Smoothcomp stands with Ukraine.
Our platform is meant to unite the world in peaceful competitions. Help stop the unprovoked war »
Early bird registrations
20 Jan - 20 Feb 23:59
일반 신청
Deadline 05 Apr 23:59
늦은 산청
Deadline 08 Apr 22:59

FU15 / FU15 / -36 kg

Tilde Cedervall SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Ålder: FU15
  • Vikt -36 kg
  • Born 2010

Havanna Andersson SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Ålder: FU15
  • Vikt -36 kg
  • Born 2010

Moa Westerberg SE

Stenungsunds JK
Stenungsunds JK

  • Bälte Grönt
  • Ålder: FU15
  • Vikt -36 kg
  • Born 2009

FU15 / FU15 / -44 kg

Smilla Backlund SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Bälte Orange
  • Ålder: FU15
  • Vikt -44 kg
  • Born 2008

Emilia Hellgren Helgesson SE

Judoklubben Budo
Judoklubben Budo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: FU15
  • Vikt -40 kg
  • Born 2009

Nora Källvik SE

Judoklubben Budo
Judoklubben Budo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: FU15
  • Vikt -44 kg
  • Born 2009

FU15 / FU15 / -48 kg

Heidi Holm-Glad SE

Judo Arvika
Judo Arvika

  • Bälte Orange
  • Ålder: FU15
  • Vikt -52 kg
  • Born 2009

Hilma Wiik SE

Skövde JK
Skövde JK

  • Bälte Grönt
  • Ålder: FU15
  • Vikt -48 kg
  • Born 2009

Lovisa Carlström SE

Judoklubben Budo
Judoklubben Budo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: FU15
  • Vikt -48 kg
  • Born 2009

FU15 / FU15 / -52 kg

Saga Linde SE

Frölunda Judo
Frölunda Judo

  • Bälte Orange
  • Ålder: FU15
  • Vikt -52 kg
  • Born 2009

Vera Karlsson/Gårlid SE

Judo Arvika
Judo Arvika

  • Bälte Grönt
  • Ålder: FU15
  • Vikt -52 kg
  • Born 2008

Lily Tysse SE

Uddevalla Judo
Uddevalla Judo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: FU15
  • Vikt -52 kg
  • Born 2009

Felicia Kåberg Lyckäng SE

Uddevalla Judo
Uddevalla Judo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: FU15
  • Vikt -52 kg
  • Born 2009

FU15 / FU15 / +70 kg

Evelyn Magnusson SE

Färgelanda Judoklubb
Färgelanda Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Ålder: FU15
  • Vikt -70 kg
  • Born 2008

Karin Jonsson SE

Lilla Edets JK

  • Bälte Gult
  • Ålder: FU15
  • Vikt +70 kg
  • Born 2008

Julija Jakubynaite LT

BK-Judo
BK-Judo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: FU15
  • Vikt -63kg
  • Born 2008

PU15 / PU15 / -46 kg

Oliver Tranberg SE

Färgelanda Judoklubb
Färgelanda Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Ålder: PU15
  • Vikt -46 kg
  • Born 2009

Sebastian Österberg SE

Karlstad JK
Karlstad JK

  • Bälte Orange
  • Ålder: PU15
  • Vikt -42 kg
  • Born 2009

Måns Allansson SE

Frölunda Judo
Frölunda Judo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -46 kg
  • Born 2008

Kajus Levendauskas LT

BK-Judo
BK-Judo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -42 kg
  • Born 2010

Malte Voigt SE

Judoklubben Budo
Judoklubben Budo

  • Bälte Orange
  • Ålder: PU15
  • Vikt -46 kg
  • Born 2009

PU15 / PU15 / -55 kg

Filip Dahlqvist SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -55 kg
  • Born 2008

Edvard Enget NO

BK-Judo
BK-Judo

  • Bälte Orange
  • Ålder: PU15
  • Vikt -55 kg
  • Born 2008

Domenik Ralevski SE

Göteborgs JF
Göteborgs JF

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -50 kg
  • Born 2009

PU15 / PU15 / -66 kg

Pelle Larsson SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -66 kg
  • Born 2010

Simon Sohlberg SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Bälte Grönt
  • Ålder: PU15
  • Vikt -60 kg
  • Born 2009

Ville Pettersson SE

Färgelanda Judoklubb
Färgelanda Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Ålder: PU15
  • Vikt -66 kg
  • Born 2010

Alexander Österberg SE

Judo Arvika
Judo Arvika

  • Bälte Orange
  • Ålder: PU15
  • Vikt -60 kg
  • Born 2009

PU15 / PU15 / -73 kg

Adnan Durmo SE

Judoklubben Budo
Judoklubben Budo

  • Bälte Orange
  • Ålder: PU15
  • Vikt -73 kg
  • Born 2009

Alvin Rångeby SE

Uddevalla Judo
Uddevalla Judo

  • Bälte Orange
  • Ålder: PU15
  • Vikt -73 kg
  • Born 2009

Alex Olsson SE

Korpehôla Judoklubb
Korpehôla Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Ålder: PU15
  • Vikt -73 kg
  • Born 2008

FU13 grp1

Junie Mattsson SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 36 kg
  • Born 2011

Josephine Österberg SE

Karlstad JK
Karlstad JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 33 kg
  • Born 2011

Nova Backlund SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 34 kg
  • Born 2011

Tuva Carsman SE

Aktiv Judo
Aktiv Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 34 kg
  • Born 2010

FU13 grp2

Tilde Cedervall SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2010

Havanna Andersson SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2010

Lova Wiik SE

Skövde JK
Skövde JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 31 kg
  • Born 2011

Livia Wiik SE

Skövde JK
Skövde JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 31 kg
  • Born 2011

U13 grp1

Alice Johansson SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 32 kg
  • Born 2011

Malte Carsman SE

Aktiv Judo
Aktiv Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 25 kg
  • Born 2011

Alva Alienus SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 28 kg
  • Born 2011

U13 grp2

Irma Arvidsson SE

Frölunda Judo
Frölunda Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 53 kg
  • Born 2010

Linn Klockar SE

Frölunda Judo
Frölunda Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 58 kg
  • Born 2010

Dorian Villa Barasin SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 49 kg
  • Born 2010

James McCullough SE

Färgelanda Judoklubb
Färgelanda Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 49 kg
  • Born 2011

PU13 grp1

Liam Svensson SE

Färgelanda Judoklubb
Färgelanda Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 52 kg
  • Born 2011

Danni Cenanovic SE

Judoklubben Budo
Judoklubben Budo

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 51 kg
  • Born 2011

Rasmus Fors SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 55 kg
  • Born 2010

PU13 grp3

Vuk Bulajic SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 38 kg
  • Born 2011

Karl Lennartsson SE

Stenungsunds JK
Stenungsunds JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 39 kg
  • Born 2011

Tage Jacobsson SE

Uddevalla Judo
Uddevalla Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 38 kg
  • Born 2011

Arvid Ivarsson SE

Judoklubben Budo
Judoklubben Budo

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 38 kg
  • Born 2010

PU13 grp4

Sebastian Holm-Glad SE

Judo Arvika
Judo Arvika

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 41 kg
  • Born 2011

Elias Steffensen SE

Frölunda Judo
Frölunda Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 40 kg
  • Born 2011

Kajus Levendauskas LT

BK-Judo
BK-Judo

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 41 kg
  • Born 2010

Nick Moradi SE

Judoklubben Budo
Judoklubben Budo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 40 kg
  • Born 2011

PU13 grp5

Elliot Larsson SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 36 kg
  • Born 2011

Farouk Jahm SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 37 kg
  • Born 2010

Tage Rikemanson SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 36 kg
  • Born 2010

Liam Olsson SE

Korpehôla Judoklubb
Korpehôla Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 42 kg
  • Born 2012

Hugo Sundgren Nordén SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 37 kg
  • Born 2010

PU13 grp6

Douglas Östlind SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 34 kg
  • Born 2011

Cruz Noakes SE

Alingsås Judoklubb
Alingsås Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 35 kg
  • Born 2011

Valter Rikemanson SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 34 kg
  • Born 2011

Alfred Pagrotsky SE

Frölunda Judo
Frölunda Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 32 kg
  • Born 2011

FU11 / FU11

Incomplete registrations

FU11 grp1

Lykke Petren Allier SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 33 kg
  • Born 2013

Lena Izdebska SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 34 kg
  • Born 2012

Hedvig Jacobsson SE

Uddevalla Judo
Uddevalla Judo

  • Bälte Gult
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 38 kg
  • Born 2012

Nicole Lundin SE

Judoklubben Budo
Judoklubben Budo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 35 kg
  • Born 2012

FU11 grp2

Elvina Östlind SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 28 kg
  • Born 2013

Jolin Berggren SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2012

Ella Amiri SE

Frölunda Judo
Frölunda Judo

  • Bälte Gult
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 28 kg
  • Born 2013

Sara Österberg SE

Judo Arvika
Judo Arvika

  • Bälte Gult
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 28 kg
  • Born 2012

PU11 grp1

Viking Bergstrand SE

Färgelanda Judoklubb
Färgelanda Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2012

Axel Pilerud SE

Skövde JK
Skövde JK

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2012

Bentley De Bruin NL

Uddevalla Judo
Uddevalla Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 27 kg
  • Born 2013

PU11 grp2

Arvid Lantto SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 33 kg
  • Born 2013

Rasmus Bengtsson SE

Mariestads JK
Mariestads JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 32 kg
  • Born 2012

Vilhelm Olsson SE

Frölunda Judo
Frölunda Judo

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 32 kg
  • Born 2012

Mehrbod Hashemi Damavandi SE

Färgelanda Judoklubb
Färgelanda Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 32 kg
  • Born 2012

U11 grp1

Gustav Andersson SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 22 kg
  • Born 2013

William Persson.Lindblad SE

Färgelanda Judoklubb
Färgelanda Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 25 kg
  • Born 2013

Karla Glanzelius SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Bälte Gult
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 26 kg
  • Born 2013

Elias Ekman SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 25 kg
  • Born 2013

Lova Carsman SE

Aktiv Judo
Aktiv Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 25 kg
  • Born 2013

U9 grp2

Lamar Alhamwi SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Gult
  • Åldersklass FU9
  • Viktklass 29 kg
  • Born 2014

Ludvig Francke-Nygren SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU9
  • Viktklass 23 kg
  • Born 2015

Walter Brandstedt SE

Mariestads JK
Mariestads JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU9
  • Viktklass 26 kg
  • Born 2014

Hildegard Granholm SE

Uddevalla Judo
Uddevalla Judo

  • Bälte Gult
  • Åldersklass FU9
  • Viktklass 28 kg
  • Born 2014

P9 grp1

Leon Larsson SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU9
  • Viktklass 32 kg
  • Born 2014

Omar Jahm SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU9
  • Viktklass 32 kg
  • Born 2014

Joel Sandin SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU9
  • Viktklass 34 kg
  • Born 2014

Theo Gilbertsson SE

Mariestads JK
Mariestads JK

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU9
  • Viktklass 34 kg
  • Born 2014

Olliver Abrahamsson SE

Färgelanda Judoklubb
Färgelanda Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU9
  • Viktklass 36 kg
  • Born 2014

P9 grp2

Anders Östlind SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU9
  • Viktklass 29 kg
  • Born 2014

Enzo Cornelius SE

Skövde JK
Skövde JK

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU9
  • Viktklass 29 kg
  • Born 2015

Zaid Alhamwi SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU9
  • Viktklass 26 kg
  • Born 2015

John Carlsson SE

Mariestads JK
Mariestads JK

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU9
  • Viktklass 27 kg
  • Born 2014

P9 grp3

Elton Svensson SE

Färgelanda Judoklubb
Färgelanda Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU9
  • Viktklass 25 kg
  • Born 2014

Hasan Snoubar SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU9
  • Viktklass 25 kg
  • Born 2015

William Lindblom SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU9
  • Viktklass 21 kg
  • Born 2015

Bertil Rikemanson SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU9
  • Viktklass 24 kg
  • Born 2014

P9 grp4

Ludvig Mattsson SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU9
  • Viktklass 23 kg
  • Born 2014

Valter Glanzelius SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU9
  • Viktklass 24 kg
  • Born 2015

Henry Pilerud SE

Skövde JK
Skövde JK

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU9
  • Viktklass 23 kg
  • Born 2015

U9 grp1

Mijo Edstjerna SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU9
  • Viktklass 20 kg
  • Born 2016

Hasna Snobar SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Gult
  • Åldersklass FU9
  • Viktklass 20 kg
  • Born 2015

Agnes Nordin SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Bälte Gult
  • Åldersklass FU9
  • Viktklass 23 kg
  • Born 2014

Felix Johansson TH

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU9
  • Viktklass 19 kg
  • Born 2015

Coach

Thomas Svensson SE

Färgelanda Judoklubb
Färgelanda Judoklubb

  • Born 1984

Cruz Noakes SE

Alingsås Judoklubb
Alingsås Judoklubb

  • Born 2011

Erika Svensson SE

Färgelanda Judoklubb
Färgelanda Judoklubb

  • Born 1992

Helena Lundin SE

Judoklubben Budo
Judoklubben Budo

  • Born 1976

John Ferm SE

Visby judoklubb
Visby judoklubb

  • Born 2008

Mattias Olsson SE

Korpehôla Judoklubb
Korpehôla Judoklubb

  • Born 1973

Jonas Wiik SE

Skövde JK
Skövde JK

  • Born 1974

Malin Nordin SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Born 1977

Lily Tysse SE

Uddevalla Judo
Uddevalla Judo

  • Born 2009

Lovisa Persson SE

Färgelanda Judoklubb
Färgelanda Judoklubb

  • Born 2005

Tilda Persson SE

Färgelanda Judoklubb
Färgelanda Judoklubb

  • Born 2007