Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FU13-3
(Skurup Sparbank Arena)
T31
Finished
Ema Vrkljan
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:37
Sara Kort Amager Judo Skole
FU13-2
(Skurup Sparbank Arena)
T21
Finished
Loka Thornberg
Judoklubben National
Won by Ippon - 00:56
Isabella Martinsson Wemmenhögs Budoförening
FU13-1
(Skurup Sparbank Arena)
T11
Finished
Julia Semklo
Halsnæs judo
Sarah Abu-Hamam Berg Judoklubben Mitani Won by Ippon - 00:12
PU13-2
(Skurup Sparbank Arena)
T34
Finished
Benyamin Akgun
Judoklubben National
Won by Ippon - 00:21
Leo Gashi Judoklubben National
Damer / Damer Senior / -70 kg
(Skurup Sparbank Arena)
T14
Finished
Malin Haanpää
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 00:49
Moa Prim GF idrott JK
PU13-1
(Skurup Sparbank Arena)
T24
Finished
Maksim Filistovich
Kallinge Judoclub
Won by Ippon - 00:11
Georgije Perisic Staffanstorps JK
PU13-2
(Skurup Sparbank Arena)
T35
Finished
Erik Mårtensson
Staffanstorps JK
Felix Efverman Kristianstad Judoklubb Won by Ippon - 01:09
Pojkar U18 / Pojkar U18 / -55 kg
(Skurup Sparbank Arena)
T17
Finished
Azel Vallier
Lugi Judo
Marlon Dohlmann Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:50
PU13-1
(Skurup Sparbank Arena)
T25
Finished
Elias Almertz
Helsingborgs Judoklubb
Romeo Jørgensen Brøndby Judo Klub Won by Ippon - 01:22
Pojkar U18 / Pojkar U18 / -55 kg
(Skurup Sparbank Arena)
T18
Finished
Petter Fock
Judoklubben Budo
Lucas Penninga Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub Won by Ippon - 01:20
FU13-1
(Skurup Sparbank Arena)
T12
Finished
Julia Semklo
Halsnæs judo
Nikki Hiltonsson Staffanstorps JK Won by Ippon - 01:10
Pojkar U18 / Pojkar U18 / -60 kg
(Skurup Sparbank Arena)
T310
Finished
Elias Avgenakis
Lugi Judo
Theo Kristoffersson Lugi Judo Won by Wazari - 04:00
Herrar / Herrar Senior / -90 kg
(Skurup Sparbank Arena)
T113
Finished
Hugo Stenersen
Helsingborgs Judoklubb
Won by Ippon - 00:35
Marcus Olsson Olofströms Judoklubb
Pojkar U18 / Pojkar U18 / -50 kg
(Skurup Sparbank Arena)
T210
Finished
Loke Bjerkemo
Staffanstorps JK
Oliver Holmgaard Halsnæs judo Won by Ippon - 03:36
Damer / Damer Senior / -70 kg
(Skurup Sparbank Arena)
T15
Finished
Malin Haanpää
Judoklubben Budo
Naemi Jaworowski Staffanstorps JK Won by Ippon - 01:03
FU13-2
(Skurup Sparbank Arena)
T22
Finished
Loka Thornberg
Judoklubben National
Matilda Glans Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:52
FU13-3
(Skurup Sparbank Arena)
T32
Finished
Ema Vrkljan
Staffanstorps JK
Sara Kort Amager Judo Skole Won by Ippon - 03:00
Pojkar U18 / Pojkar U18 / -73 kg
(Skurup Sparbank Arena)
T313
Finished
Lucas Stark
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:19
Albin Svensson Staffanstorps JK
Pojkar U18 / Pojkar U18 / -66 kg
(Skurup Sparbank Arena)
T213
Finished
Daniel Andrasevic
Halsnæs judo
Won by Ippon - 02:27
Marcus Penninga Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Herrar / Herrar Senior / -90 kg
(Skurup Sparbank Arena)
T116
Finished
Jesper Petersson
Kristianstad Judoklubb
Won by Ippon - 02:33
Björn Lang Staffanstorps JK
PU13-2
(Skurup Sparbank Arena)
T36
Finished
Felix Efverman
Kristianstad Judoklubb
Won by Ippon - 01:19
Benyamin Akgun Judoklubben National
PU13-1
(Skurup Sparbank Arena)
T26
Finished
Maksim Filistovich
Kallinge Judoclub
Won by Ippon - 01:43
Romeo Jørgensen Brøndby Judo Klub
FU13-1
(Skurup Sparbank Arena)
T13
Finished
Nikki Hiltonsson
Staffanstorps JK
Sarah Abu-Hamam Berg Judoklubben Mitani Won by Ippon - 00:32
Pojkar U18 / Pojkar U18 / -55 kg
(Skurup Sparbank Arena)
T19
Finished
Petter Fock
Judoklubben Budo
Marlon Dohlmann Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:55
PU13-1
(Skurup Sparbank Arena)
T27
Finished
Georgije Perisic
Staffanstorps JK
Elias Almertz Helsingborgs Judoklubb Won by Ippon - 01:15
PU13-2
(Skurup Sparbank Arena)
T37
Finished
Erik Mårtensson
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 02:38
Leo Gashi Judoklubben National
Pojkar U18 / Pojkar U18 / -55 kg
(Skurup Sparbank Arena)
T110
Finished
Lucas Penninga
Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Won by Ippon - 02:40
Azel Vallier Lugi Judo
FU13-2
(Skurup Sparbank Arena)
T23
Finished
Matilda Glans
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 01:44
Isabella Martinsson Wemmenhögs Budoförening
FU13-3
(Skurup Sparbank Arena)
T33
Finished
Ema Vrkljan
Staffanstorps JK
Sara Kort Amager Judo Skole Won by Ippon - 01:59
Damer / Damer Senior / -70 kg
(Skurup Sparbank Arena)
T16
Finished
Naemi Jaworowski
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:55
Moa Prim GF idrott JK
Herrar / Herrar Senior / -90 kg
(Skurup Sparbank Arena)
T114
Finished
Hugo Stenersen
Helsingborgs Judoklubb
Won by Ippon - 00:15
Gabriel Tapia Lugi Judo
Pojkar U18 / Pojkar U18 / -50 kg
(Skurup Sparbank Arena)
T211
Finished
Loke Bjerkemo
Staffanstorps JK
Silas Penninga Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub Won by Ippon - 01:44