Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU15 / PU15 / -42 kg
(U15)
T1-33
Terminé
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Gagné par Ippon - 01:41
Farouk Jahm Kroppefjälls IF
PU15 / PU15 / +73 kg
(U15)
T3-25
Terminé
Nils Pedersen
Solna Judoklubb
Gagné par Ippon - 03:21
Max Sotsenko Göteborgs Judoklubb
FU15 / FU15 / -57 kg
(U15)
T2-16
Terminé
Sophie Rush
Micklefield-Rush Judo
Olivia Ghazal Jansson Knivsta Judoklubb Gagné par Ippon - 01:45
FU15 / FU15 / -52 kg
(U15)
T2-30
Terminé
Izabella Ghayada
Staffanstorps JK
Gagné par Ippon - 00:18
Hilda Skoglund Frövi Judo
PU15 / PU15 / -73 kg
(U15)
T1-35
Terminé
Pelle Larsson
Kroppefjälls IF
Kevin Huerta Mansilla JUDO VALDEMORO Gagné par Ippon - 01:34
PU15 / PU15 / -46 kg
(U15)
T1-24
Terminé
Max Calles
Upplands Väsby Judoklubb
Gagné par Ippon - 00:13
Linus Klingberg Staffanstorps JK
PU15 / PU15 / -50 kg
(U15)
T2-33
Terminé
Ken Masabayashi
Ippon Judo & BJJ
Anton Maksinen Borås JK Gagné par Ippon - 02:05
PU15 / PU15 / -60 kg
(U15)
T1-37
Terminé
Nicholai Ralle Thoresen
Sande Sportsklubb Judo
Hugo Huerta Mansilla JUDO VALDEMORO Gagné par Ippon - 00:48
PU15 / PU15 / -38 kg
(U15)
T3-27
Terminé
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
Frans Liljenroth Frövi Judo Gagné par Wazari - 03:00
PU15 / PU15 / -46 kg
(U15)
T1-25
Terminé
Pil Bendiksby
Ippon Judo & BJJ
Melvin Dohlmann Staffanstorps JK Gagné par Ippon - 01:16
PU15 / PU15 / -55 kg
(U15)
T3-13
Terminé
Elliot Karlsson
Landvetter Judoklubb
Elias Kupiainen Borås JK Gagné par Ippon - 00:33
PU15 / PU15 / -46 kg
(U15)
T1-26
Terminé
Sebastian Österberg
Karlstad JK
Gagné par Ippon - 00:11
Macabee Felix Pearson Micklefield-Rush Judo
FU15 / FU15 / -40 kg
(U15)
T3-24
Terminé
Havanna Andersson
Kroppefjälls IF
Alma Wiik Landvetter Judoklubb Gagné par Ippon - 00:05
FU15 / FU15 / -48 kg
(U15)
T2-28
Terminé
Linnéa Borin
Oxelösunds Judoklubb
Sham Zahlan Norrköpings Judoklubb Gagné par Wazari - 04:20
FU15 / FU15 / -40 kg
(U15)
T3-22
Terminé
Tilde Cedervall Claesson
Kroppefjälls IF
Gagné par Ippon - 02:31
Thelma Åkerström Borlänge Judo Club
FU15 / FU15 / -57 kg
(U15)
T2-17
Terminé
Irma Arvidsson
Frölunda Judo
Gagné par Ippon - 01:12
Ariel Berntsson Andersson Norrköpings Judoklubb
PU15 / PU15 / -46 kg
(U15)
T1-27
Terminé
James Alexander Leroux
Micklefield-Rush Judo
Gagné par Wazari - 03:58
Stanley Paul Pusey Micklefield-Rush Judo
PU15 / PU15 / -60 kg
(U15)
T1-38
Terminé
Alexander Österberg
Judo Arvika
Hugo Huerta Mansilla JUDO VALDEMORO Gagné par Ippon - 00:28
PU15 / PU15 / +73 kg
(U15)
T3-26
Terminé
Nils Pedersen
Solna Judoklubb
Gagné par Ippon - 01:36
Max Sotsenko Göteborgs Judoklubb
FU15 / FU15 / -57 kg
(U15)
T2-18
Terminé
Bianca Nordlund
Frövi Judo
Gagné par Ippon - 01:58
Leia Rausek Nielsen Staffanstorps JK
PU15 / PU15 / -38 kg
(U15)
T3-28
Terminé
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Gagné par Ippon - 00:06
Damian Steenbakkers Västbo Judoklubb
PU15 / PU15 / -60 kg
(U15)
T1-39
Terminé
Albin Svensson
Borås JK
Nicholai Ralle Thoresen Sande Sportsklubb Judo Gagné par Ippon - 01:54
FU15 / FU15 / -48 kg
(U15)
T2-29
Terminé
Nikki Hiltonsson
Staffanstorps JK
Gagné par Ippon - 00:52
Jenna Cederberg Persson Tyresö Judoklubb
PU15 / PU15 / -46 kg
(U15)
T1-28
Terminé
Max Calles
Upplands Väsby Judoklubb
Lukas Riström Oxelösunds Judoklubb Gagné par Ippon - 00:42
FU15 / FU15 / -52 kg
(U15)
T2-31
Terminé
Hilma Wiik
Skövde JK
Matilda Glans Staffanstorps JK Gagné par Ippon - 01:12
PU15 / PU15 / -55 kg
(U15)
T3-14
Terminé
Arnas Pranckunas
Borås JK
Ian Åkerman Lugi Judo Gagné par Ippon - 02:57
PU15 / PU15 / -50 kg
(U15)
T2-34
Terminé
Lucas Nilsen
Ippon Judo & BJJ
Gagné par Ippon - 00:46
Anton Gulz Lindome JK
PU15 / PU15 / -50 kg
(U15)
T2-35
Terminé
Varg Bendiksby
Ippon Judo & BJJ
Oscar Svensson Borås JK Gagné par Ippon - 00:28
FU15 / FU15 / -57 kg
(U15)
T2-19
Terminé
Irma Arvidsson
Frölunda Judo
Sophie Rush Micklefield-Rush Judo Gagné par Ippon - 00:35
PU15 / PU15 / -46 kg
(U15)
T1-29
Terminé
Melvin Dohlmann
Staffanstorps JK
Alexander Urosevic Staffanstorps JK Gagné par Wazari - 03:21
FU15 / FU15 / -40 kg
(U15)
T3-21
Terminé
Alma Wiik
Landvetter Judoklubb
Gagné par Ippon - 02:11
Leonor Farhand Knivsta Judoklubb
PU15 / PU15 / -50 kg
(U15)
T2-36
Terminé
Chayse Keylan Franklin
Micklefield-Rush Judo
Gagné par Ippon - 00:15
Erik Mårtensson Staffanstorps JK