Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FU13 grp 4
(U13)
T3-1
Dokončeno
Tyra Norberg
Ekerö Judoklubb
Sham Zahlan Norrköpings Judoklubb Won by Ippon - 00:31
FU13 grp 2
(U13)
T2-4
Dokončeno
Jette Peters
Skövde JK
Junie Mattsson Trollhättans JK Won by Ippon - 00:24
FU13 grp 4
(U13)
T3-4
Dokončeno
Bianca Nordlund
Frövi Judo
Lea Gubberud Ippon Judo & BJJ Won by Ippon
PU13 grp 3
(U13)
T2-7
Dokončeno
Audun Brandt-Bjerknes
Ippon Judo & BJJ
Alvin Wendel Judoklubben Budo Won by Ippon - 00:06
PU13 grp 4
(U13)
T3-7
Dokončeno
Hugo Sundgren Nordén
Trollhättans JK
Even Brandt-Bjerknes Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:50
FU13 grp 1
(U13)
T1-1
Dokončeno
Havanna Andersson
Kroppefjälls IF
Tilde Cedervall Claesson Kroppefjälls IF Won by Wazari - 03:00
PU13 grp 4
(U13)
T3-10
Dokončeno
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Won by Ippon - 00:12
Cornelius Isberg Stockholms Judoklubb
PU13 grp 3
(U13)
T2-10
Dokončeno
Lucas Nilsen
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 01:14
Benjamin Lodhi Frövi Judo
FU13 grp 4
(U13)
T3-2
Dokončeno
Tyra Norberg
Ekerö Judoklubb
Izabella Ghayada Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:34
FU13 grp 1
(U13)
T1-4
Dokončeno
Felicia Heyder
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 02:22
Alice Johansson Kroppefjälls IF
FU13 grp 4
(U13)
T3-5
Dokončeno
Bianca Nordlund
Frövi Judo
Maia Ofir Staffanstorps JK Won by Ippon
PU13 grp 4
(U13)
T3-8
Dokončeno
Hugo Sundgren Nordén
Trollhättans JK
Georgije Perisic Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:29
PU13 grp 2
(U13)
T1-7
Dokončeno
Axel Aamodt
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:06
Mikael Buch Västbo Judoklubb
FU13 grp 2
(U13)
T2-2
Dokončeno
Diana Xu
Staffanstorps JK
Tuva Carsman Aktiv Judo Won by Ippon - 01:53
PU13 grp 2
(U13)
T1-10
Dokončeno
Emil Skoog
Landvetter Judoklubb
Dexter Rimsten Frövi Judo Won by Ippon - 01:49
FU13 grp 1
(U13)
T1-2
Dokončeno
Havanna Andersson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:09
Lova Wiik Skövde JK
FU13 grp 2
(U13)
T2-5
Dokončeno
Jette Peters
Skövde JK
Alma Wiik Landvetter Judoklubb Won by Wazari - 03:00
FU13 grp 1
(U13)
T1-5
Dokončeno
Felicia Heyder
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 00:36
Livia Wiik Skövde JK
PU13 grp 4
(U13)
T3-11
Dokončeno
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Alexander Urosevic Staffanstorps JK Won by Wazari - 03:00
PU13 grp 2
(U13)
T1-8
Dokončeno
Axel Aamodt
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:17
Vincent Zorevand Landvetter Judoklubb
FU13 grp 4
(U13)
T3-3
Dokončeno
Izabella Ghayada
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:19
Sham Zahlan Norrköpings Judoklubb
PU13 grp 3
(U13)
T2-8
Dokončeno
Audun Brandt-Bjerknes
Ippon Judo & BJJ
Erik Mårtensson Staffanstorps JK Won by Ippon - 01:04
PU13 grp 2
(U13)
T1-11
Dokončeno
Emil Skoog
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:15
Benjamin Eguti Rothstein Göteborgs Judoklubb
FU13 grp 4
(U13)
T3-6
Dokončeno
Maia Ofir
Staffanstorps JK
Lea Gubberud Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 02:07
PU13 grp 3
(U13)
T2-11
Dokončeno
Lucas Nilsen
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 01:01
Peter Buch Västbo Judoklubb
FU13 grp 1
(U13)
T1-3
Dokončeno
Lova Wiik
Skövde JK
Tilde Cedervall Claesson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 01:59
FU13 grp 2
(U13)
T2-3
Dokončeno
Tuva Carsman
Aktiv Judo
Nova Backlund IK Västra Mölndal Won by Ippon - 00:34
FU13 grp 2
(U13)
T2-6
Dokončeno
Alma Wiik
Landvetter Judoklubb
Junie Mattsson Trollhättans JK Won by Hansokumake - 00:47
PU13 grp 4
(U13)
T3-9
Dokončeno
Georgije Perisic
Staffanstorps JK
Even Brandt-Bjerknes Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 01:37
FU13 grp 1
(U13)
T1-6
Dokončeno
Livia Wiik
Skövde JK
Alice Johansson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 01:40
PU13 grp 4
(U13)
T3-12
Dokončeno
Alexander Urosevic
Staffanstorps JK
Cornelius Isberg Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:22
PU13 grp 7
(U13)
T3-17
Dokončeno
Alexander Herlofsen
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:08
Anthony Eklund Jönköpings Judoklubb