Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U13-03
(Block 3 U13 & U15)
T3-8
Finished
Johanna Gevryie
Knivsta Judoklubb
Won by Walkover - 00:29
Johannes Halvorsen Uppsala judoklubb
U15-01
(Block 3 U13 & U15)
T1-14
Finished
Elving Manns
Ålands judoklubb
Won by Wazari - 03:00
Sebastian Gideonsson Tierps Judoklubb
U15-03
(Block 3 U13 & U15)
T2-9
Finished
Denys Klymchuk
Ålands judoklubb
Wilmer Öman Ålands judoklubb Won by Wazari - 03:00
U13-07
(Block 3 U13 & U15)
T3-9
Finished
Nils Andersson
Söderhamns Judoklubb
Won by Ippon - 01:21
Isaac Poo Caja Uppsala judoklubb
U15-02
(Block 3 U13 & U15)
T1-15
Finished
Cesar Lopez Walter
Uppsala judoklubb
Erik Åkerlind Uppsala judoklubb Won by Ippon - 01:15
U13-03
(Block 3 U13 & U15)
T3-10
Finished
Axel Frankhammar
Norrtälje Judoklubb
Yelyzaveta Klymchuk Ålands judoklubb Won by Wazari - 03:00
U15-02
(Block 3 U13 & U15)
T1-16
Finished
Elvis Jansson/Jackson
Norrtälje Judoklubb
Tristan Dorian Kucora Norrtälje Judoklubb Won by Wazari - 03:00
U13-03
(Block 3 U13 & U15)
T3-11
Finished
Johannes Halvorsen
Uppsala judoklubb
Milian Stenskog Judo Club Sundsvall Won by Walkover
U15-01
(Block 3 U13 & U15)
T1-17
Finished
Sebastian Gideonsson
Tierps Judoklubb
Roya Vikström Uppsala judoklubb Won by Ippon - 00:42
U15-01
(Block 3 U13 & U15)
T1-18
Finished
Elving Manns
Ålands judoklubb
Won by Ippon - 00:26
Oskar Hesslin Åkersberga Judoklubb
U15-03
(Block 3 U13 & U15)
T2-10
Finished
Theodor Hedberg
Uppsala judoklubb
Won by Wazari - 03:22
Isar Lönngren Uppsala judoklubb
U13-04
(Block 3 U13 & U15)
T2-11
Finished
Teodor Johansson Sjöborg
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 01:56
Zoey Åström Knivsta Judoklubb
U15-02
(Block 3 U13 & U15)
T1-19
Finished
Erik Åkerlind
Uppsala judoklubb
Elvis Jansson/Jackson Norrtälje Judoklubb Won by Ippon - 04:00
U13-07
(Block 3 U13 & U15)
T3-12
Finished
Ture Bonnevie
Uppsala judoklubb
Melker Brandel Uppsala judoklubb Won by Wazari - 03:32
U15-05
(Block 3 U13 & U15)
T2-12
Finished
Jack Schönemann
Stockholms Judoklubb
Lave Strid Uppsala Norra Judoklubb Won by Ippon - 01:45
U13-03
(Block 3 U13 & U15)
T3-13
Finished
Yelyzaveta Klymchuk
Ålands judoklubb
Johanna Gevryie Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 00:41
U15-02
(Block 3 U13 & U15)
T1-20
Finished
Cesar Lopez Walter
Uppsala judoklubb
Tristan Dorian Kucora Norrtälje Judoklubb Won by Ippon - 01:53
U15-05
(Block 3 U13 & U15)
T2-13
Finished
Dimitrios Kapaniris
Uppsala Norra Judoklubb
Won by Ippon - 02:34
Matilda Nordlander Stockholmspolisens IF Judo
U13-07
(Block 3 U13 & U15)
T3-14
Finished
Isaac Poo Caja
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 02:21
Sofie Nordlander Stockholmspolisens IF Judo
U15-01
(Block 3 U13 & U15)
T1-21
Finished
Oskar Hesslin
Åkersberga Judoklubb
Won by Ippon - 01:30
Sebastian Gideonsson Tierps Judoklubb
U15-01
(Block 3 U13 & U15)
T1-22
Finished
Elving Manns
Ålands judoklubb
Roya Vikström Uppsala judoklubb Won by Ippon - 01:07
U13-01
(Block 3 U13 & U15)
T2-14
Finished
Filip Håkansson
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 02:22
Theodor Falkelius Uppsala judoklubb
U15-02
(Block 3 U13 & U15)
T1-23
Finished
Cesar Lopez Walter
Uppsala judoklubb
Elvis Jansson/Jackson Norrtälje Judoklubb Won by Ippon - 01:34
U15-05
(Block 3 U13 & U15)
T2-15
Finished
Lave Strid
Uppsala Norra Judoklubb
Laleh Vikström Uppsala judoklubb Won by Ippon - 01:33
U15-02
(Block 3 U13 & U15)
T1-24
Finished
Tristan Dorian Kucora
Norrtälje Judoklubb
Won by Ippon - 01:15
Erik Åkerlind Uppsala judoklubb
U13-07
(Block 3 U13 & U15)
T3-15
Finished
Nils Andersson
Söderhamns Judoklubb
Won by Ippon - 03:45
Melker Brandel Uppsala judoklubb
U15-05
(Block 3 U13 & U15)
T2-16
Finished
Jack Schönemann
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 01:48
Matilda Nordlander Stockholmspolisens IF Judo
U13-03
(Block 3 U13 & U15)
T3-16
Finished
Milian Stenskog
Judo Club Sundsvall
Johanna Gevryie Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 00:27
U13-05
(Block 3 U13 & U15)
T1-25
Finished
Elvira Gäfvert
Knivsta Judoklubb
Won by Wazari - 03:00
Erik Nyström Tierps Judoklubb
U13-07
(Block 3 U13 & U15)
T3-17
Finished
Ture Bonnevie
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 01:32
Sofie Nordlander Stockholmspolisens IF Judo
U13-01
(Block 3 U13 & U15)
T2-17
Finished
Filip Håkansson
Uppsala judoklubb
Lukas Mauritzon Söderhamns Judoklubb Won by Wazari - 04:00
U13-07
(Block 3 U13 & U15)
T3-18
Finished
Melker Brandel
Uppsala judoklubb
Won by Wazari - 03:00
Isaac Poo Caja Uppsala judoklubb