Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
P11 Grupp 5
(U11)
T2-16
Acabado
Oscar Åberg
Staffanstorps JK
Unknown User Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 01:12
F11 Grupp 3
(U11)
T1-16
Acabado
Lykke Petren Allier
Kroppefjälls IF
Won by Ippon
Juni Noord Landvetter Judoklubb
P11 Grupp 2
(U11)
T2-7
Acabado
Charlie Thernström
Staffanstorps JK
Bentley De Bruin Uddevalla Judo Won by Ippon - 00:34
P11 Grupp 4
(U11)
T3-10
Acabado
Stefan Netotea
Landvetter Judoklubb
Herman Liljenroth Frövi Judo Won by Wazari - 02:00
P11 Grupp 2
(U11)
T2-10
Acabado
Melvin Sjöstrand
Staffanstorps JK
Samuel Orto Ekerö Judoklubb Won by Ippon - 00:02
F11 Grupp 1
(U11)
T3-16
Acabado
Klara Ingvarsson
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 01:20
Frida Orrbo Frövi Judo
P11 Grupp 2
(U11)
T2-5
Acabado
Walter Brandstedt
Mariestads JK
Charlie Thernström Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:11
P11 Grupp 1
(U11)
T1-11
Acabado
Bertil Rikemanson
Trollhättans JK
Won by Wazari - 02:40
Elton Svensson Färgelanda Judoklubb
P11 Grupp 4
(U11)
T3-11
Acabado
Vidar Samuelsson
Landvetter Judoklubb
Stefan Netotea Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 00:43
P11 Grupp 2
(U11)
T2-9
Acabado
Bentley De Bruin
Uddevalla Judo
Walter Brandstedt Mariestads JK Won by Ippon - 00:44
P11 Grupp 3
(U11)
T1-13
Acabado
Omar Jahm
Kroppefjälls IF
Arvid Forssell Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:06
P11 Grupp 1
(U11)
T1-12
Acabado
Gustav Andersson
Kroppefjälls IF
Vidar Xu Staffanstorps JK Won by Ippon - 01:01
F11 Grupp 2
(U11)
T3-13
Acabado
Elvina Östlind
Kroppefjälls IF
Won by Wazari - 02:00
Leni Peters Skövde JK
P11 Grupp 4
(U11)
T3-12
Acabado
Casper Noord
Landvetter Judoklubb
Herman Liljenroth Frövi Judo Won by Ippon - 00:29
F11 Grupp 1
(U11)
T3-17
Acabado
Frida Orrbo
Frövi Judo
Lova Carsman Aktiv Judo Won by Ippon - 00:10
F11 Grupp 3
(U11)
T1-17
Acabado
Juni Noord
Landvetter Judoklubb
Magda Paulsson Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:32
P11 Grupp 3
(U11)
T1-14
Acabado
Essa Zahir
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:21
Teodor Lazarevski Drevhage Landvetter Judoklubb
F11 Grupp 2
(U11)
T3-14
Acabado
Nicole Lundin
Judoklubben Budo
Emilia Heyder Ekerö Judoklubb Won by Ippon - 01:24
F11 Grupp 2
(U11)
1
Acabado
Elvina Östlind
Kroppefjälls IF
Won by Wazari - 02:00
Emilia Heyder Ekerö Judoklubb
P11 Grupp 3
(U11)
2
Acabado
Arvid Forssell
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 01:44
Essa Zahir Trollhättans JK
PU15 / PU15 / -50 kg
(U15)
T1-1
Acabado
Damien Hiltonsson
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:06
Domenik Ralevski
FU15 / FU15 / -52 kg
(U15)
T2-1
Acabado
Ariel Berntsson Andersson
Norrköpings Judoklubb
Ester Pagstedt Frövi Judo Won by Ippon - 00:28
PU15 / PU15 / -38 kg
(U15)
T3-1
Acabado
Linus Klingberg
Staffanstorps JK
Douglas Nordlund Frövi Judo Won by Ippon - 00:45
FU15 / FU15 / -52 kg
(U15)
T2-3
Acabado
Vera Karlsson Gårlid
Judo Arvika
Won by Ippon - 01:07
Malou Sjöstrand Staffanstorps JK
PU15 / PU15 / -38 kg
(U15)
T3-3
Acabado
Alexander Urosevic
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:20
Farouk Jahm Kroppefjälls IF
PU15 / PU15 / -50 kg
(U15)
T1-2
Acabado
Alfred Jorpes
Won by Ippon - 02:13
Oliver Jakobsson Olofströms Judoklubb
FU15 / FU15 / -52 kg
(U15)
T2-4
Acabado
Heidi Holm-Glad
Judo Arvika
Izabella Ghayada Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:34
PU15 / PU15 / -60 kg
(U15)
T1-11
Acabado
Erik Lethin
Staffanstorps JK
Malcolm Andersson Lugi Judo Won by Ippon - 00:50
PU15 / PU15 / -50 kg
(U15)
T1-3
Acabado
Domenik Ralevski
Alfred Jorpes Won by Ippon - 00:37
PU15 / PU15 / -50 kg
(U15)
T1-4
Acabado
Oliver Jakobsson
Olofströms Judoklubb
Won by Ippon - 02:19
Unknown User Landvetter Judoklubb
PU15 / PU15 / -38 kg
(U15)
T3-4
Acabado
Melvin Dohlmann
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 05:19
Tage Rikemanson Trollhättans JK
FU15 / FU15 / -52 kg
(U15)
T2-5
Acabado
Lily Tysse
Uddevalla Judo
Madeleine Hedlund Judo Club Sundsvall Won by Wazari - 04:33