Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U9-1
(Dag 1)
5-37
Dokončeno
Thor Turesson
Norrköpings Judoklubb
Vincent Melbinger Stockholm Judo Dojo Won by Ippon - 00:19
U9-9
(Dag 1)
4-39
Dokončeno
Unknown User
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 01:01
Zainab Ayadi Oxelösunds Judoklubb
U9-2
(Dag 1)
1-42
Dokončeno
Tilda Åsberg
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 01:37
Olof Lönnberg Tyresö Judoklubb
U9-1
(Dag 1)
5-38
Dokončeno
Saykhan Abdulajev
Södertälje Judoklubb
Won by Ippon - 00:16
Neliah Nsundi IK Södra
U11-5
(Dag 1)
5-27
Dokončeno
Leon Skarin
Norrköpings Judoklubb
Milian Hjälle IK Södra Won by Ippon - 00:05
U9-8
(Dag 1)
2-46
Dokončeno
Ýmir Eldjárn Guðmundsson
Sleipnir
Daniel Johansson Solna Judoklubb Won by Decision - 01:00
U11-9
(Dag 1)
3-36
Dokončeno
Adrian Livari
IK Södra
Kevin Hellberg Åkersberga Judoklubb Won by Ippon - 01:00
U9-5
(Dag 1)
4-36
Dokončeno
Samuel Orto
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 01:08
Leo Baniasadi IK Södra
U11-9
(Dag 1)
3-37
Dokončeno
Siri Godén
Uppsala judoklubb
Theo Cartwright IK Södra Won by Ippon - 00:11
U9-5
(Dag 1)
4-37
Dokončeno
Osman Pashayev
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 00:07
Elisabeth Granath-Meszaros Upplands Väsby Judoklubb
U9-4
(Dag 1)
3-42
Dokončeno
Dilmon Guven
Södertälje Judoklubb
Stella Karlsson Ekerö Judoklubb Won by Ippon
U11-7
(Dag 1)
1-37
Dokončeno
Max Calles
Upplands Väsby Judoklubb
Won by Ippon - 01:17
Anton Forsstedt IK Södra
U11-5
(Dag 1)
5-28
Dokončeno
Philip Stjärnborg
IK Södra
Nico Hillerström Åkersberga Judoklubb Won by Decision - 01:00
U9-4
(Dag 1)
3-43
Dokončeno
Emilia Heyder
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 00:09
Jakob Pol Tyresö Judoklubb
U9-10
(Dag 1)
4-41
Dokončeno
Theodor Forslund
IK Södra
Akhmed Tepsuev Täby Judo Won by Ippon - 00:56
U11-8
(Dag 1)
2-37
Dokončeno
Jonathan Erling
Oxelösunds Judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Filip Novakovic IK Södra
U11-6
(Dag 1)
5-33
Dokončeno
Noah Wehlin
Tyresö Judoklubb
Thelma Åkerström Borlänge Judo Club Won by Ippon - 00:33
U11-7
(Dag 1)
1-38
Dokončeno
Felix Widing
IK Södra
Won by Ippon - 00:46
Edwin Borgbrant
U9-9
(Dag 1)
4-40
Dokončeno
Sander Merimaa
IK Södra
Zainab Ayadi Oxelösunds Judoklubb Won by Ippon - 00:51
U11-6
(Dag 1)
5-34
Dokončeno
Lisa Vestin
IK Södra
Won by Ippon - 00:55
Robin Redolosis IK Södra
U9-7
(Dag 1)
1-46
Dokončeno
Fenrir Frosti Guðmundsson
Sleipnir
Lina Girdzijauskas Solna Judoklubb Won by Wazari - 02:00
U9-1
(Dag 1)
5-39
Dokončeno
Thor Turesson
Norrköpings Judoklubb
Neliah Nsundi IK Södra Won by Ippon - 00:13
U11-8
(Dag 1)
2-38
Dokončeno
Vilgot Frizell
Stockholmspolisens IF Judo
Won by Decision - 01:00
Hjalmar Nekham Tyresö Judoklubb
U11-13
(Dag 1)
3-46
Dokončeno
Marcus Vlad
Knivsta Judoklubb
Won by Decision - 01:00
Pavle Aksentijevic IK Södra
U11-12
(Dag 1)
1-51
Dokončeno
Benjamin Bergquist
Tyresö Judoklubb
Erik Grothe IK Södra Won by Ippon - 00:12
U11-14
(Dag 1)
4-43
Dokončeno
Loe Ekeberg
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 01:10
Emir Gashi Knivsta Judoklubb
U9-1
(Dag 1)
5-40
Dokončeno
Saykhan Abdulajev
Södertälje Judoklubb
Won by Ippon - 00:22
Vincent Melbinger Stockholm Judo Dojo
U11-13
(Dag 1)
3-47
Dokončeno
Evielle Nsundi
IK Södra
Won by Ippon - 00:32
Tyra Norberg Ekerö Judoklubb
U9-2
(Dag 1)
1-43
Dokončeno
Klara Ingvarsson
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:49
Olof Lönnberg Tyresö Judoklubb
U11-13
(Dag 1)
3-48
Dokončeno
Marcus Vlad
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:42
Tyra Norberg Ekerö Judoklubb
U9-10
(Dag 1)
4-42
Dokončeno
Theodor Forslund
IK Södra
Akhmed Tepsuev Täby Judo Won by Ippon - 01:07
U11-13
(Dag 1)
3-49
Dokončeno
Evielle Nsundi
IK Södra
Won by Ippon - 00:44
Pavle Aksentijevic IK Södra