Early bird registrations
20 Jan - 20 Feb 23:59
Normal registration
Deadline 09 Apr 23:59

participants

FU15 / FU15 / -36 kg

Tilde Cedervall SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Ålder: FU15
  • Vikt -36 kg
  • Born 2010

Havanna Andersson SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Ålder: FU15
  • Vikt -36 kg
  • Born 2010

FU15 / FU15 / +63 kg

Aya Alnablsi SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Gult
  • Ålder: FU15
  • Vikt +63 kg
  • Born 2009

PU15 / PU15 / -42 kg

Kevin Östlind SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Gult
  • Ålder: PU15
  • Vikt -42 kg
  • Born 2009
1 Incomplete registrations...

PU15 / PU15 / -50 kg

Oliver Tranberg SE

Färgelanda Judoklubb
Färgelanda Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Ålder: PU15
  • Vikt -50 kg
  • Born 2009

PU15 / PU15 / -55 kg

1 Incomplete registrations...

PU15 / PU15 / -60 kg

Pelle Larsson SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -60 kg
  • Born 2010

PU15 / PU15 / -73 kg

John Ferm SE

Visby judoklubb
Visby judoklubb

  • Bälte Orange
  • Ålder: PU15
  • Vikt -73 kg
  • Born 2008

PU15 / PU15 / +73 kg

1 Incomplete registrations...

FU13 / FU13

Tilde Cedervall SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2010

Havanna Andersson SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2010

Alice Johansson SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 32 kg
  • Born 2011
2 Incomplete registrations...

PU13 / PU13

Elliot Larsson SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 38 kg
  • Born 2011

Douglas Östlind SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 35 kg
  • Born 2011

Farouk Jahm SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 34 kg
  • Born 2010

Liam Svensson SE

Färgelanda Judoklubb
Färgelanda Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 48 kg
  • Born 2011

Ville Pettersson SE

Färgelanda Judoklubb
Färgelanda Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 59 kg
  • Born 2010

Cruz Noakes SE

Alingsås Judoklubb
Alingsås Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 34 kg
  • Born 2011

Charlie Francke SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 36 kg
  • Born 2011

Pelle Larsson SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 58 kg
  • Born 2010
2 Incomplete registrations...

FU11 / FU11

Lykke Petren Allier SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 29 kg
  • Born 2013

Elvina Östlind SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 26 kg
  • Born 2013

Alma Alnablsi SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Gult
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 40 kg
  • Born 2012

Johanna Abbing SE

Färgelanda Judoklubb
Färgelanda Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 33 kg
  • Born 2013

Juni Turesson SE

Gullmarens Judo
Gullmarens Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 34 kg
  • Born 2012

Gabriella Evju SE

Gullmarens Judo
Gullmarens Judo

  • Bälte Gult
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 43 kg
  • Born 2012
4 Incomplete registrations...

PU11 / PU11

Gustav Andersson SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 21 kg
  • Born 2013

William Persson.Lindblad SE

Färgelanda Judoklubb
Färgelanda Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 23 kg
  • Born 2013

Arvid Lantto SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2013

Oscar Olofsson SE

Gullmarens Judo
Gullmarens Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 31 kg
  • Born 2011
2 Incomplete registrations...

FU9 / FU9

Lamar Alhamwi SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Gult
  • Åldersklass FU9
  • Viktklass 29 kg
  • Born 2014

Hasna Snobar SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Gult
  • Åldersklass FU9
  • Viktklass 20 kg
  • Born 2015
3 Incomplete registrations...

PU9 / PU9

Zaid Alhamwi SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU9
  • Viktklass 24 kg
  • Born 2015

Mohammad Alnablsi SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU9
  • Viktklass 33 kg
  • Born 2014

Elton Svensson SE

Färgelanda Judoklubb
Färgelanda Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU9
  • Viktklass 23 kg
  • Born 2014

Hasan Snoubar SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU9
  • Viktklass 23 kg
  • Born 2015

William Lindblom SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU9
  • Viktklass 21 kg
  • Born 2015

Vincent Falk SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU9
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2014

Ludvig Francke-Nygren SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU9
  • Viktklass 23 kg
  • Born 2015

Leon Larsson SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU9
  • Viktklass 32 kg
  • Born 2014

Omar Jahm SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU9
  • Viktklass 28 kg
  • Born 2014
3 Incomplete registrations...