Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU15 / PU15 / -60 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-3
انتهى
Agaton Wahlström
IK Södra
Ludwig Skarin Norrköpings Judoklubb Won by Wazari - 03:54
PU15 / PU15 / -50 kg
(Block 3: U15 & U21)
T4-6
انتهى
Jack Schönemann
Stockholms Judoklubb
Marcus Vlad Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 00:26
PU15 / PU15 / -46 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-8
انتهى
Milo Forssell
IK Södra
Won by Ippon - 02:02
Lukas Riström Oxelösunds Judoklubb
FU15 / FU15 / -57 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-15
انتهى
Tilda Svensson
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 00:26
Emma Ilyushyna IK Södra
PU15 / PU15 / -60 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-6
انتهى
Gurami Tsiklauri
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 00:47
Johannes Fernström Al Maqdasi Bollnäs judoklubb
FU15 / FU15 / -40 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-16
انتهى
Thelma Åkerström
Borlänge Judo Club
Isabelle Hedlund Judo Club Sundsvall Won by Decision - 03:00
PU15 / PU15 / -55 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-12
انتهى
Alexander Soma
Södertälje Judoklubb
Lex Wallgren Söderhamns Judoklubb Won by Ippon - 00:27
FU15 / FU15 / -48 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-20
انتهى
Ida Milton
Solna Judoklubb
Won by Ippon - 01:12
Signe Nilsson Visby judoklubb
PU15 / PU15 / -55 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-15
انتهى
Maxim Bezobrazov
Söderhamns Judoklubb
Won by Ippon - 01:12
Filip Hoflin IK Södra
FU15 / FU15 / -44 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-24
انتهى
Roya Vikström
Uppsala judoklubb
Elsa Peterson Frövi Judo Won by Ippon - 00:09
PU15 / PU15 / -66 kg
Flyttas ev till -73
—
(Block 3: U15 & U21)
T4-2
انتهى
Agaton Wahlström
IK Södra
Makar Malytskiy Saltsjö JK Won by Wazari - 03:43
FU15 / FU15 / -48 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-23
انتهى
Laleh Vikström
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 01:00
Lova Fäldt Knivsta Judoklubb
PU15 / PU15 / -60 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-5
انتهى
Vincent Ulander
Sigtuna Budoklubb
Ludwig Skarin Norrköpings Judoklubb Won by Ippon - 00:44
FU15 / FU15 / -57 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-16
انتهى
Olivia Ghazal Jansson
Knivsta Judoklubb
Bianca Nordlund Frövi Judo Won by Wazari - 04:19
HU21 / HU21 / -81 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-5
انتهى
Viktor Bååthe
IK Södra
Kim Aspelin IK Södra Won by Wazari - 04:00
PU15 / PU15 / -38 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-20
انتهى
Egon Hägg
Saltsjö JK
Won by Ippon - 00:22
Leon Skarin Norrköpings Judoklubb
PU15 / PU15 / -60 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-10
انتهى
Gurami Tsiklauri
Stockholms Judoklubb
Agaton Wahlström IK Södra Won by Wazari - 03:12
HU21 / HU21 / -81 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-6
انتهى
Erik Rosenkrans
IK Södra
Simon Persson Oxelösunds Judoklubb Won by Ippon - 00:11
PU15 / PU15 / -50 kg
(Block 3: U15 & U21)
T4-7
انتهى
Lo Håberg
Söderhamns Judoklubb
Won by Ippon - 04:42
Hektor Brunner IK Södra
PU15 / PU15 / -46 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-5
انتهى
Albin Lomvik
Judo Club Sundsvall
Lave Strid Uppsala Norra Judoklubb Won by Ippon - 00:39
HU21 / HU21 / -81 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-9
انتهى
Samuel Hoflin
IK Södra
Won by Ippon - 00:30
Dennis Eriksson TVKF
PU15 / PU15 / -55 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-18
انتهى
Simon Novakovic
IK Södra
Maxim Bezobrazov Söderhamns Judoklubb Won by Ippon - 00:15
FU15 / FU15 / -44 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-25
انتهى
Roya Vikström
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 00:43
Kai-Li Högback Knivsta Judoklubb
FU15 / FU15 / -40 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-17
انتهى
Leonor Farhand
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 01:00
Thelma Åkerström Borlänge Judo Club
FU15 / FU15 / +63 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-39
انتهى
Isabella Söderholm
Norrköpings Judoklubb
Ida Ljungman Uppsala judoklubb Won by Ippon - 01:15
PU15 / PU15 / -60 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-8
انتهى
Ludwig Skarin
Norrköpings Judoklubb
Johannes Fernström Al Maqdasi Bollnäs judoklubb Won by Ippon - 00:06
PU15 / PU15 / -46 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-6
انتهى
Max Calles
Upplands Väsby Judoklubb
Won by Ippon - 02:00
Cornelius Isberg Stockholms Judoklubb
PU15 / PU15 / -60 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-7
انتهى
Agaton Wahlström
IK Södra
Won by Ippon - 00:46
Vincent Ulander Sigtuna Budoklubb
FU15 / FU15 / -40 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-18
انتهى
Selma Wahlström
IK Södra
Won by Ippon - 01:15
Isabelle Hedlund Judo Club Sundsvall
PU15 / PU15 / -55 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-16
انتهى
Jakob Svensson
Norrköpings Judoklubb
Won by Ippon - 01:21
Anton Skoglund Oxelösunds Judoklubb
FU15 / FU15 / -48 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-21
انتهى
Signe Nilsson
Visby judoklubb
Astrid Mattsson Ålands judoklubb Won by Ippon - 01:03
PU15 / PU15 / -55 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-20
انتهى
Filip Hoflin
IK Södra
Won by Ippon - 00:08
Edvin Blomgren Linköping Judo