Totale medaglie
47 Oro
47 Argento
55 Bronzo
Women Senior / -57 kg D2-2
4
Lisa Kästner
PSV Erfurt
Women Senior / -63 kg D2-3
4
Melina Aramburo
Stockholms Judoklubb
4
Nadine Vogt
KSV Grimmen
Women Senior / -70 kg D2-4
Girls U18 / -52 kg D1
4
Tilde Wåhlin
Staffanstorps JK
4
Jana Wallisch-Prinz
PSV Erfurt
Girls U18 / -57 kg D2
4
Sara Perisic
Staffanstorps JK
4
Sandra Mitrovic
Takedown JC
6
Anne Mikolasch
Budo Club Vorpommern
6
Tea Mitrovic
Takedown JC
8
Alva Larsson
Trollhättans JK
Girls U18 / -63kg D3
4
Ebba Strand
Lugi Judo
4
Molly Steer
Staffanstorps JK
5
Frederikke bygballe
Helsingør Judo & Ju-Jutsu Klub
5
Mia Rosa Christensen
Ramløse Judo & Jiu-Jitsu
Girls U18 / -70 kg D4
Girls U15 / -40 kg
4
Elsa Peterson
Frövi Judo
Girls U15 / Flickor U15 / -48 kg
Girls U15 / -52 kg
4
Selma Tvede
Aarhus Judo Club
Girls U15 / -57 kg
4
Emma Walther
KSV Grimmen
5
Unknown user
Brønshøj Judo Club
Girls U15 / -63kg
4
Frederikke bygballe
Helsingør Judo & Ju-Jutsu Klub
5
Jovana Perisic
Staffanstorps JK
Girls U15 / +70 kg
4
Alma Lago Elfström
Judoklubben Budo
Men Senior / -60 kg H2-1
Men Senior / -66 kg H2-2
4
kacper lempicki
Jönköpings Judoklubb
4
David Ahlqvist
Södertälje Judoklubb
Men Senior / -73 kg H2-3
4
Mathias Herskind
Ramløse Judo & Jiu-Jitsu
4
Vincent Lodhi
Frövi Judo
5
German Fischer
Wemmenhögs Budoförening
5
Douglas Holmgren
Kalmar Budoklubb
Men Senior / -81 kg H2-4
4
Marcus Olsson
Olofströms Judoklubb
4
Gustaf Brolin
Kristianstad Judoklubb
6
Jannik Noppenaug
Ramløse Judo & Jiu-Jitsu
Men Senior / -90 kg H2-5
4
Hugo Stenersen
Helsingborgs Judoklubb
4
Thomas Schiemann
PSV Erfurt
6
Joacim Eberhardsson
Staffanstorps JK
6
Arvid Pagstedt
Frövi Judo
8
Alfred Velut
Lugi Judo
8
Quincy Johansson
Trelleborg Judo
Men Senior / +100 kg
4
Joacim Eberhardsson
Staffanstorps JK
Boys U18 / -46 kg
Boys U18 / -50 kg
Boys U18 / -55 kg
4
Lucas Penninga
Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
6
Marcus Hammer Lange
Aarhus Judo Club
6
Ibrahim farhat
Kalmar Budoklubb
8
Magni Koch
Aarhus Judo Club
8
Liam Bagge
Staffanstorps JK
Boys U18 / -60 kg H1-1
4
hampus magnusson
Judoklubben Jigo-Tai
4
Marc Baltsch
Budo Club Vorpommern
6
William Brantebäck
Aktiv Judo
6
Lucas Stark
Staffanstorps JK
8
Christopher Poltermann
PSV Erfurt
Boys U18 / -66 kg H1-2
4
Ossian Kullman
Lugi Judo
4
Unknown user
Brønshøj Judo Club
6
Vidar Lovang
Linköping Judo
6
Arash Torkipour
Helsingborgs Judoklubb
8
Benjamin Gonzalez
Oxelösunds Judoklubb
8
Philip Oddsson
Boys U18 / -73 kg H1-3
4
Maximilian Müller
PSV Erfurt
4
Saikhanbileg Bayarsaikhan
Trelleborg Judo
6
August Ismiris
Amager Judo Skole
6
Wojtek Bogdanski
Kristianstad Judoklubb
8
Alex Bujukliev
Olofströms Judoklubb
Boys U18 / -81 kg H1-4
Boys U15 / -38 kg
Boys U15 / -42 kg
4
Rufus Bagge
Staffanstorps JK
4
Eric Rosensvärd
Staffanstorps JK
Boys U15 / -46 kg
4
Damien Hiltonsson
Staffanstorps JK
Boys U15 / -50 kg
4
Mateo Gradimir merei
Halsnæs judo
Boys U15 / -55 kg
4
Marcus Hammer Lange
Aarhus Judo Club
4
Unknown user
Lugi Judo
6
Max Glans
Staffanstorps JK
6
Oliver Gustafsson
Jönköpings Judoklubb
8
Azel Vallier
Lugi Judo
8
Love Almelin
Staffanstorps JK
8
Felix Åside
Amager Judo Skole
8
Oliwer Wijk
Aktiv Judo
Boys U15 / -60 kg
4
Einar Andersen
Aarhus Judo Club
Boys U15 / -66 kg
Boys U15 / -73 kg
4
Hagen Rabe
KSV Grimmen
5
Oltion Abazaj
Staffanstorps JK
Paus-04 Group to get breaks into the Schema
Boys U13-1
4
Benjamin Gajda
Trelleborg Judo
Boys U13-2
Boys U13-3
4
John Simonsson
Trelleborg Judo
Boys U13-4
4
Georgije Perisic
Staffanstorps JK
Boys U13-5
4
Jamal Aziz
Amager Judo Skole
Boys U13-6
4
Isaak Avgenakis
Lugi Judo
Boys U13-7
Girls U13-1
4
Loka Thornberg
Judoklubben National
5
Nikki Hiltonsson
Staffanstorps JK