我們檢測到您使用的瀏覽器可能與我們的網站不兼容。
Toggle navigation
社區
道館/學院
聯盟
運動員
登入
建立用戶
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Hem
Information
Nyheter
Rankning
Rankning Flickor U18
Rankning Pojkar U18
Ranking Damer U21
Rankning Herrar U21
Resultat Svenska Mästerskap
Lag SM 2021
Kata SM 2022
Lag SM 2022
Judo SM 2022
Lag & Kata SM 2023
Judo SM 2023
Judo SM 2024
Anslut till förbundet
För Klubbar
För Aktiva
Varför syns inte vår tävling här?
Support
Smoothcomp tips
Smoothcomp Support
Inspelade Webinar
Judo.se
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Svensk Judo
Hem
Information
Nyheter
Rankning
Rankning Flickor U18
Rankning Pojkar U18
Ranking Damer U21
Rankning Herrar U21
Resultat Svenska Mästerskap
Lag SM 2021
Kata SM 2022
Lag SM 2022
Judo SM 2022
Lag & Kata SM 2023
Judo SM 2023
Judo SM 2024
Anslut till förbundet
För Klubbar
För Aktiva
Varför syns inte vår tävling här?
Support
Smoothcomp tips
Smoothcomp Support
Inspelade Webinar
Judo.se
帳號
登入
建立用戶
社區
道館/學院
聯盟
運動員
Staffanstorps judogames 2021
13 Nov - 14 Nov
報名
資料
參加者
240
對陣
對陣表及賽程
結果
Livestreams
報名
對陣表
New schedule
Beta
U18 & Senior
U13 & U15
Times are
dynamic
and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
查閱墊區
Tatami 2
eta
對陣
級別
12:46
14
Girls U18 / -57 kg
D2
#1
13:10
2
Boys U18 / -90 kg
H1-5
13:13
14
Boys U18 / -66 kg
H1-2
#1
14:41
3
Girls U18 / -52 kg
D1
Group A
14:44
3
Boys U18 / -46 kg
15:24
3
Girls U18 / -52 kg
D1
Group B
15:28
6
Women Senior / -57 kg
D2-2
15:42
3
Men Senior / -66 kg
H2-2
Group A
16:14
2
Men Senior / -66 kg
H2-2
Elimination
16:21
Finaler
16:46
1
Girls U18 / -52 kg
D1
Final
16:50
1
Girls U18 / -57 kg
D2
Final
17:06
1
Boys U18 / -73 kg
H1-3
Final
17:08
1
Boys U18 / -60 kg
H1-1
Final
17:12
1
Men Senior / -90 kg
H2-5
Final
17:16
1
Men Senior / -73 kg
H2-3
Final
查閱墊區
Tatami 3
eta
對陣
級別
12:45
3
Girls U18 / -70 kg
D4
12:46
12
Boys U18 / -73 kg
H1-3
#1
13:08
6
Girls U18 / -63kg
D3
Group A
13:45
6
Girls U18 / -63kg
D3
Group B
14:02
2
Boys U18 / -50 kg
14:14
6
Girls U15 / +70 kg
14:48
6
Men Senior / -73 kg
H2-3
Group A
14:55
2
Girls U18 / -63kg
D3
Elimination
15:08
6
Men Senior / -73 kg
H2-3
Group B
15:13
3
Women Senior / -63 kg
D2-3
Group A
15:30
3
Women Senior / -63 kg
D2-3
Group B
15:51
2
Men Senior / -73 kg
H2-3
Elimination
16:00
2
Women Senior / -63 kg
D2-3
Elimination
16:02
2
Girls U18 / -52 kg
D1
Elimination
16:05
Finaler
16:46
1
Boys U18 / -55 kg
Final
16:50
1
Boys U18 / -66 kg
H1-2
Final
17:05
1
Girls U18 / -63kg
D3
Final
17:08
1
Men Senior / -66 kg
H2-2
Final
17:12
1
Men Senior / -81 kg
H2-4
Final
17:16
1
Women Senior / -63 kg
D2-3
Final
查閱墊區
Tatami 4
eta
對陣
級別
12:45
12
Boys U18 / -60 kg
H1-1
#1
13:04
14
Boys U18 / -55 kg
#1
13:54
3
Boys U18 / -81 kg
H1-4
13:58
8
Men Senior / -81 kg
H2-4
#1
14:39
3
Men Senior / -60 kg
H2-1
14:40
14
Men Senior / -90 kg
H2-5
#1
15:22
3
Women Senior / -70 kg
D2-4
15:32
3
Men Senior / -66 kg
H2-2
Group B
15:37
6
Men Senior / +100 kg