Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Herrar / Herrar / -81 kg
(Senior)
T3-14
Terminé
Noah Aggeborn Leander
Lindome JK
Gagné par Ippon - 00:21
Kevin Pettersson Uppsala judoklubb
Herrar / Herrar / -81 kg
(Senior)
T3-15
Terminé
Viktor Fazlagic Kristiansson
Göteborgs Judoklubb
Hugo Stenersen Helsingborgs Judoklubb Gagné par Ippon - 00:18
Herrar / Herrar / -73 kg
(Senior)
T2-16
Terminé
Martin Hysek
Stockholms Judoklubb
Olle Hermodsson Staffanstorps JK Gagné par Ippon - 01:08
Damer / Damer / -57 kg
(Senior)
T3-5
Terminé
Tea Mitrovic
Takedown JC
Hillevi Karlsson Lugi Judo Gagné par Ippon - 00:37
Herrar / Herrar / -66 kg
(Senior)
T2-5
Terminé
Braulio Sanchez
Göteborgs Judoklubb
Emil Henriksson Borås JK Gagné par Ippon - 01:06
Damer / Damer / -57 kg
(Senior)
T3-6
Terminé
Tova Granberg
Aktiv Judo
Gagné par Ippon - 01:00
Sandra Mitrovic Takedown JC
Herrar / Herrar / -66 kg
(Senior)
T2-6
Terminé
Alex Ngo
Gävle Judo Club
Gagné par Ippon - 00:24
Aleksander Larsson Takedown JC
Herrar / Herrar / +100 kg
(Senior)
T1-19
Terminé
Nils Mattsson
Stockholms Judoklubb
Mikael Marffy Stockholmspolisens IF Judo Gagné par Wazari - 04:00
Damer / Damer / -70 kg
(Senior)
T3-9
Terminé
Maya Ribeiro Novais
Stockholmspolisens IF Judo
Gagné par Ippon - 00:46
Alva Englund Trollhättans JK
Herrar / Herrar / -81 kg
(Senior)
T3-16
Terminé
Pelle Mattsson
Stockholms Judoklubb
Jonas Björktorp Stockholmspolisens IF Judo Gagné par Ippon - 01:58
Damer / Damer / -63 kg
(Senior)
T1-5
Terminé
Melina Aramburo
Stockholms Judoklubb
Naemi Jaworowski Staffanstorps JK Gagné par Ippon - 04:42
Herrar / Herrar / -66 kg
(Senior)
T2-10
Terminé
Isac Ripsäter
Växjö Judoklubb
Alexander Dahlin Frövi Judo Gagné par Wazari - 07:02
Herrar / Herrar / -81 kg
(Senior)
T3-17
Terminé
Peter Tedeholm
Uppsala judoklubb
Gagné par Ippon - 03:41
Alvin Stallgård Borås JK
Herrar / Herrar / -66 kg
(Senior)
Terminé
Max Christiansson
Göteborgs Judoklubb
Gagné par forfait
Almotasem Mohamad Borlänge Judo Club
Herrar / Herrar / -73 kg
(Senior)
T2-17
Terminé
Unknown User
Kacper Lempicki Jönköpings Judoklubb Gagné par Ippon - 00:18
Damer / Damer / -63 kg
(Senior)
T1-6
Terminé
Emelie T
Uppsala judoklubb
Gagné par Wazari - 04:00
Thea Johansson Judo Club Sundsvall
Damer / Damer / -63 kg
(Senior)
T1-11
Terminé
Ella Andersson
Frövi Judo
Gagné par Ippon - 02:25
Vilda Backlund IK Västra Mölndal
Herrar / Herrar / -73 kg
(Senior)
T2-18
Terminé
Juan Pedersson
Stockholms Judoklubb
Tome Bokofo Stockholmspolisens IF Judo Gagné par Ippon - 00:30
Herrar / Herrar / -73 kg
(Senior)
T2-19
Terminé
Rasmus Deckart
Lindome JK
Gagné par Ippon - 00:58
Felix Eriksson IKSU
Damer / Damer / -63 kg
(Senior)
T1-12
Terminé
Elina Hermansson
Lugi Judo
Gagné par Hansokumake - 03:52
Claudia Johansson Vallentuna Judo
Herrar / Herrar / -81 kg
(Senior)
T3-18
Terminé
Joel Hedenblad
Aktiv Judo
Gagné par Hansokumake - 07:59
Noah Aggeborn Leander Lindome JK
Herrar / Herrar / -73 kg
(Senior)
T2-20
Terminé
Caesar Rohaly
Judoklubben National
Gagné par Ippon - 06:20
Aleksandr Iakimchuk Alingsås Judoklubb
Herrar / Herrar / -81 kg
(Senior)
T3-19
Terminé
Hugo Stenersen
Helsingborgs Judoklubb
Gagné par Ippon - 02:24
Samir Rabhi Åkersberga Judoklubb
Herrar / Herrar / -66 kg
(Senior)
T2-11
Terminé
Emil Henriksson
Borås JK
Gagné par Ippon - 01:04
Max Christiansson Göteborgs Judoklubb
Herrar / Herrar / +100 kg
(Senior)
T1-17
Terminé
Mirbek Niiazaliev
Judo club piteå
Albin Mellberg Norrköpings Judoklubb Gagné par Wazari - 04:00
Herrar / Herrar / +100 kg
(Senior)
T1-20
Terminé
Mikael Marffy
Stockholmspolisens IF Judo
Gagné par Ippon
Vincent Karagiannis Judoklubben National
Herrar / Herrar / -90 kg
(Senior)
T3-29
Terminé
Markus Edlund
Göteborgs Judoklubb
Julius Sonerud Lindome JK Gagné par Wazari - 04:00
Herrar / Herrar / -60 kg
(Senior)
T1-23
Terminé
Baterdene Chimedregzen
Stockholmspolisens IF Judo
Gagné par Ippon - 00:38
Stefano Pregnolato Stockholmspolisens IF Judo
Herrar / Herrar / -73 kg
(Senior)
T2-21
Terminé
Erik Wretborn
IK Västra Mölndal
Miljohn Maxlin Stockholms Judoklubb Gagné par Ippon - 03:37
Herrar / Herrar / -81 kg
(Senior)
T3-20
Terminé
Vinícius Camargo
Stockholmspolisens IF Judo
Gagné par Ippon - 00:24
Martin Söderberg IK Södra
Damer / Damer / -78 kg
(Senior)
T1-26
Terminé
Lina Matérne
Frövi Judo
Gagné par Ippon - 01:01
Emma Pasanen Uppsala judoklubb
Herrar / Herrar / -73 kg
(Senior)
T2-24
Terminé
Olle Hermodsson
Staffanstorps JK
Gagné par Hansokumake - 01:16
Kacper Lempicki Jönköpings Judoklubb