Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 2)
T2-2
Finito
Ossian Kullman
Lugi Judo
Kristofer Pertelson Team Chikara Won by Ippon - 01:14
BU18 / BU18 / -46 kg
t1
—
(Block 2)
T1-1
Finito
Aleksei Morozov
Stockholms Judoklubb
Kristoffer Langhelle Fjørtoft Stavanger Judoklubb Won by Ippon - 03:04
GU18 / GU18 / -44 kg
(Block 2)
T3-1
Finito
Nia Aguilar
Craig Ewers Academy
Won by Ippon - 01:25
Isabella Maw Yenton Judo Club
BU18 / BU18 / -81 kg
(Block 2)
T1-2
Finito
Erik Rosenkrans
IK Södra
Luka Trifkovic Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:27
BU18 / BU18 / -81 kg
(Block 2)
T1-3
Finito
Viktor Bååthe
IK Södra
Won by Ippon - 00:58
Simon Persson Oxelösunds Judoklubb
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 2)
T2-3
Finito
Ville Mattsson
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 01:21
Paolo Rodrigo Davalos Angulo NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 2)
T2-4
Finito
Saikhanbileg Bayarsaikhan
Trelleborg Judo
Fredrik Holm Solhaug Bodø Judo Club Won by Ippon - 00:29
GU18 / GU18 / -57 kg
(Block 2)
T2-5
Finito
Emma Johannessen
Nidaros judoklubb
Riina Myllylä Team Chikara Won by Ippon - 00:08
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 2)
T3-2
Finito
Oliver Due Nørskov
Team Nørskov
Won by Ippon - 03:43
Lechao Mosesson IK Södra
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 2)
T3-3
Finito
Henry Ghisler
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 00:16
To be decided
BU18 / BU18 / -81 kg
(Block 2)
T1-4
Finito
Kim Aspelin
Aleksi Hukkanen Team Chikara Won by Ippon - 03:34
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 2)
T2-6
Finito
August Ismiris
Amager Judo Skole
Wilmer Mattsson Trollhättans JK Won by Ippon - 02:19
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 2)
T3-4
Finito
Robin Sellstone
IK Södra
Ibrahim Farhat Kalmar Budoklubb Won by Ippon - 00:08
BU18 / BU18 / -81 kg
(Block 2)
T1-5
Finito
Sebastian Gustafsson
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:58
Zacharias El-Zein Stockholms Judoklubb
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 2)
T3-5
Finito
Finn Riemer
KSV Esslingen
Won by Ippon - 00:43
Lukas Allevåg Trollhättans JK
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 2)
T2-7
Finito
Kristofer Pertelson
Team Chikara
Won by Ippon - 00:57
Edvard Emanuel Bøe IL Stålkameratene
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 2)
T2-8
Finito
Ville Mattsson
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 00:27
Max Vikjord Bodø Judo Club
BU18 / BU18 / -46 kg
t1
—
(Block 2)
T1-6
Finito
Aleksei Morozov
Stockholms Judoklubb
Kristoffer Langhelle Fjørtoft Stavanger Judoklubb Won by Ippon - 03:03
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 2)
T2-9
Finito
Fredrik Holm Solhaug
Bodø Judo Club
Won by Ippon - 01:17
Wojtek Bogdanski Lugi Judo
BU18 / BU18 / -81 kg
(Block 2)
T1-7
Finito
Luka Trifkovic
Stockholms Judoklubb
Jakob Lohikangas Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 01:29
GU18 / GU18 / -44 kg
(Block 2)
T3-6
Finito
Nia Aguilar
Craig Ewers Academy
Alice Sloth Hansen Brønshøj Judo Club Won by Wazari - 04:00
BU18 / BU18 / -81 kg
(Block 2)
T1-8
Finito
Viktor Bååthe
IK Södra
Håkon Olsen Fredrikstad kampsportklubb judo Won by Ippon - 01:10
BU18 / BU18 / -55 kg
(Block 2)
T1-9
Finito
Alexander Mårlöv
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 00:11
Edvard Enget BK-Judo
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 2)
T3-7
Finito
Oliver Due Nørskov
Team Nørskov
Won by Ippon - 01:51
Theo Kristoffersson Lugi Judo
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 2)
T3-8
Finito
Henry Ghisler
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 01:09
Elias Avgenakis Lugi Judo
BU18 / BU18 / -55 kg
(Block 2)
T1-10
Finito
Gabriel Gevryie
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 02:29
Felix Carlsson Solna Judoklubb
BU18 / BU18 / -55 kg
(Block 2)
T1-14
Finito
Azel Vallier
Lugi Judo
Daniel Sazonov Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:14
BU18 / BU18 / -55 kg
(Block 2)
T1-15
Finito
Felix Carlsson
Solna Judoklubb
Alexander Mårlöv Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:46
GU18 / GU18 / -70 kg
(Block 2)
T3-9
Finito
Rikke Folkvord
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Won by Ippon - 02:28
Eva Johannessen Nidaros judoklubb
GU18 / GU18 / -57 kg
(Block 2)
T2-10
Finito
Riina Myllylä
Team Chikara
Won by Ippon - 07:36
Hanna Babulfath Stockholms Judoklubb
BU18 / BU18 / -55 kg
(Block 2)
T1-16
Finito
Gabriel Gevryie
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 01:17
Edvard Enget BK-Judo
BU18 / BU18 / -81 kg
(Block 2)
T1-17
Finito
Erik Rosenkrans
IK Södra
Kim Aspelin Won by Ippon - 00:41