Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
P13-5
(Block 1: U13)
T4-8
Finished
Max Calles
Upplands Väsby Judoklubb
Won by Ippon - 00:59
Sebastian Holm-Glad Judo Arvika
F13-1
(Block 1: U13)
T1-13
Finished
Lina Ejestrand
Sigtuna Budoklubb
Meja Peterson Frövi Judo Won by Ippon - 04:23
F13-4
(Block 1: U13)
T3-14
Finished
Julia Hoppe
Stockholms Judoklubb
Kai-Li Högback Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 00:34
F13-1
(Block 1: U13)
T1-14
Finished
Thelma Åkerström
Borlänge Judo Club
Won by Ippon - 00:10
Majken Althini Visby judoklubb
P13-5
(Block 1: U13)
T4-5
Finished
Sebastian Holm-Glad
Judo Arvika
Won by Ippon - 00:07
Albert Fogelberg IK Södra
F13-5
(Block 1: U13)
T4-14
Finished
Meja Tempelmann
Stockholmspolisens IF Judo
Tyra Norberg Ekerö Judoklubb Won by Ippon - 00:50
P13-6
(Block 1: U13)
T1-18
Finished
Lukas Mauritzon
Söderhamns Judoklubb
Emil Isgren Uppsala Norra Judoklubb Won by Ippon - 01:52
P13-4
(Block 1: U13)
T3-19
Finished
Stig Eneroth Smietana
Stockholmspolisens IF Judo
Jonathan Erling Oxelösunds Judoklubb Won by Ippon - 02:46
F13-3
(Block 1: U13)
T1-5
Finished
Leia Riström
Oxelösunds Judoklubb
Zoey Åström Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 00:07
F13-5
(Block 1: U13)
T4-15
Finished
Elvira Nordfors
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 01:38
Julia Eliasson Gävle Judo Club
P13-2
(Block 1: U13)
T3-4
Finished
Alfred Königsson
TVKF
Samuel Orto Ekerö Judoklubb Won by Ippon - 00:32
F13-3
(Block 1: U13)
T1-6
Finished
Alma Sjöbeck
Ekerö Judoklubb
Vanessa Ruchniewicz IK Södra Won by Ippon - 00:53
P13-5
(Block 1: U13)
T4-6
Finished
Melker Forssell
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 00:04
Nils Andersson Söderhamns Judoklubb
P13-2
(Block 1: U13)
T3-8
Finished
Samir Usmonov
Täby Judo
Won by Ippon - 00:42
Edvin Bergman Ekerö Judoklubb
P13-1
(Block 1: U13)
T2-4
Finished
Hampus Birath
TVKF
Felix Inholm Nacka Judoklubb Won by Hansokumake - 07:50
P13-7
(Block 1: U13)
T4-18
Finished
Alexander Svensson
Stockholmspolisens IF Judo
Wille Riml Uppsala Norra Judoklubb Won by Ippon - 01:49
P13-4
(Block 1: U13)
T3-20
Finished
Noah Wehlin
Tyresö Judoklubb
Won by Ippon - 01:22
Villiam Sjöblom Saltsjö JK
P13-7
(Block 1: U13)
T4-19
Finished
Loke Lagerlöf
Tyresö Judoklubb
Vilgot Sennerby Upplands Väsby Judoklubb Won by Ippon - 00:40
F13-4
(Block 1: U13)
T3-15
Finished
Siri Godén
Uppsala judoklubb
Kai-Li Högback Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 00:35
F13-2
(Block 1: U13)
T2-12
Finished
Astrid Nilsson
Visby judoklubb
Leonor Farhand Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 00:43
P13-6
(Block 1: U13)
T1-24
Finished
Hjalmar Nekham
Tyresö Judoklubb
Enzo Sundberg Stockholmspolisens IF Judo Won by Wazari - 03:41
P13-3
(Block 1: U13)
T2-17
Finished
Leon Skarin
Norrköpings Judoklubb
Won by Ippon - 00:25
Luka Vassena Stockholms Judoklubb
F13-1
(Block 1: U13)
T1-15
Finished
Majken Althini
Visby judoklubb
Lina Ejestrand Sigtuna Budoklubb Won by Ippon - 00:42
P13-5
(Block 1: U13)
T4-9
Finished
Melker Forssell
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 02:11
Max Calles Upplands Väsby Judoklubb
P13-5
(Block 1: U13)
T4-10
Finished
Nils Andersson
Söderhamns Judoklubb
Sebastian Holm-Glad Judo Arvika Won by Ippon - 00:33
F13-1
(Block 1: U13)
T1-16
Finished
Thelma Åkerström
Borlänge Judo Club
Won by Ippon - 00:42
Meja Peterson Frövi Judo
P13-3
(Block 1: U13)
T2-18
Finished
Eric Öberg
Nacka Judoklubb
Won by Ippon - 01:23
Vilgot Frizell Stockholmspolisens IF Judo
F13-4
(Block 1: U13)
T3-16
Finished
Regina Larsson
Oxelösunds Judoklubb
Won by Wazari - 03:00
Julia Hoppe Stockholms Judoklubb
P13-7
(Block 1: U13)
T4-20
Finished
Loke Lagerlöf
Tyresö Judoklubb
Wille Riml Uppsala Norra Judoklubb Won by Ippon - 00:42
F13-3
(Block 1: U13)
T1-9
Finished
Leia Riström
Oxelösunds Judoklubb
Johanna Gevryie Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 00:32
P13-2
(Block 1: U13)
T3-9
Finished
Alfred Königsson
TVKF
Vilhelm Svensson Solna Judoklubb Won by Ippon - 00:19
F13-3
(Block 1: U13)
T1-7
Finished
Vanessa Ruchniewicz
IK Södra
Zoey Åström Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 00:06