Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
P13-3
(Dag 1)
2-36
Terminé
Amias Hjälle
IK Södra
Cornelius Isberg Stockholms Judoklubb Gagné par Ippon - 00:21
P13-6
(Dag 1)
1-39
Terminé
Nils Pedersen
Solna Judoklubb
Gagné par Ippon - 01:04
Ludwig Skarin Norrköpings Judoklubb
P13-7
(Dag 1)
4-53
Terminé
Max Bouveng Elsén
Knivsta Judoklubb
Gagné par Ippon
Victor Althoff Nacka Judoklubb
P13-4
(Dag 1)
3-37
Terminé
Alvin Thunberg
Oxelösunds Judoklubb
Gagné par Ippon - 01:08
Knut Sjöberg Täby Judo
P13-2
(Dag 1)
2-43
Terminé
Alvin Vestin
IK Södra
Isak Widing IK Södra Gagné par Ippon - 00:12
P13-7
(Dag 1)
4-54
Terminé
Ilija Laban
Södertälje Judoklubb
Aleksandr Kalinovskiy Täby Judo Gagné par Wazari - 03:00
P13-3
(Dag 1)
Terminé
Henning Nord
IK Södra
Gagné par forfait
Sebastian Smith Högdalens Judoklubb
P13-6
(Dag 1)
1-40
Terminé
Luka Girdzijauskas
Solna Judoklubb
Vide Pettersson Knivsta Judoklubb Gagné par Ippon - 00:06
P13-1
(Dag 1)
1-46
Terminé
Sam Cohen
Knivsta Judoklubb
Frans Liljenroth Frövi Judo Gagné par Ippon - 03:00
P13-5
(Dag 1)
3-45
Terminé
Louis Giorgi
IK Södra
Elias Sjöström Judo Club Sundsvall Gagné par Ippon - 01:53
P13-2
(Dag 1)
2-45
Terminé
Isak Widing
IK Södra
Gagné par Ippon - 01:59
Milo Forssell IK Södra
P13-7
(Dag 1)
4-55
Terminé
Victor Althoff
Nacka Judoklubb
Levi Magyari Upplands Väsby Judoklubb Gagné par Ippon
P13-7
(Dag 1)
4-56
Terminé
Max Bouveng Elsén
Knivsta Judoklubb
Gagné par Ippon - 01:22
Aleksandr Kalinovskiy Täby Judo
P13-7
(Dag 1)
4-57
Terminé
Ilija Laban
Södertälje Judoklubb
Gagné par Ippon - 00:31
Levi Magyari Upplands Väsby Judoklubb
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -46 kg
(Dag 1)
1-47
Terminé
Oscar Eriksson
Borlänge Judo Club
Gagné par Ippon - 02:33
Linus Norlin Saltsjö JK
Flickor Ungdomar / Flickor U15 / +63 kg
(Dag 1)
4-58
Terminé
Minna Holz
Södertälje Judoklubb
Elvira Skoglund Frövi Judo Gagné par Ippon - 00:22
Flickor Ungdomar / Flickor U15 / -44 kg
(Dag 1)
2-48
Terminé
Ida Lomvik
Judo Club Sundsvall
Gagné par Ippon - 00:08
Maria-Louisa Pfeifer Ålands judoklubb
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -50 kg
(Dag 1)
3-46
Terminé
Hugo Ivarsson
Gagné par Ippon - 02:01
Felix Carlsson Solna Judoklubb
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -66 kg
(Dag 1)
4-61
Terminé
Djabrail Ibragimov
Söderhamns Judoklubb
Gagné par Ippon - 00:14
Erik Rosenkrans IK Södra
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -66 kg
(Dag 1)
4-62
Terminé
Pontus Löfling
Uppsala Norra Judoklubb
Liam Wahlberg Judo Club Sundsvall Gagné par Ippon - 00:08
Herrar / Herrar U21 / -81 kg
(Dag 1)
2-51
Terminé
Tome Bokofo
Gagné par Ippon - 01:05
Tor Blomdahl Stockholmspolisens IF Judo
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -66 kg
(Dag 1)
4-67
Terminé
Alexander Norberg
IK Södra
Gagné par Ippon - 00:20
Hussein Artikov IK Södra
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -55 kg
(Dag 1)
3-49
Terminé
Simon Holmberg
Solna Judoklubb
Theo Olsson Saltsjö JK Gagné par Ippon - 00:31
Herrar / Herrar U21 / -81 kg
(Dag 1)
2-52
Terminé
William Sjöblom
Uppsala judoklubb
Gagné par Ippon - 00:53
Pascal Houssemaine Nacka Judoklubb
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -46 kg
(Dag 1)
1-48
Terminé
Daniil Karpov
Ålands judoklubb
Leo Pehrson Gagné par Ippon - 00:08
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -55 kg
(Dag 1)
3-50
Terminé
Leo Cohen
Knivsta Judoklubb
Otto Sjöling Åkersberga Judoklubb Gagné par Ippon - 00:59
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -73 kg
(Dag 1)
1-53
Terminé
Florin Gheorghe
Samuel Hoflin IK Södra Gagné par Ippon - 00:08
Flickor Ungdomar / Flickor U15 / -44 kg
(Dag 1)
2-49
Terminé
Ida Lomvik
Judo Club Sundsvall
Gagné par Ippon - 01:55
Madeleine Hedlund Judo Club Sundsvall
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -42 kg
(Dag 1)
4-73
Terminé
Alexandr Jönsson
Solna Judoklubb
Jakob Ivarsson Gagné par Ippon - 00:44
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -73 kg
(Dag 1)
1-56
Terminé
Simon Persson
Judo Club Sundsvall
Eli Fäldt Knivsta Judoklubb Gagné par Ippon - 00:07
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -50 kg
(Dag 1)
3-47
Terminé
Hugo Ivarsson
Robin Sellstone IK Södra Gagné par Ippon - 01:05
Flickor Ungdomar / Flickor U15 / +63 kg
(Dag 1)
4-59
Terminé
Minna Holz
Södertälje Judoklubb
Gagné par Ippon - 02:21
Liwia Wallin Stockholmspolisens IF Judo