kg
  • Born 2011

Douglas Klarin SE

Aktiv Judo
Aktiv Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 32 kg
  • Born 2011

PU13 grp 7

Alexander Herlofsen NO

Ippon Judo & BJJ
Ippon Judo & BJJ

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 33 kg
  • Born 2011

Melvin Clarensius SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 27 kg
  • Born 2010

Noel Moslavac SE

Borås JK
Borås JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 28 kg
  • Born 2011

Tim Åkerstedt SE

Jönköpings Judoklubb
Jönköpings Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2011

Anthony Eklund SE

Jönköpings Judoklubb
Jönköpings Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2010

Malte Carsman SE

Aktiv Judo
Aktiv Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 25 kg
  • Born 2011

PU13 grp 8

Liam Svensson SE

Färgelanda Judoklubb
Färgelanda Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 52 kg
  • Born 2011

Maximilian Herlofsen NO

Ippon Judo & BJJ
Ippon Judo & BJJ

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 49 kg
  • Born 2010

Danni Cenanovic SE

Judoklubben Budo
Judoklubben Budo

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 51 kg
  • Born 2011

Amir Bubalo SE

Judoklubben Budo
Judoklubben Budo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 49 kg
  • Born 2010

F11 Grupp 1

Frida Orrbo SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 26 kg
  • Born 2012

Klara Ingvarsson SE

Landvetter Judoklubb
Landvetter Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 26 kg
  • Born 2013

Lova Carsman SE

Aktiv Judo
Aktiv Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 26 kg
  • Born 2013

F11 Grupp 2

Elvina Östlind SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 29 kg
  • Born 2013

Jolin Berggren SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2012

Meja Peterson SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 31 kg
  • Born 2012

Nicole Lundin SE

Judoklubben Budo
Judoklubben Budo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 34 kg
  • Born 2012

Emilia Heyder SE

Ekerö Judoklubb
Ekerö Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2013

Leni Peters SE

Skövde JK
Skövde JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 33 kg
  • Born 2012

F11 Grupp 3

Lykke Petren Allier SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 35 kg
  • Born 2013

Magda Paulsson SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 36 kg
  • Born 2012

Juni Noord SE

Landvetter Judoklubb
Landvetter Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 34 kg
  • Born 2012

P11 Grupp 4

Herman Liljenroth SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 35 kg
  • Born 2012

Casper Noord SE

Landvetter Judoklubb
Landvetter Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 32 kg
  • Born 2012

Vidar Samuelsson SE

Landvetter Judoklubb
Landvetter Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 36 kg
  • Born 2013

Stefan Netotea SE

Landvetter Judoklubb
Landvetter Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 32 kg
  • Born 2013

P11 Grupp 5

Oscar Åberg SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 35 kg
  • Born 2012

Ville Skåpdal SE

Landvetter Judoklubb
Landvetter Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 38 kg
  • Born 2013

Olle Eriksson SE

Landvetter Judoklubb
Landvetter Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 37 kg
  • Born 2013

Coach

Thomas Svensson SE

Färgelanda Judoklubb
Färgelanda Judoklubb

  • Born 1984

Robin Neijman SE

Judo Club Sundsvall
Judo Club Sundsvall

  • Born 1994

Catrine Mattsson SE

Academy not confirmed
Trollhättans JK

  • Born 1983

Annika Krus SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Born 1979

Johan Orrbo SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Born 1977

Nino Gubberud NO

Ippon Judo & BJJ
Ippon Judo & BJJ

  • Born 2008

Lea Gubberud NO

Ippon Judo & BJJ
Ippon Judo & BJJ

  • Born 2011

Malin Lovang SE

Linköping Judo
Linköping Judo

  • Born 1973

Hilde Hansteen NO

Sande Sportsklubb Judo
Sande Sportsklubb Judo

  • Born 1965

Felicia Granudd SE

Landvetter Judoklubb
Landvetter Judoklubb

  • Born 2004

Emelie Granudd SE

Landvetter Judoklubb
Landvetter Judoklubb

  • Born 2006

Patrik Sievers SE

Landvetter Judoklubb
Landvetter Judoklubb

  • Born 1990

Marcus Olsson SE

Olofströms Judoklubb
Olofströms Judoklubb

  • Born 1997

Håkan Johansson SE

Olofströms Judoklubb
Olofströms Judoklubb

  • Born 1980

Johan Wahlberg SE

Jönköpings Judoklubb
Jönköpings Judoklubb

  • Born 1966

Jakob Bitici SE

Jönköpings Judoklubb
Jönköpings Judoklubb

  • Born 1992

Morten Olsen NO

Fredrikstad kampsportklubb judo
Fredrikstad kampsportklubb judo

  • Born 1970

Marek Panko PL

Ekerö Judoklubb
Ekerö Judoklubb

  • Born 1951

Jonas Wiik SE

Skövde JK
Skövde JK

  • Born 1974