Smoothcomp stands with Ukraine.
Our platform is meant to unite the world in peaceful competitions. Help stop the unprovoked war »
16 Oct 2021

Södra Judo Open 3

Early bird registrations
22 Jun - 26 Sep 08:00
Normal registration
Deadline 10 Oct 23:59
Late registrations
Deadline 15 Oct 20:00

Herrar Veteran / M12 / -81 kg

Konstantin Karpov AX

Ålands judoklubb
Ålands judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: M12
  • Vikt -81 kg
  • Born 1984

Emanuel Karl Andersson SE

Högdalens Judoklubb
Högdalens Judoklubb

  • Bälte Svart
  • Ålder: M12
  • Vikt -81 kg
  • Born 1987

Mattias Skoglund SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Blått
  • Ålder: M12
  • Vikt -81 kg
  • Born 1983

Herrar Veteran / M34 / -81 kg

Jimmy Decker SE

Åkersberga Judoklubb
Åkersberga Judoklubb

  • Bälte Svart
  • Ålder: M34
  • Vikt -73 kg
  • Born 1976

Ketil Thorgersen NO

Högdalens Judoklubb
Högdalens Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: M34
  • Vikt -81 kg
  • Born 1972

Henry Möller SE

Norrköpings Judoklubb
Norrköpings Judoklubb

  • Bälte Svart
  • Ålder: M34
  • Vikt -81 kg
  • Born 1974

Fredrik Persson SE

Stockholmspolisens IF Judo
Stockholmspolisens IF Judo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: M56
  • Vikt -81 kg
  • Born 1970

Herrar Veteran / M34 / +100 kg

Vitaly Taraev RU

Upplands Väsby Judoklubb
Upplands Väsby Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Ålder: M34
  • Vikt +100 kg
  • Born 1977

Torbjörn Eklind SE

Ekerö Judoklubb
Ekerö Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Ålder: M34
  • Vikt +100 kg
  • Born 1977

Herrar / Herrar Senior / -73 kg

Gantulga Dashdorj SE

Stockholmspolisens IF Judo
Stockholmspolisens IF Judo

  • Bälte Svart
  • Ålder: Herrar Senior
  • Vikt -73 kg
  • Born 2000

Joel Sidebäck SE

Uppsala judoklubb
Uppsala judoklubb

  • Bälte Svart
  • Ålder: Herrar Senior
  • Vikt -73 kg
  • Born 1997

Herrar / Herrar Senior / -81 kg

Lars Bergström SE

Åkersberga Judoklubb
Åkersberga Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Herrar Senior
  • Vikt -81 kg
  • Born 1992

Philip Anderberg Lönnvik SE

Stockholmspolisens IF Judo
Stockholmspolisens IF Judo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Herrar Senior
  • Vikt -81 kg
  • Born 1992

Adrian Quintero SE

Solna Judoklubb
Solna Judoklubb

  • Bälte Svart
  • Ålder: Herrar Senior
  • Vikt -81 kg
  • Born 1991

Elias Mäntylä SE

Uppsala judoklubb
Uppsala judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Herrar Senior
  • Vikt -81 kg
  • Born 2000

Tor Blomdahl SE

Stockholmspolisens IF Judo
Stockholmspolisens IF Judo

  • Bälte Svart
  • Ålder: Herrar Senior
  • Vikt -81 kg
  • Born 2002

Konstantin Karpov AX

Ålands judoklubb
Ålands judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Herrar Senior
  • Vikt -81 kg
  • Born 1984

Herrar / Herrar Senior / -90 kg

Valter Woivalin AX

Ålands judoklubb
Ålands judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt -81 kg
  • Born 2003

Leonard Mattsson AX

Ålands judoklubb
Ålands judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt -90 kg
  • Born 2004

Erik Johansson SE

Solna Judoklubb
Solna Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Herrar Senior
  • Vikt -90 kg
  • Born 1994

Kevin Pettersson SE

Uppsala judoklubb
Uppsala judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Herrar Senior
  • Vikt -90 kg
  • Born 1992

Christiaan Postma NL

Stockholmspolisens IF Judo
Stockholmspolisens IF Judo

  • Bälte Svart
  • Ålder: Herrar Senior
  • Vikt -90 kg
  • Born 1983

Kevin Nestor SE

Norrköpings Judoklubb
Norrköpings Judoklubb

  • Bälte Svart
  • Ålder: Herrar Senior
  • Vikt -90 kg
  • Born 1996

Staffan Ebenfelt SE

Åkersberga Judoklubb
Åkersberga Judoklubb

  • Bälte Svart
  • Ålder: Herrar Senior
  • Vikt -90 kg
  • Born 1966

Filip Widerström SE

Västerås JK
Västerås JK

  • Bälte Svart
  • Ålder: Herrar Senior
  • Vikt -90 kg
  • Born 1998

Herrar / Herrar U21 / -81 kg

Kevin Aspelin SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Svart
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt -81 kg
  • Born 2003

William Sjöblom SE

Uppsala judoklubb
Uppsala judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt -73 kg
  • Born 2004

Tor Blomdahl SE

Stockholmspolisens IF Judo
Stockholmspolisens IF Judo

  • Bälte Svart
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt -81 kg
  • Born 2002

Tome Bokofo SE

Academy not confirmed
Stockholmspolisens IF Judo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt -81 kg
  • Born 2004

Pascal Houssemaine SE

Nacka Judo
Nacka Judo

  • Bälte Orange
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt -81 kg
  • Born 2003

Damer Veteran / F34 / -63 kg

Loredana Lari AX

Ålands judoklubb
Ålands judoklubb

  • Bälte Svart
  • Ålder: F12
  • Vikt -57 kg
  • Born 1983

Katarzyna Kaseorg SE

Ekerö Judoklubb
Ekerö Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: F34
  • Vikt -63 kg
  • Born 1980

Damer / Damer Senior / -63 kg

Tove Nielsen SE

Uppsala judoklubb
Uppsala judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Damer U21
  • Vikt -63 kg
  • Born 2004

Loredana Lari AX

Ålands judoklubb
Ålands judoklubb

  • Bälte Svart
  • Ålder: Damer Senior
  • Vikt -63 kg
  • Born 1983

Katarzyna Kaseorg SE

Ekerö Judoklubb
Ekerö Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Damer Senior
  • Vikt -63 kg
  • Born 1980

Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -46 kg

Oscar Eriksson SE

Borlänge Jodo Club
Borlänge Jodo Club

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -46 kg
  • Born 2007

Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -60 kg

Lechao Mosesson SE

Academy not confirmed
IK Södra

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -55 kg
  • Born 2005

Matthew Myrie SE

Upplands Väsby Judoklubb
Upplands Väsby Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -60 kg
  • Born 2005

Luka Zivanovic SE

Södertälje Judoklubb
Södertälje Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -60 kg
  • Born 2006

Daniel Adolfsson SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -60 kg
  • Born 2005

Husniddin Artikov SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -60 kg
  • Born 2005

Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -66 kg

Johannes Sjöström SE

Judo Club Sundsvall
Judo Club Sundsvall

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -66 kg
  • Born 2006

Ib Pohjanen SE

Stockholmspolisens IF Judo
Stockholmspolisens IF Judo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -66 kg
  • Born 2006

Vide Salomonson SE

Uppsala judoklubb
Uppsala judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -66 kg
  • Born 2005

Elias Bergman SE

Uppsala judoklubb
Uppsala judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -66 kg
  • Born 2006

Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -73 kg

Kim Aspelin SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -73 kg
  • Born 2005

Liam Allstyle Mäkelä SE

Upplands Väsby Judoklubb
Upplands Väsby Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -73 kg
  • Born 2004

Rasmus Jimmerholt SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -73 kg
  • Born 2005

Benjamin Hellblom SE

Uppsala judoklubb
Uppsala judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -73 kg
  • Born 2004

William Sjöblom SE

Uppsala judoklubb
Uppsala judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -73 kg
  • Born 2004

Zahir Karinov SE

Upplands Väsby Judoklubb
Upplands Väsby Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -73 kg
  • Born 2006

Fabian Koch SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -73 kg
  • Born 2006

ROBIN Bicen SE

Upplands Väsby Judoklubb
Upplands Väsby Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -73 kg
  • Born 2005

Vilhelm Heljasvaara SE

Åkersberga Judoklubb
Åkersberga Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -73 kg
  • Born 2005

Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -90 kg

Leonard Mattsson AX

Ålands judoklubb
Ålands judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -90 kg
  • Born 2004

Emil Wikman SE

Åkersberga Judoklubb
Åkersberga Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -81 kg
  • Born 2005

Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -42 kg

Alexandr Jönsson SE

Solna Judoklubb
Solna Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -38 kg
  • Born 2008

Jakob Ivarsson SE

Oxelösunds Judoklubb
Oxelösunds Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -42 kg
  • Born 2008

Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -46 kg

Daniil Karpov AX

Ålands judoklubb
Ålands judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -46 kg
  • Born 2008

Linus Norlin SE

Saltsjö JK
Saltsjö JK

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -46 kg
  • Born 2007

Leo Pehrson SE

Stockholms Judoklubb
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -46 kg
  • Born 2008

Oscar Eriksson SE

Borlänge Jodo Club
Borlänge Jodo Club

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -46 kg
  • Born 2007

Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -50 kg

Robin Sellstone SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -50 kg
  • Born 2007

Hugo Ivarsson SE

Oxelösunds Judoklubb
Oxelösunds Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -50 kg
  • Born 2008

Felix Carlsson SE

Solna Judoklubb
Solna Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -50 kg
  • Born 2007

Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -55 kg

Simon Holmberg SE

Solna Judoklubb
Solna Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -55 kg
  • Born 2008

Theo Olsson SE

Saltsjö JK
Saltsjö JK

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -55 kg
  • Born 2008

Leo Cohen SE

Knivsta Judoklubb
Knivsta Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -55 kg
  • Born 2008

Otto Sjöling SE

Åkersberga Judoklubb
Åkersberga Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -50 kg
  • Born 2007

Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -66 kg

Alexander Norberg SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -55 kg
  • Born 2007

Liam Wahlberg SE

Judo Club Sundsvall
Judo Club Sundsvall

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -60 kg
  • Born 2007

Erik Rosenkrans SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -66 kg
  • Born 2008

Hugo Oiva SE

Tierps Judoklubb
Tierps Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -66 kg
  • Born 2008

Djabrail Ibragimov SE

Söderhamns Judoklubb
Söderhamns Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -66 kg
  • Born 2007

Pontus Löfling SE

Uppsala Norra Judoklubb
Uppsala Norra Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -66 kg
  • Born 2008

Hussein Artikov SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Orange
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -60 kg
  • Born 2007

Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -73 kg

Samuel Hoflin SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -73 kg
  • Born 2007

Viktor Bååthe SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -73 kg
  • Born 2007

Melker Andersson SE

Saltsjö JK
Saltsjö JK

  • Bälte Orange
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -73 kg
  • Born 2007

Eli Fäldt SE

Knivsta Judoklubb
Knivsta Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -73 kg
  • Born 2007

Simon Persson SE

Judo Club Sundsvall
Judo Club Sundsvall

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -73 kg
  • Born 2007

Florin Gheorghe SE

Södertälje Judoklubb
Södertälje Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -73 kg
  • Born 2007

Flickor Ungdomar / Flickor U18 / -52 kg

Ebba Peterson SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Blått
  • Ålder: Flickor U18
  • Vikt -52 kg
  • Born 2007

Vilma Svensson SE

Ekerö Judoklubb
Ekerö Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Ålder: Flickor U18
  • Vikt -52 kg
  • Born 2006

Kristin Turesson SE

Norrköpings Judoklubb
Norrköpings Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Flickor U18
  • Vikt -52 kg
  • Born 2005

Katrin Turesson SE

Norrköpings Judoklubb
Norrköpings Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Flickor U18
  • Vikt -52 kg
  • Born 2007

Flickor Ungdomar / Flickor U18 / -63kg

Tora Altersten SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Blått
  • Ålder: Flickor U18
  • Vikt -63kg
  • Born 2006

Tove Nielsen SE

Uppsala judoklubb
Uppsala judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Flickor U18
  • Vikt -63kg
  • Born 2004

Weronika Galatz SE

Academy not confirmed
IK Södra

  • Bälte Blått
  • Ålder: Flickor U18
  • Vikt -57 kg
  • Born 2006

Alma Alenback SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Blått
  • Ålder: Flickor U18
  • Vikt -63kg
  • Born 2006

Flickor Ungdomar / Flickor U18 / +70 kg

Clara Magnusson SE

Stockholmspolisens IF Judo
Stockholmspolisens IF Judo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Flickor U18
  • Vikt -70 kg
  • Born 2004

Minna Holz SE

Södertälje Judoklubb
Södertälje Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Flickor U18
  • Vikt -70 kg
  • Born 2007

Sorina Stanus SE

Uppsala judoklubb
Uppsala judoklubb

  • Bälte Orange
  • Ålder: Flickor U18
  • Vikt +70 kg
  • Born 2006

Flickor Ungdomar / Flickor U15 / -44 kg

Maria-Louisa Pfeifer AX

Ålands judoklubb
Ålands judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Flickor U15
  • Vikt -44 kg
  • Born 2008

Madeleine Hedlund SE

Judo Club Sundsvall
Judo Club Sundsvall

  • Bälte Blått
  • Ålder: Flickor U15
  • Vikt -44 kg
  • Born 2008

Ida Lomvik SE

Judo Club Sundsvall
Judo Club Sundsvall

  • Bälte Blått
  • Ålder: Flickor U15
  • Vikt -44 kg
  • Born 2008

Flickor Ungdomar / Flickor U15 / -52 kg

Ebba Peterson SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Blått
  • Ålder: Flickor U15
  • Vikt -52 kg
  • Born 2007

Ida Lomvik SE

Judo Club Sundsvall
Judo Club Sundsvall

  • Bälte Blått
  • Ålder: Flickor U15
  • Vikt -52 kg
  • Born 2008

Flickor Ungdomar / Flickor U15 / +63 kg

Elvira Skoglund SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Blått
  • Ålder: Flickor U15
  • Vikt -63kg
  • Born 2008

Liwia Wallin SE

Stockholmspolisens IF Judo
Stockholmspolisens IF Judo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Flickor U15
  • Vikt -63kg
  • Born 2008

Minna Holz SE

Södertälje Judoklubb
Södertälje Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Flickor U15
  • Vikt +63 kg
  • Born 2007

P13-1

Frans Liljenroth SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 34 kg
  • Born 2010

Sam Cohen SE

Knivsta Judoklubb
Knivsta Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 34 kg
  • Born 2011

Lave Strid SE

Uppsala Norra Judoklubb
Uppsala Norra Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 35 kg
  • Born 2010

Zion Johansson SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 32 kg
  • Born 2009

P13-2

Benjamin Lodhi SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 37 kg
  • Born 2010

Isak Widing SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 37 kg
  • Born 2010

Alexander Sokolowski SE

Oxelösunds Judoklubb
Oxelösunds Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 37 kg
  • Born 2010

Alvin Vestin SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Blått
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 35 kg
  • Born 2009

Albin Lomvik SE

Judo Club Sundsvall
Judo Club Sundsvall

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 36 kg
  • Born 2010

Milo Forssell SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Blått
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 36 kg
  • Born 2010

P13-3

Amias Hjälle SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 39 kg
  • Born 2010

Henning Nord SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 39 kg
  • Born 2010

Cornelius Isberg SE

Stockholms Judoklubb
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 39 kg
  • Born 2010

Sebastian Smith SE

Högdalens Judoklubb
Högdalens Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 37 kg
  • Born 2010

Zeb RönnlundLagerin SE

Saltsjö JK
Saltsjö JK

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 40 kg
  • Born 2010

P13-4

Filip Hoflin SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Blått
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 39 kg
  • Born 2009

Alvin Thunberg SE

Oxelösunds Judoklubb
Oxelösunds Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 41 kg
  • Born 2010

Lo Thor SE

Högdalens Judoklubb
Högdalens Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 40 kg
  • Born 2009

Knut Sjöberg SE

Täbyjudo
Täbyjudo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 40 kg
  • Born 2010

Elton Lundh SE

Saltsjö JK
Saltsjö JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 41 kg
  • Born 2010

P13-5

Hektor Brunner SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 44 kg
  • Born 2010

Elias Sjöström SE

Judo Club Sundsvall
Judo Club Sundsvall

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 46 kg
  • Born 2009

Elias Tilja SE

Åkersberga Judoklubb
Åkersberga Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 48 kg
  • Born 2009

Louis Giorgi FR

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 46 kg
  • Born 2010

Alve Lundström SE

Nacka Judo
Nacka Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 43 kg
  • Born 2009

Nikola Laban SE

Södertälje Judoklubb
Södertälje Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 44 kg
  • Born 2009

P13-6

Agaton Wahlström SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Blått
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 52 kg
  • Born 2009

Nils Pedersen SE

Solna Judoklubb
Solna Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 51 kg
  • Born 2009

Vide Pettersson SE

Knivsta Judoklubb
Knivsta Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 50 kg
  • Born 2009

Luka Girdzijauskas SE

Solna Judoklubb
Solna Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 50 kg
  • Born 2010

Ludwig Skarin SE

Norrköpings Judoklubb
Norrköpings Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 54 kg
  • Born 2009

P13-7

Max Bouveng Elsén SE

Knivsta Judoklubb
Knivsta Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 58 kg
  • Born 2009

Aleksandr Kalinovskiy SE

Täbyjudo
Täbyjudo

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 55 kg
  • Born 2009

Victor Althoff SE

Nacka Judo
Nacka Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 60 kg
  • Born 2009

Levi Magyari SE

Upplands Väsby Judoklubb
Upplands Väsby Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 59 kg
  • Born 2009

Ilija Laban SE

Södertälje Judoklubb
Södertälje Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 57 kg
  • Born 2010

U13-1(Mix)

Isabelle Hedlund SE

Judo Club Sundsvall
Judo Club Sundsvall

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 32 kg
  • Born 2009

Frank Flood SE

Linköping Judo
Linköping Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 33 kg
  • Born 2010

Egon Hägg SE

Saltsjö JK
Saltsjö JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 31 kg
  • Born 2010

Douglas Nordlund SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 31 kg
  • Born 2010

Elias Tapia Lazo SE

Åkersberga Judoklubb
Åkersberga Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2010

F13-1

Hilda Skoglund SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 37 kg
  • Born 2010

Astrid Mattsson AX

Ålands judoklubb
Ålands judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 38 kg
  • Born 2009

Elsa Peterson SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 36 kg
  • Born 2009

Selma Wahlström SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 36 kg
  • Born 2010

Lova Fäldt SE

Knivsta Judoklubb
Knivsta Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 38 kg
  • Born 2010

U11-1

Elliot Eriksson SE

Saltsjö JK
Saltsjö JK

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 24 kg
  • Born 2012

Isak Ivarsson SE

Oxelösunds Judoklubb
Oxelösunds Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 22 kg
  • Born 2012

Felix Inholm SE

Nacka Judo
Nacka Judo

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 26 kg
  • Born 2012

Saga Ek SE

Åkersberga Judoklubb
Åkersberga Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 25 kg
  • Born 2012

U11-10

Alfred Esplund Olson SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 34 kg
  • Born 2011

Milton Malmgren SE

Nacka Judo
Nacka Judo

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 35 kg
  • Born 2012

Anton Åkerman SE

Uppsala Norra Judoklubb
Uppsala Norra Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 35 kg
  • Born 2011

Daniel Zawisza SE

Åkersberga Judoklubb
Åkersberga Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 35 kg
  • Born 2012

Paul Weichselgartner SE

Norrköpings Judoklubb
Norrköpings Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 38 kg
  • Born 2011

U11-11

Erik Grothe SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Orange
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 43 kg
  • Born 2012

Alve Hellberg SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Orange
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 48 kg
  • Born 2012

Jack Alatalo SE

Nacka Judo
Nacka Judo

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 45 kg
  • Born 2012

Matteo Averstedt SE

Nacka Judo
Nacka Judo

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 45 kg
  • Born 2012

U11-12

Herman Liljenroth SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 31 kg
  • Born 2012

Felix Widing SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 34 kg
  • Born 2011

Leonor Farhand SE

Knivsta Judoklubb
Knivsta Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 31 kg
  • Born 2011

U11-13

Thelma Åkerström SE

Borlänge Jodo Club
Borlänge Jodo Club

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 35 kg
  • Born 2011

Kevin Hellberg SE

Åkersberga Judoklubb
Åkersberga Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 35 kg
  • Born 2011

Hugo Walterskog SE

Uppsala Norra Judoklubb
Uppsala Norra Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 35 kg
  • Born 2011

Vanessa Ruchniewicz SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 34 kg
  • Born 2012

U11-14

Meja Peterson SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 29 kg
  • Born 2012

Oliwier Kolator SE

Åkersberga Judoklubb
Åkersberga Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2011

Philip Stjärnborg SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 29 kg
  • Born 2012

U11-2

Hjalmar Cederlid Karlsson SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 28 kg
  • Born 2012

Dmitry Fomin SE

Täbyjudo
Täbyjudo

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 29 kg
  • Born 2012

Sixten Lindén SE

Norrköpings Judoklubb
Norrköpings Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2012

Nathan Li Tabor SE

Åkersberga Judoklubb
Åkersberga Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 28 kg
  • Born 2011

Nico Hillerström SE

Åkersberga Judoklubb
Åkersberga Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2012

U11-3

Milian Hjälle SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2012

Lisa Vestin SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 29 kg
  • Born 2011

Abraham Parwani SE

Nacka Judo
Nacka Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 28 kg
  • Born 2011

U11-4

Bruno Flood SE

Linköping Judo
Linköping Judo

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 35 kg
  • Born 2012

Alexander Bouiche SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Orange
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 33 kg
  • Born 2012

Robin Redolosis SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Orange
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 32 kg
  • Born 2012

Ludvig Lindegren SE

Nacka Judo
Nacka Judo

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 35 kg
  • Born 2011

U11-5

Max Calles SE

Upplands Väsby Judoklubb
Upplands Väsby Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 38 kg
  • Born 2011

Jonathan Erling SE

Oxelösunds Judoklubb
Oxelösunds Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 36 kg
  • Born 2012

Theo Cartwright SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 35 kg
  • Born 2012

Leon Skarin SE

Norrköpings Judoklubb
Norrköpings Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 34 kg
  • Born 2011

U11-6

Adrian Livari SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Orange
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 40 kg
  • Born 2011

Kristofer Budavari SE

Upplands Väsby Judoklubb
Upplands Väsby Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 36 kg
  • Born 2011

Pavle Aksentijevic SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 40 kg
  • Born 2012

Vilgot Frizell SE

Stockholmspolisens IF Judo
Stockholmspolisens IF Judo

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 36 kg
  • Born 2012

U11-7

Tim Sellstone SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 39 kg
  • Born 2011

Zoe Aunola SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 39 kg
  • Born 2011

Måns Bouveng Elsén SE

Knivsta Judoklubb
Knivsta Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 45 kg
  • Born 2011

U11-8

Evielle Nsundi SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Orange
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 43 kg
  • Born 2011

Louis Grahn Girard SE

Nacka Judo
Nacka Judo

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 39 kg
  • Born 2011

Winston Wogel SE

Nacka Judo
Nacka Judo

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 41 kg
  • Born 2011

Wille Riml SE

Uppsala Norra Judoklubb
Uppsala Norra Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 41 kg
  • Born 2011

U11-9

Rayane Oubad SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Orange
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2011

Wictor Hellman SE

Högdalens Judoklubb
Högdalens Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 28 kg
  • Born 2011

Eric Öberg SE

Nacka Judo
Nacka Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass U11
  • Viktklass 29 kg
  • Born 2011

U9-1

Weimer Swartz SE

Linköping Judo
Linköping Judo

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U9
  • Viktklass 24 kg
  • Born 2014

Folke Cederlid Karlsson SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Orange
  • Åldersklass U9
  • Viktklass 22 kg
  • Born 2014

Tilda Åsberg SE

Ekerö Judoklubb
Ekerö Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U9
  • Viktklass 23 kg
  • Born 2013

Leya Nsundi SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U9
  • Viktklass 25 kg
  • Born 2015

U9-2

Tobin Kantor Sjöberg SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Orange
  • Åldersklass U9
  • Viktklass 29 kg
  • Born 2013

Osman Pashayev SE

Stockholms Judoklubb
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass U9
  • Viktklass 29 kg
  • Born 2013

Stella Karlsson SE

Ekerö Judoklubb
Ekerö Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U9
  • Viktklass 27 kg
  • Born 2013

Douglas Klint SE

Upplands Väsby Judoklubb
Upplands Väsby Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U9
  • Viktklass 26 kg
  • Born 2013

U9-3

Zainab Ayadi SE

Oxelösunds Judoklubb
Oxelösunds Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U9
  • Viktklass 35 kg
  • Born 2013

Akhmed Tepsuev SE

Täbyjudo
Täbyjudo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass U9
  • Viktklass 38 kg
  • Born 2013

Sander Merimaa SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U9
  • Viktklass 34 kg
  • Born 2014

U9-4

Felix Nilsson SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U9
  • Viktklass 32 kg
  • Born 2013

Daniel Johansson SE

Solna Judoklubb
Solna Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U9
  • Viktklass 31 kg
  • Born 2013

Isabel Rasmussen McRae SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U9
  • Viktklass 32 kg
  • Born 2013

U9-5

Vincent Kollberg-Linder SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U9
  • Viktklass 21 kg
  • Born 2014

Henna Runsäter SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U9
  • Viktklass 24 kg
  • Born 2014

Thor Turesson SE

Norrköpings Judoklubb
Norrköpings Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U9
  • Viktklass 21 kg
  • Born 2014

U9-6

Emilia Heyder SE

Ekerö Judoklubb
Ekerö Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U9
  • Viktklass 27 kg
  • Born 2013

Tim Magnusson SE

Norrköpings Judoklubb
Norrköpings Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass U9
  • Viktklass 27 kg
  • Born 2013

Neliah Nsundi SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U9
  • Viktklass 24 kg
  • Born 2013

U9-7

Nathalie Gasparian SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U9
  • Viktklass 26 kg
  • Born 2014

Vilmer Merimaa SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U9
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2014

Viggo Vesterlund SE

Upplands Väsby Judoklubb
Upplands Väsby Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U9
  • Viktklass 27 kg
  • Born 2014

Conrad Sandström SE

Nacka Judo
Nacka Judo

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U9
  • Viktklass 27 kg
  • Born 2013

U9-8

Valter Falk SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U9
  • Viktklass 33 kg
  • Born 2013

Akram Suleimanov SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U9
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2013

Lina Girdzijauskas SE

Solna Judoklubb
Solna Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass U9
  • Viktklass 32 kg
  • Born 2013

Läger söndagen 17/10