Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
P11 Grupp 3
(U11)
T1-1
انتهى
Arvid Forssell
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:09
Rasmus Bengtsson Mariestads JK
P11 Grupp 2
(U11)
T2-1
انتهى
Bentley De Bruin
Uddevalla Judo
Samuel Orto Ekerö Judoklubb Won by Ippon - 00:20
P11 Grupp 2
(U11)
T2-2
انتهى
Charlie Thernström
Staffanstorps JK
Melvin Sjöstrand Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:34
P11 Grupp 3
(U11)
T1-4
انتهى
Hilding Lecander
Staffanstorps JK
Omar Jahm Kroppefjälls IF Won by Ippon - 01:41
F11 Grupp 2
(U11)
T3-1
انتهى
Nicole Lundin
Judoklubben Budo
Leni Peters Skövde JK Won by Ippon - 02:32
U11 Mix 1
(U11)
T2-11
انتهى
Mikael Buch
Västbo Judoklubb
Won by Ippon - 00:27
Osvita Buzaite BK-Judo
P11 Grupp 5
(U11)
T2-14
انتهى
Ville Skåpdal
Landvetter Judoklubb
Unknown User Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 00:35
P11 Grupp 2
(U11)
T2-8
انتهى
Samuel Orto
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 00:16
Walter Brandstedt Mariestads JK
P11 Grupp 1
(U11)
T1-7
انتهى
Elton Svensson
Färgelanda Judoklubb
Gustav Andersson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 02:08
F11 Grupp 2
(U11)
T3-4
انتهى
Emilia Heyder
Ekerö Judoklubb
Won by Wazari - 02:17
Meja Peterson Frövi Judo
P11 Grupp 1
(U11)
T1-8
انتهى
Bertil Rikemanson
Trollhättans JK
Vidar Xu Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:14
P11 Grupp 4
(U11)
T3-7
انتهى
Casper Noord
Landvetter Judoklubb
Stefan Netotea Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 01:07
P11 Grupp 2
(U11)
T2-6
انتهى
Melvin Sjöstrand
Staffanstorps JK
Bentley De Bruin Uddevalla Judo Won by Ippon - 01:51
P11 Grupp 3
(U11)
T1-2
انتهى
Arvid Forssell
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:12
Essa Zahir Trollhättans JK
P11 Grupp 4
(U11)
T3-8
انتهى
Herman Liljenroth
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:43
Vidar Samuelsson Landvetter Judoklubb
P11 Grupp 3
(U11)
T1-5
انتهى
Hilding Lecander
Staffanstorps JK
Teodor Lazarevski Drevhage Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 01:03
F11 Grupp 2
(U11)
T3-2
انتهى
Nicole Lundin
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 00:45
Jolin Berggren Trollhättans JK
U11 Mix 1
(U11)
T2-12
انتهى
Mikael Buch
Västbo Judoklubb
Won by Ippon - 03:00
Adam Bahaev Staffanstorps JK
P11 Grupp 5
(U11)
T2-15
انتهى
Ville Skåpdal
Landvetter Judoklubb
Oscar Åberg Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:11
F11 Grupp 2
(U11)
T3-5
انتهى
Emilia Heyder
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 01:56
Elvina Östlind Kroppefjälls IF
F11 Grupp 3
(U11)
T1-15
انتهى
Lykke Petren Allier
Kroppefjälls IF
Magda Paulsson Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:35
P11 Grupp 2
(U11)
T2-3
انتهى
Samuel Orto
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 00:37
Charlie Thernström Staffanstorps JK
P11 Grupp 1
(U11)
T1-9
انتهى
Bertil Rikemanson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:28
Gustav Andersson Kroppefjälls IF
F11 Grupp 1
(U11)
T3-15
انتهى
Klara Ingvarsson
Landvetter Judoklubb
Lova Carsman Aktiv Judo Won by Ippon - 00:58
P11 Grupp 3
(U11)
T1-3
انتهى
Essa Zahir
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:21
Rasmus Bengtsson Mariestads JK
P11 Grupp 2
(U11)
T2-4
انتهى
Melvin Sjöstrand
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 01:02
Walter Brandstedt Mariestads JK
P11 Grupp 4
(U11)
T3-9
انتهى
Casper Noord
Landvetter Judoklubb
Vidar Samuelsson Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 01:02
P11 Grupp 3
(U11)
T1-6
انتهى
Teodor Lazarevski Drevhage
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 01:19
Omar Jahm Kroppefjälls IF
F11 Grupp 2
(U11)
T3-3
انتهى
Jolin Berggren
Trollhättans JK
Leni Peters Skövde JK Won by Ippon - 01:09
U11 Mix 1
(U11)
T2-13
انتهى
Adam Bahaev
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:47
Osvita Buzaite BK-Judo
P11 Grupp 1
(U11)
T1-10
انتهى
Vidar Xu
Staffanstorps JK
Elton Svensson Färgelanda Judoklubb Won by Ippon - 00:21
F11 Grupp 2
(U11)
T3-6
انتهى
Elvina Östlind
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:53
Meja Peterson Frövi Judo