Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU11 Grupp 10
(U11)
T3-28
Terminé
Kevin Eichvald
IK Västra Mölndal
Leon Larsson Kroppefjälls IF Gagné par Ippon - 00:16
PU11 Grupp 12
(U11)
T2-29
Terminé
Arad Pourvojdani Sadi
Borås JK
Viktor Sonnander IK Västra Mölndal Gagné par Wazari - 02:00
PU11 Grupp 10
(U11)
T3-29
Terminé
Kevin Eichvald
IK Västra Mölndal
Odd Jonsson Jirhede Uppsala Norra Judoklubb Gagné par Ippon - 01:04
PU11 Grupp 10
(U11)
T3-30
Terminé
Leon Larsson
Kroppefjälls IF
Gagné par Ippon - 00:36
Arvid Lantto Kroppefjälls IF
PU11 Grupp 7
(U11)
T2-24
Terminé
Anton Säwström Blomqvist
Judoklubben Budo
Gagné par Ippon - 01:56
Liam Meyer Landvetter Judoklubb
PU11 Grupp 10
(U11)
T3-31
Terminé
Vidar Samuelsson
Landvetter Judoklubb
Gagné par Ippon - 00:56
Leon Larsson Kroppefjälls IF
FU11 Grupp 4
(U11)
T2-27
Terminé
Nora Segerlind
Judoklubben Budo
Alva Rhöös Trollhättans JK Gagné par Ippon - 00:39
PU11 Grupp 12
(U11)
T2-30
Terminé
Viktor Sonnander
IK Västra Mölndal
Gagné par Ippon - 00:54
Harrys Campara Borås JK
PU11 Grupp 10
(U11)
T3-32
Terminé
Arvid Lantto
Kroppefjälls IF
Odd Jonsson Jirhede Uppsala Norra Judoklubb Gagné par Wazari - 02:33
PU11 Grupp 10
(U11)
T3-33
Terminé
Kevin Eichvald
IK Västra Mölndal
Gagné par Ippon - 00:48
Vidar Samuelsson Landvetter Judoklubb
PU11 Grupp 10
(U11)
T3-34
Terminé
Odd Jonsson Jirhede
Uppsala Norra Judoklubb
Leon Larsson Kroppefjälls IF Gagné par Ippon - 00:24
FU13 Grupp 1
(U13)
T2-1
Terminé
Katarina Bodin
Kungsbacka Judoklubb
Elvina Östlind Kroppefjälls IF Gagné par Ippon - 00:10
FU13 Grupp 4
(U13)
T3-1
Terminé
Elvira Wadbring
Stenungsunds JK
Vilda Hamsten Stenungsunds JK Gagné par Ippon - 00:11
FU13 Grupp 1
(U13)
T2-2
Terminé
Nicole Sigström
Frölunda Judo
Jolin Berggren Trollhättans JK Gagné par Ippon - 00:27
FU13 Grupp 3
(U13)
T1-1
Terminé
Lea Sandin
Trollhättans JK
Gagné par Ippon - 02:29
Ellen Ivarsson Frölunda Judo
FU13 Grupp 2
(U13)
T2-7
Terminé
Haylie Stockman
Judoklubben Budo
Nika Khamatova Varbergs JK Gagné par Ippon - 01:35
FU13 Grupp 4
(U13)
T3-2
Terminé
Ronja Källström
Judoklubben Budo
Tyra Ankarbåge Trollhättans JK Gagné par Wazari - 03:00
PU13 Grupp 5
(U13)
T3-7
Terminé
Liam Poulino
Kroppefjälls IF
Milton Wänghult Skövde JK Gagné par Ippon - 00:29
FU13 Grupp 3
(U13)
T1-2
Terminé
Enya Johansson
Judoklubben Budo
Gagné par Ippon - 00:18
Dilara Tanriverdi Judoklubben Budo
FU13 Grupp 2
(U13)
T2-8
Terminé
Livia Wiik
Skövde JK
Gagné par Ippon - 01:05
Svea Lalin Aktiv Judo
PU13 Grupp 3
(U13)
T1-7
Terminé
Theo Lindskog
Kungsbacka Judoklubb
Melvin Camara Borås JK Gagné par Ippon - 00:36
PU13 Grupp 4
(U13)
T2-17
Terminé
Vincent Dannberg
Aktiv Judo
Gagné par Ippon - 00:41
Vilhelm Olsson Frölunda Judo
PU13 Grupp 5
(U13)
T3-8
Terminé
Tino Smith Reeves
Uppsala Norra Judoklubb
Gagné par Ippon - 02:52
Oliver Andersson Vara Judoklubb
PU13 Grupp 3
(U13)
T1-8
Terminé
Ted Rosell
Falkenbergs Judoklubb
Yusif Suleyman Judoklubben Budo Gagné par Ippon - 00:46
PU13 Grupp 1
(U13)
T1-17
Terminé
Axel Andreasson
IK Västra Mölndal
Gagné par Ippon - 00:32
Eric Widegren Stenungsunds JK
PU13 Grupp 4
(U13)
T2-18
Terminé
Axel Agstrand
Göteborgs Judoklubb
Liam Vall Grums Judoklubb Gagné par Ippon - 00:55
PU13 Grupp 1
(U13)
T1-18
Terminé
Malte Carsman
Aktiv Judo
Gagné par Ippon - 01:51
Linus Forsmark Frölunda Judo
FU13 Grupp 1
(U13)
T2-3
Terminé
Katarina Bodin
Kungsbacka Judoklubb
Jolin Berggren Trollhättans JK Gagné par Ippon - 00:55
PU13 Grupp 6
(U13)
T3-17
Terminé
Charlie Högberg
Skövde JK
Axel Rehngren Judoklubben Budo Gagné par Wazari - 03:00
FU13 Grupp 1
(U13)
T2-4
Terminé
Elvina Östlind
Kroppefjälls IF
Gagné par Ippon - 00:26
Nicole Sigström Frölunda Judo
FU13 Grupp 3
(U13)
T1-3
Terminé
Ellen Ivarsson
Frölunda Judo
Enya Johansson Judoklubben Budo Gagné par Ippon - 01:33
FU13 Grupp 3
(U13)
T1-4
Terminé
Lea Sandin
Trollhättans JK
Gagné par Ippon - 00:10
Dilara Tanriverdi Judoklubben Budo