Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Pojkar / Mellanstadiet RM / -38 kg
(Skol-RM Mellanstadiet)
T2:1
Finished
Douglas Nordlund
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:06
Rasmus Bengtsson Skövde JK
Pojkar / Mellanstadiet RM / -38 kg
(Skol-RM Mellanstadiet)
T2:3
Finished
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Theo Lindskog Kungsbacka Judoklubb Won by Ippon - 00:09
Pojkar / Mellanstadiet RM / -42 kg
(Skol-RM Mellanstadiet)
T3:1
Finished
Albin Lomvik
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 01:04
Vuk Bulajic IK Västra Mölndal
Pojkar / Mellanstadiet RM / -46 kg
(Skol-RM Mellanstadiet)
T4:1
Finished
Milton Wänghult
Skövde JK
Milo Forssell IK Södra Won by Ippon - 01:33
Pojkar / Mellanstadiet RM / -38 kg
(Skol-RM Mellanstadiet)
T2:4
Finished
Frans Liljenroth
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:08
Hugo Bärnarp Kungsbacka Judoklubb
Pojkar / Mellanstadiet RM / -34 kg
(Skol-RM Mellanstadiet)
T1:1
Finished
Anthony Eklund
Jönköpings Judoklubb
Won by Ippon - 01:12
Milo Clarke Frövi Judo
Pojkar / Mellanstadiet RM / -34 kg
(Skol-RM Mellanstadiet)
T1:2
Finished
Viggo Martinsson
Göteborgs Judoklubb
Won by Ippon - 00:05
Isak Ivarsson Oxelösunds Judoklubb
Pojkar / Mellanstadiet RM / -38 kg
(Skol-RM Mellanstadiet)
T2:2
Finished
Douglas Nordlund
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:36
Douglas Östlind Kroppefjälls IF
Pojkar / Mellanstadiet RM / -46 kg
(Skol-RM Mellanstadiet)
T4:2
Finished
Max Calles
Upplands Väsby Judoklubb
Arsen Arutyunyan Ljusdals judoclub Won by Ippon - 00:51
Pojkar / Mellanstadiet RM / -42 kg
(Skol-RM Mellanstadiet)
T3:2
Finished
Liam Vall
Grums Judoklubb
Sebastian Holm-Glad Judo Arvika Won by Ippon - 02:17
Pojkar / Mellanstadiet RM / -46 kg
(Skol-RM Mellanstadiet)
T4:3
Finished
Enzo Sundberg
Stockholmspolisens IF Judo
Oscar Evans Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 00:32
Flickor / Mellanstadiet RM / -36 kg
(Skol-RM Mellanstadiet)
T1:3
Finished
Felicia Heyder
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 02:13
Jolin Berggren Trollhättans JK
Pojkar / Mellanstadiet RM / -46 kg
(Skol-RM Mellanstadiet)
T4:4
Finished
Milo Forssell
IK Södra
Won by Ippon - 00:22
Hugo Dennisson Karlstad JK
Pojkar / Mellanstadiet RM / -42 kg
(Skol-RM Mellanstadiet)
T3:3
Finished
Sam Cohen
Knivsta Judoklubb
Tage Rikemanson Trollhättans JK Won by Ippon - 02:28
Pojkar / Mellanstadiet RM / -34 kg
(Skol-RM Mellanstadiet)
T1:4
Finished
Anthony Eklund
Jönköpings Judoklubb
Won by Ippon - 02:32
Isak Ivarsson Oxelösunds Judoklubb
Pojkar / Mellanstadiet RM / -42 kg
(Skol-RM Mellanstadiet)
T3:4
Finished
Herman Liljenroth
Frövi Judo
Nils Andersson Söderhamns Judoklubb Won by Ippon - 00:09
Pojkar / Mellanstadiet RM / -42 kg
(Skol-RM Mellanstadiet)
T3:5
Finished
Albin Lomvik
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 00:22
Ruben Gälman Frövi Judo
Pojkar / Mellanstadiet RM / -34 kg
(Skol-RM Mellanstadiet)
T1:5
Finished
Milo Clarke
Frövi Judo
Viggo Martinsson Göteborgs Judoklubb Won by Ippon - 00:53
Flickor / Mellanstadiet RM / -48 kg
(Skol-RM Mellanstadiet)
T3:6
Finished
Siri Godén
Uppsala judoklubb
Laleh Vikström Uppsala judoklubb Won by Ippon - 00:25
Flickor / Mellanstadiet RM / -36 kg
(Skol-RM Mellanstadiet)
T1:6
Finished
Lisa Vestin
IK Södra
Won by Ippon - 00:40
Ester Wallin Karlstad JK
Pojkar / Mellanstadiet RM / -38 kg
(Skol-RM Mellanstadiet)
T2:5
Finished
Oscar Borin
Oxelösunds Judoklubb
Won by Ippon - 05:16
Cruz Noakes Alingsås Judoklubb
Flickor / Mellanstadiet RM / -48 kg
(Skol-RM Mellanstadiet)
T3:7
Finished
Lova Fäldt
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:25
Jenna Cederberg Persson Tyresö Judoklubb
Flickor / Mellanstadiet RM / -58 kg
(Skol-RM Mellanstadiet)
T1:7
Finished
Evielle Nsundi
IK Södra
Bianca Nordlund Frövi Judo Won by Ippon - 00:15
Flickor / Mellanstadiet RM / -58 kg
(Skol-RM Mellanstadiet)
T1:8
Finished
Emma Ilyushyna
IK Södra
Won by Ippon - 00:24
Julia Eliasson Gävle Judo Club
Pojkar / Mellanstadiet RM / -46 kg
(Skol-RM Mellanstadiet)
T4:5
Finished
Shiraz Ibrahim
Söderhamns Judoklubb
Melker Forssell Uppsala judoklubb Won by Ippon - 04:42
Pojkar / Mellanstadiet RM / -38 kg
(Skol-RM Mellanstadiet)
T2:6
Finished
Rasmus Bengtsson
Skövde JK
Valter Rikemanson Trollhättans JK Won by Ippon - 01:19
Pojkar / Mellanstadiet RM / -59 kg
(Skol-RM Mellanstadiet)
T4:6
Finished
Danni Cenanovic
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 00:08
Milo Envall Welff IK Västra Mölndal
Pojkar / Mellanstadiet RM / -42 kg
(Skol-RM Mellanstadiet)
T3:8
Finished
Sebastian Holm-Glad
Judo Arvika
Won by Ippon - 01:31
Jonathan Erling Oxelösunds Judoklubb
Pojkar / Mellanstadiet RM / -59 kg
(Skol-RM Mellanstadiet)
T4:7
Finished
Liam Svensson
Färgelanda Judoklubb
Won by Ippon - 00:45
Jonas Hasani Tawana Jönköpings Judoklubb
Flickor / Mellanstadiet RM / -36 kg
(Skol-RM Mellanstadiet)
T1:9
Finished
Felicia Heyder
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 01:59
Meja Peterson Frövi Judo
Pojkar / Mellanstadiet RM / -46 kg
(Skol-RM Mellanstadiet)
T4:8
Finished
Arsen Arutyunyan
Ljusdals judoclub
Won by Ippon - 00:10
Cornelius Isberg Stockholms Judoklubb
Flickor / Mellanstadiet RM / -58 kg
(Skol-RM Mellanstadiet)
T1:10
Finished
Märta Frizell
Stockholmspolisens IF Judo
Sophia Larsson Frövi Judo Won by Ippon - 00:33