Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FU18 / FU18 / -63kg
(Pass 1: U13, U18, Senior)
T21
Terminé
Elin Gårdling
Staffanstorps JK
Frederikke Bygballe Helsingør Judo & Ju-Jutsu Klub Gagné par Ippon - 01:28
PU18 / PU18 / -81 kg
(Pass 1: U13, U18, Senior)
T11
Terminé
August Ismiris
Amager Judo Skole
Gagné par Ippon - 01:44
Theo Widell Karlskrona Judoklubb
PU18 / PU18 / -81 kg
(Pass 1: U13, U18, Senior)
T12
Terminé
Daniel Filistovich
Kallinge Judoclub
Alex Bujukliev Olofströms Judoklubb Gagné par Ippon - 00:31
Herrar / Herrar / -90 kg
(Pass 1: U13, U18, Senior)
T23
Terminé
Leo Gruber
Staffanstorps JK
Gagné par Ippon - 00:59
Marcus Olsson Olofströms Judoklubb
FU13 / FU13
(Pass 1: U13, U18, Senior)
T17
Terminé
Diana Xu
Staffanstorps JK
Frida Bygballe Helsingør Judo & Ju-Jutsu Klub Gagné par Ippon - 00:21
FU18 / FU18 / -63kg
(Pass 1: U13, U18, Senior)
T22
Terminé
Elin Gårdling
Staffanstorps JK
Frederikke Bygballe Helsingør Judo & Ju-Jutsu Klub Gagné par Ippon
Herrar / Herrar / -90 kg
(Pass 1: U13, U18, Senior)
T24
Terminé
Christian Brinch Jensen
Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Gagné par Ippon - 00:20
Joacim Eberhardsson Staffanstorps JK
PU18 / PU18 / -55 kg
(Pass 1: U13, U18, Senior)
T29
Terminé
William Esselvall
Locxter MMA Klubb
Loke Bjerkemo Staffanstorps JK Gagné par Ippon - 00:42
PU18 / PU18 / -60 kg
(Pass 1: U13, U18, Senior)
T211
Terminé
Oliver Jakobsson
Olofströms Judoklubb
Elias Avgenakis Lugi Judo Gagné par Wazari - 02:30
FU18 / FU18 / -57 kg
(Pass 1: U13, U18, Senior)
T19
Terminé
Matilda Steer
Staffanstorps JK
Gagné par Ippon - 04:17
Malou Sjöstrand Staffanstorps JK
Herrar / Herrar / -90 kg
(Pass 1: U13, U18, Senior)
T25
Terminé
Marcus Olsson
Olofströms Judoklubb
Christian Brinch Jensen Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub Gagné par Ippon - 01:27
Herrar / Herrar / -90 kg
(Pass 1: U13, U18, Senior)
T26
Terminé
Leo Gruber
Staffanstorps JK
Gagné par Ippon - 00:13
Joacim Eberhardsson Staffanstorps JK
PU18 / PU18 / -81 kg
(Pass 1: U13, U18, Senior)
T13
Terminé
Daniel Filistovich
Kallinge Judoclub
Gagné par Ippon - 01:00
Theo Widell Karlskrona Judoklubb
PU18 / PU18 / -81 kg
(Pass 1: U13, U18, Senior)
T14
Terminé
Alex Bujukliev
Olofströms Judoklubb
Gagné par Ippon - 00:21
August Ismiris Amager Judo Skole
PU18 / PU18 / -55 kg
(Pass 1: U13, U18, Senior)
T210
Terminé
William Esselvall
Locxter MMA Klubb
Loke Bjerkemo Staffanstorps JK Gagné par Ippon - 00:23
FU13 / FU13
(Pass 1: U13, U18, Senior)
T18
Terminé
Diana Xu
Staffanstorps JK
Frida Bygballe Helsingør Judo & Ju-Jutsu Klub Gagné par Ippon - 00:27
PU18 / PU18 / -60 kg
(Pass 1: U13, U18, Senior)
T212
Terminé
Damien Hiltonsson
Staffanstorps JK
Gagné par Ippon - 00:38
Victor Lindell GF idrott JK
PU18 / PU18 / -66 kg
(Pass 1: U13, U18, Senior)
T112
Terminé
Данило Tymofeiev
Kristianstad Judoklubb
Gagné par Wazari - 04:00
Malcolm Andersson Lugi Judo
PU18 / PU18 / -60 kg
(Pass 1: U13, U18, Senior)
T217
Terminé
Elias Avgenakis
Lugi Judo
Gagné par Hansokumake - 03:26
Alexander Valle Kristianstad Judoklubb
PU18 / PU18 / -50 kg
(Pass 1: U13, U18, Senior)
T115
Terminé
Maksim Filistovich
Kallinge Judoclub
Gagné par Ippon - 03:41
Eric Rosensvärd Staffanstorps JK
Herrar / Herrar / -66 kg
(Pass 1: U13, U18, Senior)
T221
Terminé
Lucas Penninga
Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Gagné par Wazari - 04:00
Andrew Brandt GAK Enighet Judo
FU18 / FU18 / -57 kg
(Pass 1: U13, U18, Senior)
T110
Terminé
Matilda Steer
Staffanstorps JK
Gagné par Ippon - 02:18
Leia Rausek Nielsen Staffanstorps JK
PU18 / PU18 / -81 kg
(Pass 1: U13, U18, Senior)
T15
Terminé
Theo Widell
Karlskrona Judoklubb
Alex Bujukliev Olofströms Judoklubb Gagné par Ippon
Herrar / Herrar / -90 kg
(Pass 1: U13, U18, Senior)
T27
Terminé
Joacim Eberhardsson
Staffanstorps JK
Marcus Olsson Olofströms Judoklubb Gagné par Ippon - 03:10
PU18 / PU18 / -81 kg
(Pass 1: U13, U18, Senior)
T16
Terminé
Daniel Filistovich
Kallinge Judoclub
August Ismiris Amager Judo Skole Gagné par Ippon - 01:25
Herrar / Herrar / -90 kg
(Pass 1: U13, U18, Senior)
T28
Terminé
Leo Gruber
Staffanstorps JK
Gagné par Wazari - 01:13
Christian Brinch Jensen Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
PU18 / PU18 / -66 kg
(Pass 1: U13, U18, Senior)
T113
Terminé
Данило Tymofeiev
Kristianstad Judoklubb
Max Glans Staffanstorps JK Gagné par Ippon - 01:30
PU18 / PU18 / -50 kg
(Pass 1: U13, U18, Senior)
T116
Terminé
Silas Penninga
Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Gagné par Ippon - 00:10
Linus Klingberg Staffanstorps JK
PU18 / PU18 / -60 kg
(Pass 1: U13, U18, Senior)
T213
Terminé
Victor Lindell
GF idrott JK
Gagné par Ippon - 02:15
Alexander Valle Kristianstad Judoklubb
FU18 / FU18 / -57 kg
(Pass 1: U13, U18, Senior)
T111
Terminé
Leia Rausek Nielsen
Staffanstorps JK
Malou Sjöstrand Staffanstorps JK Gagné par Ippon - 04:00
PU18 / PU18 / -60 kg
(Pass 1: U13, U18, Senior)
T214
Terminé
Elias Avgenakis
Lugi Judo
Gagné par Ippon - 02:45
Damien Hiltonsson Staffanstorps JK
Herrar / Herrar / -66 kg
(Pass 1: U13, U18, Senior)
T222
Terminé
Lucas Penninga
Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Marcus Penninga Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub Gagné par Ippon - 00:25