Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Herrar Veteran / Herrar Veteran / +100 kg
(U13, U15 & Veteran)
T4-13
Finito
Claus Wilke
SKV Müritz
David Bernstrup Staffanstorps JK Won by Ippon - 03:00
PU13-2
(U13, U15 & Veteran)
Finito
Frans Liljenroth
Frövi Judo
Liam Spruit Amager Judo Skole Won by Walkover
FU15 / FU15 / -44 kg
(U13, U15 & Veteran)
T2-24
Finito
Sarah Abu-Hamam Berg
Judoklubben Mitani
Elsa Peterson Frövi Judo Won by Ippon - 01:12
FU15 / FU15 / -57 kg
(U13, U15 & Veteran)
T4-17
Finito
Ella Nørbæk
Judoklubben Mitani
Mira Kördel Trollhättans JK Won by Ippon - 00:15
PU15 / PU15 / +73 kg
(U13, U15 & Veteran)
T3-26
Finito
Olle Fagerlund
Lugi Judo
Dino Fejzic Judoklubben Budo Won by Ippon - 04:22
FU15 / FU15 / -57 kg
(U13, U15 & Veteran)
T4-22
Finito
Malou Sjöstrand
Staffanstorps JK
Mia Sophie Kopsch Ikigai Judo Berlin Won by Ippon - 00:09
FU15 / FU15 / -52 kg
(U13, U15 & Veteran)
T2-26
Finito
Matilda Steer
Staffanstorps JK
Won by Ippon
Leni Dornheim Ikigai Judo Berlin
FU13-2
(U13, U15 & Veteran)
T1-19
Finito
Luise Rietschel
USC Magdeburg
Won by Ippon - 02:21
Kateryna Postemska KSV Grimmen
FU13-2
(U13, U15 & Veteran)
T1-18
Finito
Sarah Abu-Hamam Berg
Judoklubben Mitani
Nikki Hiltonsson Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:10
PU15 / PU15 / -55 kg
(U13, U15 & Veteran)
T2-12
Finito
Damien Hiltonsson
Staffanstorps JK
Ruslan Butko USC Magdeburg Won by Ippon - 00:56
PU15 / PU15 / -66 kg
(U13, U15 & Veteran)
T4-28
Finito
Tino Janecke
Budo Club Vorpommern
Won by Ippon - 02:12
Yannick Niclas Rösler Ikigai Judo Berlin
PU15 / PU15 / -55 kg
(U13, U15 & Veteran)
T2-17
Finito
Leo Pehrson
Stockholms Judoklubb
Nicolaj Semklo Halsnæs judo Won by Ippon - 01:12
PU15 / PU15 / -50 kg
(U13, U15 & Veteran)
T3-29
Finito
Mateo Gradimir Merei
Halsnæs judo
Angus Molnar Amager Judo Skole Won by Ippon - 02:33
Herrar Veteran / Herrar Veteran / +100 kg
(U13, U15 & Veteran)
T4-14
Finito
Michael Beitz
SKV Müritz
David Bernstrup Staffanstorps JK Won by Ippon - 01:24
FU15 / FU15 / -36 kg
(U13, U15 & Veteran)
T1-25
Finito
Elena Fonsbøl
Judoklubben Mitani
Won by Wazari - 03:00
Frida Hansen Judoklubben Mitani
PU15 / PU15 / -55 kg
(U13, U15 & Veteran)
T2-13
Finito
Damien Hiltonsson
Staffanstorps JK
Oliver Jakobsson Olofströms Judoklubb Won by Ippon - 00:42
Herrar Veteran / Herrar Veteran / +100 kg
(U13, U15 & Veteran)
T4-15
Finito
Maximilian Mayer
SKV Müritz
Won by Ippon - 00:39
Claus Wilke SKV Müritz
FU15 / FU15 / -57 kg
(U13, U15 & Veteran)
T4-18
Finito
Hannah Weiss
PSV 90 Neubrandenburg
Ella Nørbæk Judoklubben Mitani Won by Ippon - 00:29
FU13-2
(U13, U15 & Veteran)
T1-20
Finito
Sarah Abu-Hamam Berg
Judoklubben Mitani
Kateryna Postemska KSV Grimmen Won by Ippon - 02:31
PU15 / PU15 / -55 kg
(U13, U15 & Veteran)
T2-18
Finito
Azel Vallier
Lugi Judo
Won by Ippon - 01:41
Matthes Otto Budo Club Vorpommern
FU15 / FU15 / -57 kg
(U13, U15 & Veteran)
T4-19
Finito
Leia Rausek Nielsen
Staffanstorps JK
Mira Kördel Trollhättans JK Won by Ippon - 00:33
FU15 / FU15 / -57 kg
(U13, U15 & Veteran)
T4-23
Finito
Malou Sjöstrand
Staffanstorps JK
Ingrid Komodowski Amager Judo Skole Won by Ippon - 00:06
FU13-2
(U13, U15 & Veteran)
T1-21
Finito
Nikki Hiltonsson
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 01:14
Luise Rietschel USC Magdeburg
PU15 / PU15 / -46 kg
(U13, U15 & Veteran)
T3-19
Finito
Wilson Terra
Takedown JC
Franz Kliegel PSV 90 Neubrandenburg Won by Hansokumake - 04:30
FU15 / FU15 / -44 kg
(U13, U15 & Veteran)
T2-25
Finito
Sarah Abu-Hamam Berg
Judoklubben Mitani
Elsa Peterson Frövi Judo Won by Ippon - 02:33
PU15 / PU15 / -42 kg
(U13, U15 & Veteran)
T1-30
Finito
Tage Rikemanson
Trollhättans JK
Maksim Filistovich Kallinge Judoclub Won by Ippon - 01:11
PU15 / PU15 / -66 kg
(U13, U15 & Veteran)
T4-29
Finito
Erik Lethin
Staffanstorps JK
Kalle Mattsson Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 02:12
FU15 / FU15 / -52 kg
(U13, U15 & Veteran)
T2-27
Finito
Mie Due Nørskov
Team Nørskov
Won by Ippon - 02:19
Izabella Ghayada Staffanstorps JK
FU15 / FU15 / -36 kg
(U13, U15 & Veteran)
T1-26
Finito
Havanna Andersson
Kroppefjälls IF
Elena Fonsbøl Judoklubben Mitani Won by Wazari - 03:00
PU15 / PU15 / -46 kg
(U13, U15 & Veteran)
T3-20
Finito
Anton Maksinen
Borås JK
Rufus Bagge Staffanstorps JK Won by Decision - 02:54
FU15 / FU15 / -36 kg
(U13, U15 & Veteran)
T1-27
Finito
Tilde Cedervall Claesson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:49
Frida Hansen Judoklubben Mitani
PU15 / PU15 / -73 kg
(U13, U15 & Veteran)
T4-34
Finito
Wilmer Mattsson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 01:30
Lucas Juha Budo Club Vorpommern