Hemos detectado que puedes estar utilizando un navegador desactualizado que no es compatible con nuestro sitio web.
Toggle navigation
Comunidad
Academias
Afiliaciones
Atletas
Iniciar sesión
Crear cuenta
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Hem
Information
Nyheter
Rankning
Rankning Flickor U18
Rankning Pojkar U18
Ranking Damer U21
Rankning Herrar U21
Resultat Svenska Mästerskap
Lag SM 2021
Kata SM 2022
Lag SM 2022
Judo SM 2022
Lag & Kata SM 2023
Judo SM 2023
Judo SM 2024
Anslut till förbundet
För Klubbar
För Aktiva
Varför syns inte vår tävling här?
Support
Smoothcomp tips
Smoothcomp Support
Inspelade Webinar
Judo.se
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Svensk Judo
Hem
Information
Nyheter
Rankning
Rankning Flickor U18
Rankning Pojkar U18
Ranking Damer U21
Rankning Herrar U21
Resultat Svenska Mästerskap
Lag SM 2021
Kata SM 2022
Lag SM 2022
Judo SM 2022
Lag & Kata SM 2023
Judo SM 2023
Judo SM 2024
Anslut till förbundet
För Klubbar
För Aktiva
Varför syns inte vår tävling här?
Support
Smoothcomp tips
Smoothcomp Support
Inspelade Webinar
Judo.se
Cuenta
Iniciar sesión
Crear cuenta
Comunidad
Academias
Afiliaciones
Atletas
Green Hill International & Camp 2021
14 Aug - 16 Aug
Inscribirse
Info
rmación
Participantes
201
Combates
Llaves
y horario
Resultados
Streaming en directo
Inscribirse
Llaves
New schedule
Beta
Eriksdalshallen
Los horarios son
dinámicos
y cambian en tiempo real. Actualiza tu navegador para tener la última información.
Ver tatami
Tatami 1
eta
combates
categorías
09:05
3
FU11 GRP01
09:09
3
FU11 GRP02
09:22
3
FU11 GRP03
11:01
3
FU13 GRP01
11:02
3
FU13 GRP02
11:18
3
FU13 GRP03
11:20
3
PU13 GRP05
13:01
10
Flickor Ungdomar / Flickor U15 / -48 kg
13:36
6
Flickor Ungdomar / Flickor U15 / -52 kg
13:42
6
Flickor Ungdomar / Flickor U15 / -57 kg
14:03
3
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -50 kg
Group A
14:09
3
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -50 kg
Group B
14:22
2
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -50 kg
Elimination
14:16
3
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -73 kg
Group A
14:28
3
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -73 kg
Group B
14:43
2
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -73 kg
Elimination
14:30
6
Flickor Ungdomar / Flickor U15 / -63kg
15:43
3
Flickor Ungdomar / Flickor U18 / -52 kg
15:45
6
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -55 kg
16:04
2
Flickor Ungdomar / Flickor U18 / -70 kg
16:17
6
Flickor Ungdomar / Flickor U18 / -63kg
16:22
6
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -73 kg
Group A
16:41
6
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -73 kg
Group B
16:59
14
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -66 kg
#1
18:04
1
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -66 kg
Repechage 4 of 4 #2
18:27
3
Herrar / Herrar U21 / -73 kg
Group A
18:31
3
Herrar / Herrar U21 / -73 kg
Group B
18:56
2
Herrar / Herrar U21 / -73 kg
Elimination
18:54
3
Herrar / Herrar U21 / -81 kg
Group A
19:16
3
Herrar / Herrar U21 / -81 kg
Group B
19:30
2
Herrar / Herrar U21 / -81 kg
Elimination
19:18
3
Herrar / Herrar U21 / -90 kg
Ver tatami
Green Hill International 2021
eta
combates
categorías
Ver tatami
Tatami 2
eta
combates
categorías
09:05
3
PU11 GRP01
09:08
6
PU11 GRP02
09:21
3
PU11 GRP03
09:29
6
PU11 GRP04
11:01
2
PU13 GRP02
11:02
6
PU13 GRP03
11:11
3
PU13 GRP04
11:22
3
PU13 GRP01
13:00
3
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -38 kg
13:06
3
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -42 kg
Group A
13:31
3
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -42 kg
Group B
13:45
2
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -42 kg
Elimination
13:33
3
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -46 kg
Group A
13:46
3
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -46 kg
Group B
14:07
2
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -46 kg
Elimination
14:00
10
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -55 kg
14:32
3
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -60 kg
14:35
3
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -66 kg
15:41
3
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -46 kg
15:42
6
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -60 kg
Group A
16:04
6
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -60 kg
Group B
16:43
2
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -60 kg
Elimination
16:24
6
Flickor Ungdomar / Flickor U18 / -57 kg
Group A
16:55
3
Flickor Ungdomar / Flickor U18 / -57 kg
Group B
17:12
2
Flickor Ungdomar / Flickor U18 / -57 kg
Elimination
16:57
3
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -81 kg
17:21
2
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -73 kg
Elimination
18:27
6
Herrar / Herrar U21 / -60 kg
18:29
6
Herrar / Herrar U21 / -66 kg
Group A
18:49
3
Herrar / Herrar U21 / -66 kg
Group B
19:18
2
Herrar / Herrar U21 / -66 kg
Elimination
19:13
6
Damer / Damer U21 / -70 kg
kolla sammanslagning med -63?
Group A
19:41
3
Damer / Damer U21 / -70 kg
kolla sammanslagning med -63?
Group B
20:00
4
Damer / Damer U21 / -70 kg
kolla sammanslagning med -63?
Elimination