Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU11/G02
(Dag 1)
2-1
Закінчено
Douglas Blennerstedt
Emrik Olsson Aktiv Judo Won by Ippon - 01:39
PU11/G01
(Dag 1)
1-1
Закінчено
Malte Carsman
Aktiv Judo
Won by Ippon - 01:08
Gustav Andersson Kroppefjälls IF
PU11/G02
(Dag 1)
2-2
Закінчено
Melvin Camara
Borås JK
Won by Ippon - 01:54
Noel Moslavac Borås JK
FU11/G01
(Dag 1)
1-2
Закінчено
Lova Carsman
Aktiv Judo
Elvina Östlind Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:52
FU11/G03
(Dag 1)
2-3
Закінчено
Stella Olsson
Aktiv Judo
Junie Mattsson Trollhättans JK Won by Ippon - 01:07
PU11/G03
(Dag 1)
1-3
Закінчено
Sigge Svensson
Frölunda Judo
Love Westerlund Frölunda Judo Won by Ippon - 01:08
FU11/G02
(Dag 1)
2-4
Закінчено
Lena Izdebska
Trollhättans JK
Won by Ippon - 01:32
Alice Johansson Kroppefjälls IF
PU11/G03
(Dag 1)
1-4
Закінчено
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Douglas Östlind Kroppefjälls IF Won by Ippon
PU11/G02
(Dag 1)
2-5
Закінчено
Douglas Blennerstedt
Ivar Kuirinlahti Trollhättans JK Won by Ippon - 01:05
PU11/G02
(Dag 1)
2-6
Закінчено
Emrik Olsson
Aktiv Judo
Melvin Camara Borås JK Won by Ippon - 01:25
PU11/G04
(Dag 1)
1-5
Закінчено
Sixten Siösteen
Aktiv Judo
Elias Steffensen Frölunda Judo Won by Ippon - 01:48
PU11/G01
(Dag 1)
1-6
Закінчено
Malte Carsman
Aktiv Judo
Won by Ippon - 01:00
Gustav Andersson Kroppefjälls IF
PU11/G02
(Dag 1)
2-7
Закінчено
Noel Moslavac
Borås JK
Won by Ippon - 01:24
Ivar Kuirinlahti Trollhättans JK
FU11/G03
(Dag 1)
2-8
Закінчено
Stella Olsson
Aktiv Judo
Junie Mattsson Trollhättans JK Won by Wazari
FU11/G01
(Dag 1)
1-7
Закінчено
Lova Carsman
Aktiv Judo
Elvina Östlind Kroppefjälls IF Won by Ippon - 01:03
PU11/G04
(Dag 1)
1-8
Закінчено
Elliot Larsson
Kroppefjälls IF
Won by Wazari
Alexander Andermo Frölunda Judo
FU11/G02
(Dag 1)
2-9
Закінчено
Lena Izdebska
Trollhättans JK
Won by Ippon - 01:39
Lykke Petren Allier Kroppefjälls IF
PU11/G03
(Dag 1)
1-9
Закінчено
Sigge Svensson
Frölunda Judo
Valter Rikemanson Trollhättans JK Won by Ippon - 01:12
PU11/G02
(Dag 1)
2-10
Закінчено
Douglas Blennerstedt
Melvin Camara Borås JK Won by Ippon - 01:53
PU11/G02
(Dag 1)
2-11
Закінчено
Emrik Olsson
Aktiv Judo
Won by Ippon - 01:39
Noel Moslavac Borås JK
PU11/G03
(Dag 1)
1-10
Закінчено
Love Westerlund
Frölunda Judo
Douglas Östlind Kroppefjälls IF Won by Ippon - 01:33
PU11/G02
(Dag 1)
2-12
Закінчено
Melvin Camara
Borås JK
Won by Ippon - 01:15
Ivar Kuirinlahti Trollhättans JK
PU11/G04
(Dag 1)
1-13
Закінчено
Sixten Siösteen
Aktiv Judo
Elliot Larsson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 01:31
FU11/G02
(Dag 1)
2-14
Закінчено
Alice Johansson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 01:31
Lykke Petren Allier Kroppefjälls IF
PU11/G04
(Dag 1)
1-14
Закінчено
Elias Steffensen
Frölunda Judo
Won by Ippon - 01:38
Alexander Andermo Frölunda Judo
PU11/G02
(Dag 1)
2-15
Закінчено
Douglas Blennerstedt
Noel Moslavac Borås JK Won by Wazari
PU11/G03
(Dag 1)
1-15
Закінчено
Sigge Svensson
Frölunda Judo
Douglas Östlind Kroppefjälls IF Won by Ippon - 01:12
PU11/G03
(Dag 1)
1-16
Закінчено
Love Westerlund
Frölunda Judo
Valter Rikemanson Trollhättans JK Won by Ippon - 01:51
PU11/G02
(Dag 1)
2-16
Закінчено
Emrik Olsson
Aktiv Judo
Won by Ippon - 01:44
Ivar Kuirinlahti Trollhättans JK
PU11/G04
(Dag 1)
1-17
Закінчено
Sixten Siösteen
Aktiv Judo
Alexander Andermo Frölunda Judo Won by Ippon - 00:35
PU11/G04
(Dag 1)
1-18
Закінчено
Elias Steffensen
Frölunda Judo
Won by Ippon - 01:33
Elliot Larsson Kroppefjälls IF
FU13/G01
(Dag 1)
2-17
Закінчено
Tilde Cedervall Claesson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 01:03
Havanna Andersson Kroppefjälls IF