Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Grupp 18
(Special Olympics Games 2022)
T1-1
Finished
Lisa Olsson
Cobra JK
Ellen Almlöf Frövi Judo Won by Ippon - 01:12
Grupp 003
(Special Olympics Games 2022)
T1-4
Finished
Leo Tellander
IK Södra
Rasmus Pettersson Frövi Judo Won by Ippon - 00:17
Grupp 008
(Special Olympics Games 2022)
T1-7
Finished
Göran J Illersson
Cobra JK
Oscar Kallionpää Frövi Judo Won by Ippon - 01:19
Grupp 001
(Special Olympics Games 2022)
T1-10
Finished
Sofie Lerin
IK Södra
Amanda Orrbo Frövi Judo Won by Wazari - 02:00
Grupp 18
(Special Olympics Games 2022)
T1-2
Finished
Lisa Olsson
Cobra JK
Sandra Persson Cobra JK Won by Ippon - 00:59
Grupp 003
(Special Olympics Games 2022)
T1-5
Finished
Leo Tellander
IK Södra
Won by Ippon - 00:26
Ludwig Rösselharth IK Södra
Grupp 008
(Special Olympics Games 2022)
T1-8
Finished
Göran J Illersson
Cobra JK
Won by Ippon - 01:29
Oscar Kallionpää Frövi Judo
Grupp 001
(Special Olympics Games 2022)
T1-11
Finished
Sofie Lerin
IK Södra
Karolina Kihlblom IK Södra Won by Ippon
Grupp 18
(Special Olympics Games 2022)
T1-3
Finished
Sandra Persson
Cobra JK
Ellen Almlöf Frövi Judo Won by Ippon - 00:13
Grupp 003
(Special Olympics Games 2022)
T1-6
Finished
Ludwig Rösselharth
IK Södra
Rasmus Pettersson Frövi Judo Won by Ippon - 00:12
Grupp 008
(Special Olympics Games 2022)
T1-9
Finished
Göran J Illersson
Cobra JK
Oscar Kallionpää Frövi Judo Won by Wazari - 02:00
Grupp 001
(Special Olympics Games 2022)
T1-12
Finished
Karolina Kihlblom
IK Södra
Won by Ippon - 01:21
Amanda Orrbo Frövi Judo
Grupp 010
(Special Olympics Games 2022)
T1-13
Finished
Johan Carlsson
Staffanstorps JK
Bernabe Orellana IK Södra Won by Ippon - 00:35
Grupp 012
(Special Olympics Games 2022)
T1-15
Finished
Jonna Engström
Västerås JK
Jenny Öster Hall Kumlakampsportsförening Won by Ippon - 00:19
Grupp 012
(Special Olympics Games 2022)
T1-16
Finished
Åsa Nilsson
Cobra JK
Anna Olsson Cobra JK Won by Wazari - 02:00
Grupp 002
(Special Olympics Games 2022)
T1-17
Finished
Johanna Nordgaard
Staffanstorps JK
Michaela Johansson IK Södra Won by Ippon - 00:44
Grupp 010
(Special Olympics Games 2022)
T1-14
Finished
Johan Carlsson
Staffanstorps JK
Simon Olsson Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:20
Grupp 002
(Special Olympics Games 2022)
T1-18
Finished
Ida Björnritz
Kumlakampsportsförening
Won by Ippon - 00:20
Nathalie Frisk Kumlakampsportsförening
Grupp 007
(Special Olympics Games 2022)
T1-19
Finished
Emma Remgren
Staffanstorps JK
Johanna Sjöstrand IK Södra Won by Ippon - 00:30
Grupp 012
(Special Olympics Games 2022)
T1-20
Finished
Jenny Öster Hall
Kumlakampsportsförening
Won by Ippon - 00:17
Åsa Nilsson Cobra JK
Grupp 010
(Special Olympics Games 2022)
T1-21
Finished
Simon Olsson
Staffanstorps JK
Won by Wazari - 02:00
Bernabe Orellana IK Södra
Grupp 012
(Special Olympics Games 2022)
T1-22
Finished
Jonna Engström
Västerås JK
Won by Ippon - 00:13
Anna Olsson Cobra JK
Grupp 002
(Special Olympics Games 2022)
T1-23
Finished
Nathalie Frisk
Kumlakampsportsförening
Johanna Nordgaard Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:32
Grupp 002
(Special Olympics Games 2022)
T1-24
Finished
Ida Björnritz
Kumlakampsportsförening
Michaela Johansson IK Södra Won by Ippon - 00:40
Grupp 007
(Special Olympics Games 2022)
T1-25
Finished
Maja Lundin
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:58
Emelie Norrman Karlskrona Judoklubb
Grupp 012
(Special Olympics Games 2022)
T1-26
Finished
Anna Olsson
Cobra JK
Jenny Öster Hall Kumlakampsportsförening Won by Ippon - 00:12
Grupp 012
(Special Olympics Games 2022)
T1-27
Finished
Jonna Engström
Västerås JK
Won by Ippon - 00:22
Åsa Nilsson Cobra JK
Grupp 002
(Special Olympics Games 2022)
T1-28
Finished
Ida Björnritz
Kumlakampsportsförening
Won by Ippon - 01:24
Johanna Nordgaard Staffanstorps JK
Grupp 002
(Special Olympics Games 2022)
T1-29
Finished
Michaela Johansson
IK Södra
Won by Ippon - 00:12
Nathalie Frisk Kumlakampsportsförening
Grupp 007
(Special Olympics Games 2022)
T1-30
Finished
Johanna Sjöstrand
IK Södra
Maja Lundin Frövi Judo Won by Ippon - 01:17
Grupp 007
(Special Olympics Games 2022)
T1-31
Finished
Emma Remgren
Staffanstorps JK
Won by Wazari - 02:00
Emelie Norrman Karlskrona Judoklubb
Grupp 004
(Special Olympics Games 2022)
T1-32
Finished
Daniel Wahlgren
Staffanstorps JK
Alex Salo Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:41