Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U9 Mix Grupp 2
(U9)
A1
Finished
Ted Arcangioli
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 01:21
Hailey Comstedt Landvetter Judoklubb
U9 Mix Grupp 1
(U9)
B1
Finished
Alicia Pettersson
Alingsås Judoklubb
Oscar Mattsson Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 00:12
U9 Mix Grupp 4
(U9)
B2
Finished
Jordan Comstedt
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:55
Louie Paulin Landvetter Judoklubb
U9 Mix Grupp 2
(U9)
A2
Finished
Blanche Kling Njie
Göteborgs Judoklubb
Frida Preuss Judoklubben Budo Won by Wazari - 02:00
U9 Mix Grupp 4
(U9)
B3
Finished
Kion Sundin
Göteborgs Judoklubb
Won by Ippon - 01:14
Louie Kling Njie Göteborgs Judoklubb
U9 Mix Grupp 3
(U9)
A3
Finished
Salem Maksoud
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 01:28
Ville Haanpää Judoklubben Budo
U9 Mix Grupp 1
(U9)
B4
Finished
Alicia Pettersson
Alingsås Judoklubb
Furkan Suleyman Judoklubben Budo Won by Decision - 03:00
U9 Mix Grupp 3
(U9)
A4
Finished
Max Corneliusson
Göteborgs Judoklubb
Won by Ippon - 01:19
Esther Larsson Göteborgs Judoklubb
U9 Mix Grupp 2
(U9)
A5
Finished
Frida Preuss
Judoklubben Budo
Ted Arcangioli Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 00:18
U9 Mix Grupp 2
(U9)
A6
Finished
Blanche Kling Njie
Göteborgs Judoklubb
Hailey Comstedt Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 00:31
U9 Mix Grupp 1
(U9)
B5
Finished
Furkan Suleyman
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 00:54
Oscar Mattsson Landvetter Judoklubb
U9 Mix Grupp 4
(U9)
B6
Finished
Louie Kling Njie
Göteborgs Judoklubb
Jordan Comstedt Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 00:46
U9 Mix Grupp 2
(U9)
A7
Finished
Hailey Comstedt
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:36
Frida Preuss Judoklubben Budo
U9 Mix Grupp 4
(U9)
B7
Finished
Louie Paulin
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:34
Axel Eriksson Judoklubben Budo
U9 Mix Grupp 3
(U9)
A8
Finished
Ville Haanpää
Judoklubben Budo
Lilly Albo Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 00:30
U9 Mix Grupp 3
(U9)
A9
Finished
Esther Larsson
Göteborgs Judoklubb
Salem Maksoud Judoklubben Budo Won by Ippon - 00:18
U9 Mix Grupp 4
(U9)
B8
Finished
Axel Eriksson
Judoklubben Budo
Jordan Comstedt Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 00:04
U9 Mix Grupp 2
(U9)
A10
Finished
Blanche Kling Njie
Göteborgs Judoklubb
Ted Arcangioli Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 00:29
U9 Mix Grupp 4
(U9)
B9
Finished
Louie Paulin
Landvetter Judoklubb
Kion Sundin Göteborgs Judoklubb Won by Wazari - 02:00
U9 Mix Grupp 3
(U9)
A11
Finished
Esther Larsson
Göteborgs Judoklubb
Lilly Albo Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 00:04
U9 Mix Grupp 3
(U9)
A12
Finished
Ville Haanpää
Judoklubben Budo
Max Corneliusson Göteborgs Judoklubb Won by Ippon - 00:51
U9 Mix Grupp 4
(U9)
B10
Finished
Jordan Comstedt
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 01:34
Kion Sundin Göteborgs Judoklubb
U9 Mix Grupp 3
(U9)
A13
Finished
Lilly Albo
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:12
Max Corneliusson Göteborgs Judoklubb
U9 Mix Grupp 4
(U9)
B11
Finished
Louie Kling Njie
Göteborgs Judoklubb
Won by Decision - 03:00
Axel Eriksson Judoklubben Budo
U9 Mix Grupp 3
(U9)
A14
Finished
Max Corneliusson
Göteborgs Judoklubb
Salem Maksoud Judoklubben Budo Won by Wazari - 02:00
U9 Mix Grupp 4
(U9)
B12
Finished
Kion Sundin
Göteborgs Judoklubb
Won by Ippon - 00:24
Axel Eriksson Judoklubben Budo
U9 Mix Grupp 3
(U9)
A15
Finished
Salem Maksoud
Judoklubben Budo
Won by Wazari - 02:11
Lilly Albo Landvetter Judoklubb
U9 Mix Grupp 4
(U9)
B13
Finished
Louie Paulin
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:13
Louie Kling Njie Göteborgs Judoklubb
U9 Mix Grupp 3
(U9)
A16
Finished
Esther Larsson
Göteborgs Judoklubb
Ville Haanpää Judoklubben Budo Won by Ippon - 01:05
PU15 Grupp 2
(U15)
B1
Finished
Cruz Noakes
Alingsås Judoklubb
Won by Ippon - 00:06
Melker Kullenberg Varbergs JK
PU15 Grupp 1
(U15)
A1
Finished
Simon Andersson
Stenungsunds JK
Won by Wazari - 06:11
Viggo Augustinsson Landvetter Judoklubb
PU15 Grupp 2
(U15)
B2
Finished
Ruben Mir Galou
Göteborgs Judoklubb
Anthony Eklund Jönköpings Judoklubb Won by Ippon - 00:09