Wykryliśmy, że być może korzystasz z przestarzałej przeglądarki, która nie jest kompatybilna z naszą stroną internetową.
Toggle navigation
Community/społeczność
Akademie
Zespóły
Zawodnicy
Zaloguj się
Utwórz konto
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Hem
Information
Nyheter
Rankning
Rankning Flickor U18
Rankning Pojkar U18
Ranking Damer U21
Rankning Herrar U21
Resultat Svenska Mästerskap
Lag SM 2021
Kata SM 2022
Lag SM 2022
Judo SM 2022
Lag & Kata SM 2023
Judo SM 2023
Judo SM 2024
Anslut till förbundet
För Klubbar
För Aktiva
Varför syns inte vår tävling här?
Support
Smoothcomp tips
Smoothcomp Support
Inspelade Webinar
Judo.se
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Svensk Judo
Hem
Information
Nyheter
Rankning
Rankning Flickor U18
Rankning Pojkar U18
Ranking Damer U21
Rankning Herrar U21
Resultat Svenska Mästerskap
Lag SM 2021
Kata SM 2022
Lag SM 2022
Judo SM 2022
Lag & Kata SM 2023
Judo SM 2023
Judo SM 2024
Anslut till förbundet
För Klubbar
För Aktiva
Varför syns inte vår tävling här?
Support
Smoothcomp tips
Smoothcomp Support
Inspelade Webinar
Judo.se
Konto
Zaloguj się
Utwórz konto
Community/społeczność
Akademie
Zespóły
Zawodnicy
Staffanstorps judogames 2023
11 Nov
Zarejestruj się
Info
rmacja
Uczestnicy
292
Walki
Drabinki
i Harmonogram
Wyniki
Transmisje na żywo
Zarejestruj się
Wyniki
Top listy
Ranking
Snabbast vinst
Ostatnio obliczone 17 godzin temu
Rankings
Snabbast vinst
1.
Douglas Östlind
Sweden
00:05
Minutes
6
Wins
1
Losses
1
1
0
2.
Torbjörn Brudvik
Sweden
00:06
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
3.
Said-Magomed Munaev
Sweden
00:06
Minutes
3
Wins
1
Losses
0
0
1
4.
Jeppe Christensen
Denmark
00:06
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
4.
Varvara Antonova
Ukraine
00:06
Minutes
6
Wins
3
Losses
0
1
0
6.
Kacper Lempicki
Sweden
00:06
Minutes
5
Wins
0
Losses
1
0
0
7.
Oryna Antonova
Ukraine
00:07
Minutes
5
Wins
1
Losses
1
1
0
8.
Magdalena Turbiasz
Germany
00:07
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
9.
Skyla Hertwig
Germany
00:08
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
10.
Erik Lethin
Sweden
00:08
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
11.
Junie Mattsson
Sweden
00:08
Minutes
9
Wins
1
Losses
3
0
0
12.
Heidi Holm-Glad
Sweden
00:08
Minutes
5
Wins
2
Losses
1
0
1
12.
Theo Bauer
Germany
00:08
Minutes
2
Wins
1
Losses
1
0
0
14.
Tristan Runge
Denmark
00:08
Minutes
1
Wins
4
Losses
0
1
1
15.
Saga Jensen
Sweden
00:09
Minutes
1
Wins
5
Losses
0
1
0
16.
Sandra Mitrovic
Sweden
00:10
Minutes
3
Wins
1
Losses
0
1
0
17.
Izabella Ghayada
Sweden
00:10
Minutes
4
Wins
3
Losses
0
0
1
17.
Alma Wiik
Sweden
00:10
Minutes
2
Wins
5
Losses
0
0
1
19.
Adam Belkhir
Sweden
00:10
Minutes
4
Wins
1
Losses
0
0
1
20.
Alexander Lindbjerg
Denmark
00:11
Minutes
4
Wins
4
Losses
0
0
1
20.
Weronika Monthan
Sweden
00:11
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
22.
Viktor Bååthe
Sweden
00:12
Minutes
4
Wins
0
Losses
1
0
0
23.
Elvina Östlind
Sweden
00:12
Minutes
4
Wins
0
Losses
1
0
0
24.
Vera Karlsson Gårlid
Sweden
00:12
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
0
1
25.
Neo Andersson
Sweden
00:12
Minutes
3
Wins
1
Losses
0
0
1
26.
Lukas Allevåg
Sweden
00:13
Minutes
2
Wins
3
Losses
0
2
0
27.
Theo Fröjdlund
Sweden
00:13
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
0
28.
Liam Spruit
Denmark
00:13
Minutes
5
Wins
2
Losses
1
1
0
29.
Josefine Leipold
Germany
00:13
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
30.
Ben Schmidtpeter
Germany
00:14
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
0
0
31.
Augusta Jensen
Denmark
00:14
Minutes
1
Wins
4
Losses
0
0
2
32.
Elias Kupiainen
Sweden
00:14
Minutes
4
Wins
3
Losses
0
1
0
33.
Joel Carlsson
Sweden
00:15
Minutes
4
Wins
2
Losses
0
0
2
34.
Ibragim Akhmadov
Chechen Republic of Ichkeria
00:16
Minutes
4
Wins
0
Losses
1
0
0
35.
August Künzel
Germany
00:16
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
0
0
36.
Matthæus Keuer
Denmark
00:16
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
0
37.
Alva Larsson
Sweden
00:16
Minutes
4
Wins
3
Losses
0
0
2
38.
Alexander Norberg
Sweden
00:17
Minutes
4
Wins
0
Losses
1
0
0
39.
Timmo Haans
Sweden
00:17
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
0
1
40.
Marlene Dittrich
Germany
00:18
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
40.
Hlib Pisotskyi
Ukraine
00:18
Minutes
1
Wins
3
Losses
0
0
0
42.
Gantulga Dashdorj
Sweden
00:18
Minutes
4
Wins
1
Losses
0
1
0
43.
Vincent Zorevand
Sweden
00:19
Minutes
4
Wins
0
Losses
1
0
0
44.
Martin Segerberg
Denmark
00:19
Minutes
4
Wins
2
Losses
1
0
1
45.
Benjamin Svensson
Sweden
00:20
Minutes
3
Wins
3
Losses
0
0
1
46.
Nikki Hiltonsson
Sweden
00:20
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
46.
Milo Forssell
Sweden
00:20
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
0
1
48.
Amgad Abu-Ramadan
Sweden
00:21
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
49.
Tage Rikemanson
Sweden
00:21
Minutes
5
Wins
0
Losses
2
0
0
50.
Lucas Penninga
Denmark
00:22
Minutes
3
Wins
2
Losses
0
1
0
51.
Adam Kostoev
Sweden
00:22
Minutes
7
Wins
0
Losses
2
0
0
52.
Peter Rosensvärd
Sweden
00:23
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
53.
Isak Widing
Sweden
00:24
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
54.
Samuel Omø
Denmark
00:25
Minutes
3
Wins
2
Losses
1
0
0
55.
Simon Novakovic
Sweden
00:25
Minutes
5
Wins
2
Losses
0
0
2
56.
Andreas Persson
Sweden
00:26
Minutes
3
Wins
1
Losses
1
0
0
57.
Lechao Mosesson
Sweden
00:26
Minutes
5
Wins
0
Losses
1
0
0
58.
Romeo Jørgensen
Denmark
00:27
Minutes
5
Wins
1
Losses
1
0
1
58.
Julia Semklo
Denmark
00:27
Minutes
3
Wins
2
Losses
0
2
0
60.
Matilda Glans
Sweden
00:27
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
0
61.
Tina Segerberg
Denmark
00:27
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
0
0
61.
Jana Wallisch-Prinz
Germany
00:27
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
61.
Meja Peterson
Sweden
00:27
Minutes
1
Wins
3
Losses
0
0
0
64.
Daniel Andrasevic
Denmark
00:28
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
65.
Saga Lagerman
Sweden
00:28
Minutes
2
Wins
4
Losses
0
0
2
66.
Saged Al-Hassani
Germany
00:29
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
67.
Gurami Tsiklauri
Sweden
00:30
Minutes
3
Wins
3
Losses
0
0
2
68.
Jack Tegelaar
Sweden
00:30
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
2
0
69.
Mai Due Nørskov
Denmark
00:31
Minutes
4
Wins
0
Losses
1
0
0
70.
Dino Riccò
Sweden
00:31
Minutes
1
Wins
5
Losses
0
0
0
71.
Astrid Andersen
Denmark
00:33
Minutes
5
Wins
0
Losses
2
0
0
72.
Silas Pauskic
Denmark
00:33
Minutes
5
Wins
2
Losses
1
0
0
73.
Anisa Zejnullahi
Sweden
00:35
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
0
0
74.
Frej Håkonsson
Denmark
00:37
Minutes
3
Wins
4
Losses
0
0
2
75.
Selma Wahlström
Sweden
00:37
Minutes
5
Wins
2
Losses
0
1
1
76.
Silas Penninga
Denmark
00:38
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
77.
Daniel Filistovich
Sweden
00:38
Minutes
2
Wins
5
Losses
0
0
0
78.
Iona Collins
Sweden
00:39
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
0
1
79.
Adrian Felix Brahm
Germany
00:39
Minutes
1
Wins
3
Losses
0
1
0
80.
Elliot Karlsson
Sweden
00:39
Minutes
2
Wins
4
Losses
0
0
0
81.
Olle Hermodsson
Sweden
00:41
Minutes
5
Wins
0
Losses
1
0
0
82.
Oskar Sjövall
Sweden
00:41
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
0
1
83.
Nika Khamatova
Sweden
00:41
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
84.
Tyler Blank
Germany
00:41
Minutes
3
Wins
2
Losses
1
0
1
85.
Yousef Abdelrahman
Sweden
00:42
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
0
1
86.
Ebba Wallin
Sweden
00:43
Minutes
3
Wins
4
Losses
0
0
0
86.
Michael Beitz
Germany
00:43
Minutes
5
Wins
0
Losses
2
0
0
88.
Benjamin Lodhi
Sweden
00:43
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
0
89.
Naemi Jaworowski
Sweden
00:43
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
90.
Tindra Cabouri
Sweden
00:45
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
91.
Oscar Svensson
Sweden
00:46
Minutes
7
Wins
2
Losses
1
1
0
92.
Mie Due Nørskov
Denmark
00:46
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
0
0
93.
Djabrail Ibragimov
Sweden
00:47
Minutes
3
Wins
1
Losses
0
1
0
94.
Theresa Sohst
Germany
00:48
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
94.
Malou Sjöstrand
Sweden
00:48
Minutes
1
Wins
4
Losses
0
0
0
96.
Tyra Lovang
Sweden
00:49
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
97.
Frida Bygballe
Denmark
00:49
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
98.
Troy Elgbratt
Sweden
00:50
Minutes
6
Wins
2
Losses
1
0
1
99.
Runa Malu Harbrecht
Germany
00:53
Minutes
1
Wins
3
Losses
0
1
0
100.
Oscar Joe Brøns-Poulsen
Denmark
00:53
Minutes
3
Wins
1
Losses
0
1
0
‹
1
2
›