Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Flickor Ungdomar / Flickor U18 / +70 kg
(Dag 1)
3-67
Dokončeno
Minna Holz
Södertälje Judoklubb
Won by Ippon - 01:47
Clara Magnusson Stockholmspolisens IF Judo
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -60 kg
(Dag 1)
4-88
Dokončeno
Husniddin Artikov
IK Södra
Won by Ippon - 00:09
Daniel Adolfsson IK Södra
Herrar / Herrar Senior / -90 kg
(Dag 1)
1-65
Dokončeno
Erik Johansson
Solna Judoklubb
Won by Ippon - 01:52
Valter Woivalin Ålands judoklubb
Herrar / Herrar Senior / -81 kg
(Dag 1)
4-78
Dokončeno
Elias Mäntylä
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 03:25
Tor Blomdahl Stockholmspolisens IF Judo
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -66 kg
(Dag 1)
3-57
Dokončeno
Vide Salomonson
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 00:13
Johannes Sjöström Judo Club Sundsvall
Herrar Veteran / M34 / +100 kg
(Dag 1)
2-80
Dokončeno
Torbjörn Eklind
Ekerö Judoklubb
Vitaly Taraev Upplands Väsby Judoklubb Won by Ippon - 00:41
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -66 kg
(Dag 1)
3-58
Dokončeno
Elias Bergman
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 00:12
Ib Pohjanen Stockholmspolisens IF Judo
Flickor Ungdomar / Flickor U18 / -63kg
(Dag 1)
3-63
Dokončeno
Tora Altersten
IK Södra
Tove Nielsen Uppsala judoklubb Won by Wazari
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -73 kg
(Dag 1)
2-68
Dokončeno
Vilhelm Heljasvaara
Åkersberga Judoklubb
Won by Hansokumake - 01:51
Liam Allstyle Mäkelä Upplands Väsby Judoklubb
Herrar / Herrar Senior / -90 kg
(Dag 1)
Dokončeno
Staffan Ebenfelt
Åkersberga Judoklubb
Valter Woivalin Ålands judoklubb Won by Walkover
Herrar Veteran / M34 / -81 kg
(Dag 1)
1-69
Dokončeno
Jimmy Decker
Åkersberga Judoklubb
Won by Ippon - 00:59
Ketil Thorgersen Högdalens Judoklubb
Herrar / Herrar Senior / -81 kg
(Dag 1)
4-81
Dokončeno
Lars Bergström
Åkersberga Judoklubb
Won by Ippon - 03:06
Philip Anderberg Lönnvik Stockholmspolisens IF Judo
Flickor Ungdomar / Flickor U18 / -63kg
(Dag 1)
3-64
Dokončeno
Weronika Galatz
Won by Ippon - 02:49
Alma Alenback Frövi Judo
Herrar Veteran / M34 / -81 kg
(Dag 1)
1-70
Dokončeno
Henry Möller
Norrköpings Judoklubb
Won by Ippon - 01:21
Fredrik Persson Stockholmspolisens IF Judo
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -73 kg
(Dag 1)
2-69
Dokončeno
William Sjöblom
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 00:45
Kim Aspelin
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -73 kg
(Dag 1)
2-72
Dokončeno
ROBIN Bicen
Upplands Väsby Judoklubb
Won by Ippon - 00:13
Zahir Karinov Upplands Väsby Judoklubb
Herrar / Herrar Senior / -90 kg
(Dag 1)
1-66
Dokončeno
Erik Johansson
Solna Judoklubb
Christiaan Postma Stockholmspolisens IF Judo Won by Wazari - 04:00
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -60 kg
(Dag 1)
4-89
Dokončeno
Matthew Myrie
Upplands Väsby Judoklubb
Luka Zivanovic Won by Ippon - 00:23
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -73 kg
(Dag 1)
2-71
Dokončeno
Vilhelm Heljasvaara
Åkersberga Judoklubb
Won by Ippon - 00:34
Unknown User Uppsala judoklubb
Flickor Ungdomar / Flickor U18 / +70 kg
(Dag 1)
3-68
Dokončeno
Minna Holz
Södertälje Judoklubb
Won by Ippon
Sorina Stanus Uppsala judoklubb
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -66 kg
(Dag 1)
3-59
Dokončeno
Vide Salomonson
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 01:25
Ib Pohjanen Stockholmspolisens IF Judo
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -73 kg
(Dag 1)
2-75
Dokončeno
William Sjöblom
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 01:01
Rasmus Jimmerholt
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -66 kg
(Dag 1)
3-60
Dokončeno
Elias Bergman
Uppsala judoklubb
Johannes Sjöström Judo Club Sundsvall Won by Ippon - 01:31
Herrar / Herrar Senior / -73 kg
(Dag 1)
2-79
Dokončeno
Joel Sidebäck
Uppsala judoklubb
Gantulga Dashdorj Stockholmspolisens IF Judo Won by Ippon - 02:13
Herrar Veteran / M34 / -81 kg
(Dag 1)
1-71
Dokončeno
Jimmy Decker
Åkersberga Judoklubb
Won by Ippon - 00:22
Fredrik Persson Stockholmspolisens IF Judo
Flickor Ungdomar / Flickor U18 / -63kg
(Dag 1)
3-65
Dokončeno
Tora Altersten
IK Södra
Alma Alenback Frövi Judo Won by Hansokumake - 03:34
Herrar Veteran / M34 / -81 kg
(Dag 1)
1-72
Dokončeno
Henry Möller
Norrköpings Judoklubb
Won by Ippon - 00:23
Ketil Thorgersen Högdalens Judoklubb
Herrar / Herrar Senior / -90 kg
(Dag 1)
1-73
Dokončeno
Kevin Pettersson
Uppsala judoklubb
Leonard Mattsson Ålands judoklubb Won by Ippon - 01:16
Herrar Veteran / M34 / +100 kg
(Dag 1)
2-81
Dokončeno
Torbjörn Eklind
Ekerö Judoklubb
Vitaly Taraev Upplands Väsby Judoklubb Won by Ippon - 00:35
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -60 kg
(Dag 1)
4-90
Dokončeno
Lechao Mosesson
Won by Ippon - 00:31
Daniel Adolfsson IK Södra
Herrar / Herrar Senior / -90 kg
(Dag 1)
1-74
Dokončeno
Kevin Nestor
Norrköpings Judoklubb
Filip Widerström Västerås JK Won by Ippon - 03:18
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -73 kg
(Dag 1)
2-73
Dokončeno
Vilhelm Heljasvaara
Åkersberga Judoklubb
Kim Aspelin Won by Ippon - 01:43