Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FU13/G02
(Dag 1)
2-18
Finito
Eira J Harbers
Aktiv Judo
Won by Ippon - 02:42
Irma Arvidsson Frölunda Judo
PU13/G01
(Dag 1)
1-19
Finito
Kevin Skantz
Farouk Jahm Kroppefjälls IF Won by Ippon - 02:44
PU13/G02
(Dag 1)
1-20
Finito
Cevin Halvarsson
Tage Rikemanson Trollhättans JK Won by Ippon - 02:42
FU13/G02
(Dag 1)
2-19
Finito
Wilma Fredén
Frölunda Judo
Anna Vilhelmsson Vikeberg Korpehôla Judoklubb Won by Wazari - 00:21
PU13/G03
(Dag 1)
1-21
Finito
Malte Nurmi
Borås JK
Oscar Svensson Borås JK Won by Ippon - 01:19
PU13/G05
(Dag 1)
2-20
Finito
Arnas Pranckunas
Borås JK
Won by Ippon - 02:33
Frank Harritz Korpehôla Judoklubb
PU13/G03
(Dag 1)
1-22
Finito
Hugo Sundgren Nordén
Trollhättans JK
Wilmer Darholm Aktiv Judo Won by Ippon - 01:12
FU13/G01
(Dag 1)
2-21
Finito
Tilde Cedervall Claesson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 02:32
Tuva Carsman Aktiv Judo
PU13/G06
(Dag 1)
2-22
Finito
Vilgot Norberg
Borås JK
Unknown User Aktiv Judo Won by Ippon - 02:08
FU13/G02
(Dag 1)
2-23
Finito
Eira J Harbers
Aktiv Judo
Won by Wazari - 02:00
Wilma Fredén Frölunda Judo
PU13/G01
(Dag 1)
FU13/G02
(Dag 1)
2-24
Finito
Irma Arvidsson
Frölunda Judo
Won by Ippon - 02:51
Anna Vilhelmsson Vikeberg Korpehôla Judoklubb
FU13/G01
(Dag 1)
2-25
Finito
Havanna Andersson
Kroppefjälls IF
Tuva Carsman Aktiv Judo Won by Ippon - 02:53
PU13/G05
(Dag 1)
2-26
Finito
Arnas Pranckunas
Borås JK
Pelle Larsson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 02:14
PU13/G06
(Dag 1)
2-27
Finito
Vilgot Norberg
Borås JK
Unknown User Aktiv Judo Won by Ippon - 03:00
PU13/G02
(Dag 1)
1-24
Finito
Cevin Halvarsson
Anton Maksinen Borås JK Won by Ippon - 02:06
PU13/G04
(Dag 1)
1-25
Finito
Alfred Jorpes
Won by Ippon - 02:49
Casper Wennergren Aktiv Judo
PU13/G03
(Dag 1)
1-26
Finito
Malte Nurmi
Borås JK
Won by Ippon - 01:47
Hugo Sundgren Nordén Trollhättans JK
FU13/G02
(Dag 1)
2-28
Finito
Eira J Harbers
Aktiv Judo
Won by Ippon - 01:34
Anna Vilhelmsson Vikeberg Korpehôla Judoklubb
FU13/G02
(Dag 1)
2-29
Finito
Irma Arvidsson
Frölunda Judo
Wilma Fredén Frölunda Judo Won by Ippon - 02:53
PU13/G01
(Dag 1)
1-27
Finito
Kevin Skantz
Won by Walkover - 03:00
Farouk Jahm Kroppefjälls IF
PU13/G02
(Dag 1)
1-28
Finito
Tage Rikemanson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:03
Anton Maksinen Borås JK
PU13/G05
(Dag 1)
2-30
Finito
Frank Harritz
Korpehôla Judoklubb
Pelle Larsson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 02:56
PU15 / PU15 / -60 kg
(Dag 1)
2-32
Finito
Sten Nurmi
Borås JK
Won by Ippon - 02:27
Olle Vildstrand
PU13/G03
(Dag 1)
1-29
Finito
Oscar Svensson
Borås JK
Won by Ippon - 02:28
Wilmer Darholm Aktiv Judo
PU15 / PU15 / -60 kg
(Dag 1)
2-33
Finito
Sten Nurmi
Borås JK
Won by Wazari - 01:50
Olle Vildstrand
PU13/G04
(Dag 1)
1-30
Finito
Elias Kupiainen
Borås JK
Won by Ippon - 02:55
Theo Fröjdlund Borås JK
PU13/G03
(Dag 1)
1-31
Finito
Malte Nurmi
Borås JK
Wilmer Darholm Aktiv Judo Won by Ippon - 00:37
PU13/G03
(Dag 1)
1-32
Finito
Oscar Svensson
Borås JK
Won by Ippon - 02:30
Hugo Sundgren Nordén Trollhättans JK
PU13/G04
(Dag 1)
1-33
Finito
Alfred Jorpes
Won by Ippon - 02:58
Elias Kupiainen Borås JK
PU13/G04
(Dag 1)
1-34
Finito
Casper Wennergren
Aktiv Judo
Theo Fröjdlund Borås JK Won by Ippon - 02:54
PU13/G04
(Dag 1)
1-35
Finito
Alfred Jorpes
Won by Ippon - 02:51
Theo Fröjdlund Borås JK