Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U18 / GU18 / -63kg
(Budo Nord Cup 2024)
T4:75
Finished
Maia Thomson
Sportif Judo
Won by Ippon - 03:41
Ingrid Komodowski Amager Judo Skole
U18 / BU18 / -73 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T3:74
Finished
Vincent Lundberg
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 00:33
Johannes Kallio Porin judoseura Fudoshin
U18 / BU18 / -66 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T2:69
Finished
Edvard Enget
BK-Judo
Malcolm Andersson Lugi Judo Won by Hansokumake - 01:56
U18 / BU18 / -60 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T1:67
Finished
Arafat Imidzhanov
Knivsta Judoklubb
Jonathan Tõnisson Finish National U18 Team Won by Ippon - 04:10
U18 / BU18 / -73 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T3:75
Finished
Narek Vardanian
Takedown JC
Won by Ippon - 04:31
Ali Hajiyev Frövi Judo
U18 / BU18 / -50 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T4:76
Finished
Huy Martin Huynh
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Sebastian Österberg Karlstad JK Won by Ippon - 00:19
U18 / BU18 / -50 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T4:77
Finished
Melvin Dohlmann
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 02:37
Karim Hajiyev Frövi Judo
U18 / BU18 / -55 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T5:72
Finished
Manvel Muradjan
Gesten - Vejen Judo
Aleksei Morozov Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:20
U18 / BU18 / -55 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T5:73
Finished
Varg Bendiksby
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 01:25
Niilo Fäldt Finish National U18 Team
U18 / BU18 / -66 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T2:70
Finished
Elias Avgenakis
Frövi Judo
Won by Ippon - 02:30
Samuel Omø Halsnæs judo
U18 / BU18 / -81 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T3:76
Finished
Lucas Stettinsky
Kaizen Berlin e.V
Won by Ippon - 00:45
Emilio Martinsson Wemmenhögs Budoförening
U18 / BU18 / -60 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T1:68
Finished
Marcus Hammer Lange
Judo Danmark
Brink Erlandsen-Sele Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 05:22
U18 / GU18 / -63kg
(Budo Nord Cup 2024)
T4:78
Finished
Selma Tvede
Judo Danmark
Elsa Tenhu Lahden Judoseura Won by Ippon - 00:59
U18 / GU18 / -57 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T5:74
Finished
Liwia Wallin
Knivsta Judoklubb
Asal Traavik Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:57
U18 / BU18 / -81 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T3:77
Finished
Platon Sacharov
Stockholms Judoklubb
Wilmer Mattsson Trollhättans JK Won by Ippon - 00:20
U18 / GU18 / -63kg
(Budo Nord Cup 2024)
T4:79
Finished
Heidi Holm-Glad
Judo Arvika
Won by Ippon - 02:09
Matilda Rauber Kaizen Berlin e.V
U18 / BU18 / -81 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T3:78
Finished
Perttu Lambacka
Koyama
Finn Ärlemalm Frövi Judo Won by Ippon - 02:35
U18 / BU18 / -55 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T5:75
Finished
Eric Rosensvärd
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:44
Leio Schreurs JC Samourai
U18 / BU18 / -66 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T2:71
Finished
Oliver Jakobsson
Olofströms Judoklubb
Hedi Bokani Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:43
U18 / GU18 / -57 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T5:76
Finished
Daria Kildeeva
Kippon ry
Mira Kördel Trollhättans JK Won by Ippon - 02:53
U18 / BU18 / -50 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T4:80
Finished
Adam Kostoev
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 04:19
Oscar Evans Knivsta Judoklubb
U18 / BU18 / -66 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T2:72
Finished
Sverre Alexander Zachariassen
Sande Sportsklubb Judo
Gleb Tammi Finish National U18 Team Won by Wazari - 04:00
U18 / GU18 / -48 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T3:79
Finished
Tilde Cedervall Claesson
Kroppefjälls IF
Lova Fäldt Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 00:09
U18 / BU18 / -55 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T5:77
Finished
Oliver Holmgaard
Halsnæs judo
Won by Ippon - 04:24
Emil Ujula Finish National U18 Team
U18 / BU18 / -66 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T2:81
Finished
Elias Avgenakis
Frövi Judo
Won by Hansokumake
Edvard Enget BK-Judo
U18 / BU18 / -60 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T1:69
Finished
Kirill Romanov
Kippon ry
Samir Poblocki Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:27
U18 / BU18 / -60 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T1:70
Finished
Gabriel Gevryie
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 02:40
Alexander Lindbjerg Judoklubben Mitani
U18 / BU18 / -73 kg
(Budo Nord Cup 2024)
Finished
Djabrail Ibragimov
Frövi Judo
Won by Walkover
Ohto Koponen Finish National U18 Team
U18 / BU18 / -73 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T3:81
Finished
Erik Pettersson
Växjö Judoklubb
Einar Andersen Aarhus Judo Club Won by Ippon - 00:59
U18 / BU18 / -66 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T2:73
Finished
Max Theodor Hoven
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Won by Ippon - 00:30
Ian Åkerman Lugi Judo
U18 / BU18 / -66 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T2:74
Finished
Daniel Andrasevic
Halsnæs judo
Abdulla Saltakhanov Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 01:09
U18 / GU18 / -48 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T3:82
Finished
Emilia Hellgren Helgesson
IK Västra Mölndal
Kai-Li Högback Knivsta Judoklubb Won by Hansokumake