Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U13-03
((Byt till tävlingsnamn))
T3-56
Dokončeno
Vidar Tomenius
Uppsala judoklubb
Siri Godén Uppsala judoklubb Won by Ippon - 00:26
U15-03
((Byt till tävlingsnamn))
T2-70
Dokončeno
Arnas Baronaitis
Tierps Judoklubb
Won by Ippon - 00:07
Olivier Larsson Engström Uppsala judoklubb
U13-02
((Byt till tävlingsnamn))
T1-59
Dokončeno
Jelizar Velma-Theorin
Sigtuna Budoklubb
Zoey Åström Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 01:05
U15-01
((Byt till tävlingsnamn))
Dokončeno
Gabriel Petersson
Järlåsa Judoklubb
Evelin Arteaga Uppsala judoklubb Won by Walkover
U13-09
((Byt till tävlingsnamn))
T3-63
Dokončeno
Filip Håkansson
Uppsala judoklubb
Alva Tapper Järlåsa Judoklubb Won by Ippon - 02:34
U15-01
((Byt till tävlingsnamn))
T2-65
Dokončeno
Elis Abrahamsson
Uppsala judoklubb
Elvis Jansson/Jackson Norrtälje Judoklubb Won by Ippon - 01:01
U15-02
((Byt till tävlingsnamn))
T2-68
Dokončeno
Arafat Imidzhanov
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:12
Oliwer Barth-Kron Norrtälje Judoklubb
U13-10
((Byt till tävlingsnamn))
T3-60
Dokončeno
Tilda Svensson
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 00:34
Julia Eliasson Gävle Judo Club
U15-03
((Byt till tävlingsnamn))
T2-71
Dokončeno
Olivier Larsson Engström
Uppsala judoklubb
Anton Frankhammar Norrtälje Judoklubb Won by Ippon - 00:42
U13-03
((Byt till tävlingsnamn))
T3-57
Dokončeno
Siri Godén
Uppsala judoklubb
Leo Van Den Bossche Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 02:04
U13-01
((Byt till tävlingsnamn))
T1-56
Dokončeno
Liam Kirik
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 03:13
Mahdi Hassanali Sigtuna Budoklubb
U15-03
((Byt till tävlingsnamn))
T2-72
Dokončeno
Arnas Baronaitis
Tierps Judoklubb
Won by Ippon - 00:24
Sveinbjörn Lucas Sveinbjörnsson Ekerö Judoklubb
U13-10
((Byt till tävlingsnamn))
T3-61
Dokončeno
Selma Eidhagen
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 00:35
Nils Johansson Uppsala judoklubb
U15-4
((Byt till tävlingsnamn))
T2-75
Dokončeno
Kiana Gonzalez Motavvas
Sigtuna Budoklubb
Won by Ippon - 00:14
Freja Samuelsson Uppsala judoklubb
U13-09
((Byt till tävlingsnamn))
T3-64
Dokončeno
Filip Håkansson
Uppsala judoklubb
Elving Manns Ålands judoklubb Won by Ippon - 00:57
U15-03
((Byt till tävlingsnamn))
T2-73
Dokončeno
Sveinbjörn Lucas Sveinbjörnsson
Ekerö Judoklubb
Olivier Larsson Engström Uppsala judoklubb Won by Ippon - 02:08
U15-03
((Byt till tävlingsnamn))
T2-74
Dokončeno
Arnas Baronaitis
Tierps Judoklubb
Won by Ippon - 00:14
Anton Frankhammar Norrtälje Judoklubb
U13-01
((Byt till tävlingsnamn))
T1-57
Dokončeno
Denys Klymchuk
Ålands judoklubb
Won by Wazari - 03:31
Aleksandr Tymoshenko Ålands judoklubb
U13-02
((Byt till tävlingsnamn))
T1-60
Dokončeno
Isar Lönngren
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 02:13
Zoey Åström Knivsta Judoklubb
U15-4
((Byt till tävlingsnamn))
T2-76
Dokončeno
Kiana Gonzalez Motavvas
Sigtuna Budoklubb
Won by Wazari - 03:00
Freja Samuelsson Uppsala judoklubb
U13-02
((Byt till tävlingsnamn))
T1-61
Dokončeno
Jack Van Den Bossche
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 00:19
Jelizar Velma-Theorin Sigtuna Budoklubb
U13-06
((Byt till tävlingsnamn))
T3-65
Dokončeno
Lave Strid
Uppsala Norra Judoklubb
Won by Wazari - 03:13
Melker Forssell Uppsala judoklubb
U13-10
((Byt till tävlingsnamn))
T3-62
Dokončeno
Nils Johansson
Uppsala judoklubb
Tilda Svensson Uppsala judoklubb Won by Ippon - 00:10
U13-01
((Byt till tävlingsnamn))
T1-62
Dokončeno
Aleksandr Tymoshenko
Ålands judoklubb
Liam Kirik Uppsala judoklubb Won by Ippon - 03:45
U13-08
((Byt till tävlingsnamn))
T2-77
Dokončeno
Laleh Vikström
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 01:58
Jack Schönemann Stockholms Judoklubb
U13-10
((Byt till tävlingsnamn))
T3-66
Dokončeno
Selma Eidhagen
Uppsala judoklubb
Julia Eliasson Gävle Judo Club Won by Wazari - 03:33
U13-07
((Byt till tävlingsnamn))
T2-78
Dokončeno
Emir Gashi
Knivsta Judoklubb
Roya Vikström Uppsala judoklubb Won by Ippon - 01:56
U13-09
((Byt till tävlingsnamn))
T3-67
Dokončeno
Elving Manns
Ålands judoklubb
Won by Ippon - 01:56
Alva Tapper Järlåsa Judoklubb
U13-01
((Byt till tävlingsnamn))
T1-63
Dokončeno
Denys Klymchuk
Ålands judoklubb
Won by Ippon - 02:40
Mahdi Hassanali Sigtuna Budoklubb
U13-06
((Byt till tävlingsnamn))
T3-68
Dokončeno
Max Calles
Upplands Väsby Judoklubb
Iliya Frank Upplands Väsby Judoklubb Won by Ippon - 01:40
U13-05
((Byt till tävlingsnamn))
T2-79
Dokončeno
Yelyzaveta Klymchuk
Ålands judoklubb
Aarav Kadekar Uppsala judoklubb Won by Ippon - 02:06
U13-02
((Byt till tävlingsnamn))
T1-64
Dokončeno
Isar Lönngren
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 02:09
Jelizar Velma-Theorin Sigtuna Budoklubb