Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Herrar / Herrar / +85
(Day 1)
2-1
終了
Robert Schmidt
Västerås Kampsportsförening
Won by Ippon
Leo Lagerlöf Tyresö Judoklubb
Herrar-1
(Day 1)
2-2
終了
Alfons Valo Johansen
Tyresö Judoklubb
Won by Ippon
Mattias Snöbohm Västerås JK
u9-3
(Day 1)
1-4
終了
James Johnstone
Sigtuna Budoklubb
Gro Wikingsson Tyresö Judoklubb Won by Ippon - 00:41
Herrar / Herrar / +85
(Day 1)
2-7
終了
Daniel Neuendorf
Sigtuna Budoklubb
Won by Ippon
Leo Lagerlöf Tyresö Judoklubb
Herrar-1
(Day 1)
2-8
終了
José De Jesus Lopez
Sigtuna Budoklubb
Won by Ippon
Alfons Valo Johansen Tyresö Judoklubb
u9-3
(Day 1)
1-13
終了
Dilaya Bampangi
Märsta Judoklubb
Gro Wikingsson Tyresö Judoklubb Won by Wazari - 02:51
Herrar-1
(Day 1)
2-11
終了
Kaj Thuresson
Visby judoklubb
Won by Ippon
Alfons Valo Johansen Tyresö Judoklubb
u9-4
(Day 1)
1-15
終了
Simon Pellegrini
Sigtuna Budoklubb
Frank Pol Tyresö Judoklubb Won by Ippon - 00:53
u9-3
(Day 1)
1-17
終了
Gro Wikingsson
Tyresö Judoklubb
Won by Ippon - 02:00
Noah Rohlin Seiryoku Zenyo Judo Sala
u9-4
(Day 1)
1-18
終了
Erdenebaatar Dolgor
Märsta Judoklubb
Frank Pol Tyresö Judoklubb Won by Ippon - 00:47
u9-4
(Day 1)
1-22
終了
Frank Pol
Tyresö Judoklubb
Julius Palmert Ekerö Judoklubb Won by Ippon - 02:00
u11-10
(Day 1)
1-36
終了
Leon Sharif Högkvist
Uppsala judoklubb
Won by Decision - 02:00
Robert Aviri Tyresö Judoklubb
u11-10
(Day 1)
1-40
終了
William Engström
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 01:54
Robert Aviri Tyresö Judoklubb
u11-10
(Day 1)
1-43
終了
Robert Aviri
Tyresö Judoklubb
Gerelt-od Odkhuu Sigtuna Budoklubb Won by Ippon - 01:24
u11-6
(Day 1)
1-54
終了
Leona Fierro
Elsie Tollebrant Solna Judoklubb Won by Ippon - 00:30
u11-6
(Day 1)
1-60
終了
Lilja Ejestrand
Sigtuna Budoklubb
Won by Ippon - 00:20
Leona Fierro
u11-6
(Day 1)
1-65
終了
Amalija Bint
Sigtuna Budoklubb
Won by Ippon - 00:51
Leona Fierro
u11-6
(Day 1)
1-67
終了
Leona Fierro
Nooria Delic Sigtuna Budoklubb Won by Ippon - 00:14
PU18 / PU18 / +75 kg
(Day 1)
2-59
終了
Zeke Blom
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 00:47
Alvin Valo Johansen Tyresö Judoklubb
PU18 / PU18 / +75 kg
(Day 1)
2-66
終了
Edvin Pettersson Hjärtström
Seiryoku Zenyo Judo Sala
Alvin Valo Johansen Tyresö Judoklubb Won by Ippon - 00:20
PU13-6
(Day 1)
1-83
終了
Oscar Bexander
Saltsjö JK
Loke Lagerlöf Tyresö Judoklubb Won by Ippon
PU18 / PU18 / +75 kg
(Day 1)
2-70
終了
Alvin Valo Johansen
Tyresö Judoklubb
Won by Ippon - 00:42
Levi Magyari Upplands Väsby Judoklubb
PU13-6
(Day 1)
1-87
終了
Oscar Bexander
Saltsjö JK
Loke Lagerlöf Tyresö Judoklubb Won by Ippon - 00:24
FU15-1
(Day 1)
1-93
終了
Jenna Cederberg Persson
Tyresö Judoklubb
Melinda Franzén Upplands Väsby Judoklubb Won by Ippon - 01:02
FU15-1
(Day 1)
1-98
終了
Jenna Cederberg Persson
Tyresö Judoklubb
Julia Hoppe Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 01:03