Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U13-11
((Byt till tävlingsnamn))
T3-69
Finito
Rickard Ortstad
Uppsala judoklubb
Husam Kojil Uppsala judoklubb Won by Ippon - 01:13
U13-08
((Byt till tävlingsnamn))
T2-80
Finito
Laleh Vikström
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 00:59
Kristofer Budavari Upplands Väsby Judoklubb
U13-06
((Byt till tävlingsnamn))
T3-70
Finito
Lave Strid
Uppsala Norra Judoklubb
Iliya Frank Upplands Väsby Judoklubb Won by Ippon - 00:07
U13-07
((Byt till tävlingsnamn))
T2-81
Finito
Emir Gashi
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:55
Vilgot Sennerby Upplands Väsby Judoklubb
U13-02
((Byt till tävlingsnamn))
T1-65
Finito
Zoey Åström
Knivsta Judoklubb
Jack Van Den Bossche Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 01:02
U13-04
((Byt till tävlingsnamn))
T1-66
Finito
Aslan Blad Demir
Järlåsa Judoklubb
Rami Elhessi Uppsala judoklubb Won by Ippon - 01:27
U13-05
((Byt till tävlingsnamn))
T2-82
Finito
Yelyzaveta Klymchuk
Ålands judoklubb
Wilmer Öman Ålands judoklubb Won by Ippon - 00:44
U13-04
((Byt till tävlingsnamn))
T1-67
Finito
Aymane Jebrane
Uppsala judoklubb
Ida Ljungman Uppsala judoklubb Won by Ippon - 00:10
U13-06
((Byt till tävlingsnamn))
T3-71
Finito
Melker Forssell
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 02:58
Max Calles Upplands Väsby Judoklubb
U13-08
((Byt till tävlingsnamn))
T2-83
Finito
Kristofer Budavari
Upplands Väsby Judoklubb
Jack Schönemann Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:48
U13-07
((Byt till tävlingsnamn))
T2-84
Finito
Vilgot Sennerby
Upplands Väsby Judoklubb
Roya Vikström Uppsala judoklubb Won by Ippon - 00:35
U13-05
((Byt till tävlingsnamn))
T2-85
Finito
Wilmer Öman
Ålands judoklubb
Won by Ippon - 00:07
Aarav Kadekar Uppsala judoklubb
U13-04
((Byt till tävlingsnamn))
T1-68
Finito
Rami Elhessi
Uppsala judoklubb
Won by Wazari - 03:00
Aymane Jebrane Uppsala judoklubb
U13-11
((Byt till tävlingsnamn))
T3-72
Finito
Rickard Ortstad
Uppsala judoklubb
Tristan Dorian Kucora Norrtälje Judoklubb Won by Ippon - 02:13
U13-06
((Byt till tävlingsnamn))
T3-73
Finito
Iliya Frank
Upplands Väsby Judoklubb
Melker Forssell Uppsala judoklubb Won by Ippon - 00:32
U13-04
((Byt till tävlingsnamn))
T1-69
Finito
Aslan Blad Demir
Järlåsa Judoklubb
Ida Ljungman Uppsala judoklubb Won by Ippon - 00:04
U13-06
((Byt till tävlingsnamn))
T3-74
Finito
Lave Strid
Uppsala Norra Judoklubb
Won by Ippon - 00:41
Max Calles Upplands Väsby Judoklubb
U13-04
((Byt till tävlingsnamn))
T1-70
Finito
Ida Ljungman
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 00:10
Rami Elhessi Uppsala judoklubb
U13-04
((Byt till tävlingsnamn))
T1-71
Finito
Aslan Blad Demir
Järlåsa Judoklubb
Aymane Jebrane Uppsala judoklubb Won by Ippon - 01:27
U13-11
((Byt till tävlingsnamn))
T3-75
Finito
Tristan Dorian Kucora
Norrtälje Judoklubb
Won by Wazari - 03:00
Husam Kojil Uppsala judoklubb