Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
HU21 / HU21 / -73 kg
(Sörmlandsträffen and MSWOP)
T1-3
Završeno
Alfons Valo Johansen
Tyresö Judoklubb
Rasmus Linder Oxelösunds Judoklubb Pobedio po Ippon - 00:18
HU21 / HU21 / -73 kg
(Sörmlandsträffen and MSWOP)
T1-15
Završeno
Alfons Valo Johansen
Tyresö Judoklubb
Arvid Österman Lidköpings BudoKlubb Pobedio po Ippon - 03:13
FU15 / FU15 / -52 kg
(Sörmlandsträffen and MSWOP)
T1-39
Završeno
Jenna Cederberg Persson
Tyresö Judoklubb
Zoe Carlsson Växjö Judoklubb Pobedio po Ippon - 00:41
FU15 / FU15 / -52 kg
(Sörmlandsträffen and MSWOP)
T1-44
Završeno
Jenna Cederberg Persson
Tyresö Judoklubb
Zoe Carlsson Växjö Judoklubb Pobedio po Ippon - 00:09
Herrar / Herrar / -66 kg
(Sörmlandsträffen and MSWOP)
T3-52
Završeno
Hampus Arverus
Judoklubben Budo
Carl Malmqvist Tyresö Judoklubb Pobedio po Ippon - 00:27
Herrar / Herrar / -66 kg
(Sörmlandsträffen and MSWOP)
T3-59
Završeno
Carl Malmqvist
Tyresö Judoklubb
Hampus Magnusson Judoklubben Jigo-Tai Pobedio po Ippon - 01:41
Herrar / Herrar / -66 kg
(Sörmlandsträffen and MSWOP)
T3-67
Završeno
Linus Wasseng
Oxelösunds Judoklubb
Pobedio po Ippon - 02:54
Carl Malmqvist Tyresö Judoklubb
Herrar Veteran / M34 / -100 kg
(Sörmlandsträffen and MSWOP)
T4-84
Završeno
Roland Ngwee Ngijol
Järlåsa Judoklubb
Pobedio po Wazari - 03:25
Knut Lönnberg Tyresö Judoklubb
Herrar Veteran / M34 / -100 kg
(Sörmlandsträffen and MSWOP)
T4-91
Završeno
Knut Lönnberg
Tyresö Judoklubb
Pobedio po Ippon - 04:44
Jesse Ahrens Norrköpings Judoklubb
Herrar Veteran / M14 / -90 kg
(Sörmlandsträffen and MSWOP)
T2-92
Završeno
Martin Nordin Westerlund
Tyresö Judoklubb
Rikard Marteleur Alingsås Judoklubb Pobedio po Ippon - 00:16
Herrar Veteran / M36 / -73 kg
(Sörmlandsträffen and MSWOP)
T1-99
Završeno
Rikard Demitz-Helin
Växjö Judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:26
Pontus Heggelund Tyresö Judoklubb
Herrar Veteran / M34 / -100 kg
(Sörmlandsträffen and MSWOP)
T4-96
Završeno
Knut Lönnberg
Tyresö Judoklubb
Andreas Persson Kristianstad Judoklubb Pobedio po Ippon - 00:18
Herrar Veteran / M36 / -73 kg
(Sörmlandsträffen and MSWOP)
T1-108
Završeno
Pontus Heggelund
Tyresö Judoklubb
Kaj Thuresson Visby judoklubb Pobedio po Ippon - 00:32
Herrar Veteran / M14 / -90 kg
(Sörmlandsträffen and MSWOP)
T2-103
Završeno
Mats Johansson
Judo Club Sundsvall
Martin Nordin Westerlund Tyresö Judoklubb Pobedio po Ippon - 00:14
Herrar Veteran / M14 / -66 kg
(Sörmlandsträffen and MSWOP)
T1-110
Završeno
Christos Koutroumanos
Alingsås Judoklubb
Pobedio po Wazari - 03:00
Carl Malmqvist Tyresö Judoklubb
Herrar Veteran / M14 / -90 kg
(Sörmlandsträffen and MSWOP)
T2-94
Završeno
Jimmy Pettersson
Kristinehamns Judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:58
Martin Nordin Westerlund Tyresö Judoklubb
Herrar Veteran / M14 / -66 kg
(Sörmlandsträffen and MSWOP)
T1-114
Završeno
Carl Malmqvist
Tyresö Judoklubb
Linus Wasseng Oxelösunds Judoklubb Pobedio po Ippon - 00:33
Herrar Veteran / M34 / -100 kg
(Sörmlandsträffen and MSWOP)
T4-80
Završeno
Knut Lönnberg
Tyresö Judoklubb
Pobedio po Wazari - 03:00
Tomas Johansson Alingsås Judoklubb
Herrar Veteran / M14 / -90 kg
(Sörmlandsträffen and MSWOP)
T2-112
Završeno
Martin Nordin Westerlund
Tyresö Judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:11
Dennis Engelmark Norrköpings Judoklubb