We hebben vastgesteld dat u mogelijk een verouderde browser gebruikt, hierdoor werkt onze website niet.
Toggle navigation
Communitie
Sportscholen
Affiliaties
Deelnemers
Inloggen
Creëer account
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Hem
Information
Nyheter
Rankning
Rankning Flickor U18
Rankning Pojkar U18
Ranking Damer U21
Rankning Herrar U21
Resultat Svenska Mästerskap
Lag SM 2021
Kata SM 2022
Lag SM 2022
Judo SM 2022
Lag & Kata SM 2023
Judo SM 2023
Judo SM 2024
Anslut till förbundet
För Klubbar
För Aktiva
Varför syns inte vår tävling här?
Support
Smoothcomp tips
Smoothcomp Support
Inspelade Webinar
Judo.se
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Svensk Judo
Hem
Information
Nyheter
Rankning
Rankning Flickor U18
Rankning Pojkar U18
Ranking Damer U21
Rankning Herrar U21
Resultat Svenska Mästerskap
Lag SM 2021
Kata SM 2022
Lag SM 2022
Judo SM 2022
Lag & Kata SM 2023
Judo SM 2023
Judo SM 2024
Anslut till förbundet
För Klubbar
För Aktiva
Varför syns inte vår tävling här?
Support
Smoothcomp tips
Smoothcomp Support
Inspelade Webinar
Judo.se
Account
Inloggen
Creëer account
Communitie
Sportscholen
Affiliaties
Deelnemers
Special Olympics Games 2022
16 Jun - 19 Jun
Inschrijven
Info
rmation
Deelnemers
57
Wedstrijden
Poules
& Schema
Resultaten
Livestreams
Inschrijven
Resultaten
Toplijsten
Resultaten
Printen
Alle nationaliteiten
Aboriginal Australian
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antarctica
Antigua and Barbuda
Aramean
Argentina
Armenia
Aruba
Assyria
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Bouvet Island
Brazil
British Indian Ocean Territory
British Virgin Islands
Brunei
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Canada
Cape Verde
Caribbean Netherlands
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chechen Republic of Ichkeria
Chile
China
Christmas Island
Cocos (Keeling) Islands
Colombia
Comoros
Cook Islands
Costa Rica
Croatia
Cuba
Curaçao
Cyprus
Czechia
DR Congo
Dagestan
Denmark
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
England
Equatorial Guinea
Eritrea
Estonia
Eswatini
Ethiopia
Falkland Islands
Faroe Islands
Fiji
Finland
France
Free Belarus
French Guiana
French Polynesia
French Southern and Antarctic Lands
Gabon
Gambia
Georgia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Heard Island and McDonald Islands
Honduras
Hong Kong
Hungary
IOC Team
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Ireland
Iroquois
Isle of Man
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jersey
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
Kosovo
Kosovo
Kurdistan
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macau
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Mexico
Micronesia
Moldova
Monaco
Mongolia
Montenegro
Montserrat
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nauru
Nepal
Netherlands
New Caledonia
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
Norfolk Island
North Korea
North Macedonia
Northern Ireland
Northern Mariana Islands
Norway
Oman
Pakistan
Palau
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Pitcairn Islands
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Republic of Adygea
Republic of the Congo
Rodrigues
Romania
Russia
Rwanda
Réunion
Saint Barthélemy
Saint Helena, Ascension and Tristan da Cunha
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Martin
Saint Pierre and Miquelon
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Sardinia
Saudi Arabia
Scotland
Senegal
Serbia
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Sint Maarten
Slovakia
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
South Africa
South Georgia
South Korea
South Sudan
Spain
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Svalbard and Jan Mayen
Sweden
Switzerland
Syria
São Tomé and Príncipe
Taiwan
Tajikistan
Tanzania
Thailand
The United Tribes of New Zealand
Timor-Leste
Togo
Tokelau
Tonga
Torres Strait Islander
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
UWW Team
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
United States Minor Outlying Islands
United States Virgin Islands
Uruguay
Uzbekistan
Vanuatu
Vatican City
Venezuela
Vietnam
Wales
Wallis and Futuna
Western Sahara
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Åland Islands
Alle categorieën
Special Olympics Games 2022
Zoeken
Totaal aantal medailles
16 Goud
16 Zilver
25 Brons
Grupp 001
Poule
Poule
1
Karolina Kihlblom
Sweden
IK Södra
2
Amanda Orrbo
Sweden
Frövi Judo
3
Sofie Lerin
Sweden
IK Södra
Grupp 002
Poule
Poule
1
Michaela Johansson
Sweden
IK Södra
2
Ida Björnritz
Sweden
Kumlakampsportsförening
3
Johanna Nordgaard
Sweden
Staffanstorps JK
3
Nathalie Frisk
Sweden
Kumlakampsportsförening
Grupp 003
Poule
Poule
1
Rasmus Pettersson
Sweden
Frövi Judo
2
Leo Tellander
Sweden
IK Södra
3
Ludwig Rösselharth
Sweden
IK Södra
Grupp 004
Poule
Poule
1
alex Salo
Sweden
Staffanstorps JK
2
Thomas Hamlet
Sweden
IK Västra Mölndal
3
Pelle Brisenheim
Sweden
IK Södra
3
Daniel Wahlgren
Sweden
Staffanstorps JK
Grupp 005
Poule
Poule
1
Kristoffer Thörnqvist
Sweden
IK Västra Mölndal
2
Elias Wihren
Sweden
Kumlakampsportsförening
3
Ola Ekstrand Muthen
Sweden
IK Västra Mölndal
3
Andreas Oskarsson
Sweden
IK Västra Mölndal
3
Hugo Kasimir
Sweden
Staffanstorps JK
Grupp 006
Poule
Poule
1
Mike Malmer
Sweden
Västerås JK
2
John Björklund
Sweden
Frövi Judo
3
Jan Savonen
Sweden
Västerås JK
3
Daniel Anglen
Sweden
IK Södra
3
Jonathan Gran
Sweden
IK Södra
Grupp 007
Poule
Poule
1
Maja Lundin
Sweden
Frövi Judo
2
Johanna Sjöstrand
Sweden
IK Södra
3
Emelie Norrman
Sweden
Karlskrona Judoklubb
3
Emma Remgren
Sweden
Staffanstorps JK
Grupp 008
Poule
Poule
1
Oscar Kallionpää
Sweden
Frövi Judo
2
Göran J Illersson
Sweden
Cobra JK
Grupp 009
Poule
Poule
1
Louise Staxlund
Sweden
Staffanstorps JK
2
Julia Hagenfeldt
Sweden
IK Västra Mölndal
3
Ellenore Antonsson
Sweden
Staffanstorps JK
3
Carolina Johanna Gustafsson
Sweden
IK Södra
Grupp 010
Poule
Poule
1
Simon Olsson
Sweden
Staffanstorps JK
2
Bernabe Orellana
Sweden
IK Södra
3
Johan Carlsson
Sweden
Staffanstorps JK
Grupp 011
Poule
Poule
1
martin hoberg
Sweden
Staffanstorps JK
2
Stefan Rudheden
Sweden
IK Södra
3
Mark F Jansson
Sweden
Cobra JK
3
Lillen F Petersson
Sweden
Cobra JK
Grupp 012
Poule
Poule
1
Jenny Öster Hall
Sweden
Kumlakampsportsförening
2
Jonna Engström
Sweden
Västerås JK
3
Anna Olsson
Sweden
Cobra JK
3
Åsa Nilsson
Sweden
Cobra JK
Grupp 013
Poule
Poule
1
Mulle Negash
Sweden
Staffanstorps JK
2
Jacob Björk
Sweden
Staffanstorps JK
3
Carl Gustafsson
Sweden
Frövi Judo
Grupp 014
Poule
Poule
1
Christian Johansson
Sweden
IK Södra
2
Paul Akagbobi
Sweden
Frövi Judo
3
Alexander Gardsiö
Sweden
Västerås JK
Grupp 18
Poule
Poule
1
Ellen Almlöf
Sweden
Frövi Judo
2
Sandra Persson
Sweden
Cobra JK
3
Lisa Olsson
Sweden
Cobra JK
Grupp 19
Poule
Poule
1
Joshua Tanzborn
Sweden
IK Södra
2
Emily Ekstrand Muthen
Sweden
IK Västra Mölndal
3
Göran J Illersson
Sweden
Cobra JK