Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U18 / BU18 / -66 kg
(BNC U18)
T4:39
終了
Vide Salomonson
Uppsala judoklubb
Malthe Sixtus Aarhus Judo Club Won by Ippon - 03:06
U18 / BU18 / -60 kg
(BNC U18)
T3:37
終了
Luke Thomson
Sportif Judo
Won by Ippon - 01:54
Ali Hajiyev Frövi Judo
U18 / BU18 / -55 kg
(BNC U18)
T1:42
終了
Milo ROPARS
POLE ESPOIR BFC
Won by Ippon - 03:50
Leonard Heuer Budo Club Vorpommern
U18 / BU18 / -66 kg
(BNC U18)
T4:40
終了
Alexander Norberg
IK Södra
Won by Ippon - 00:55
Noa Laudams Trollhättans JK
U18 / BU18 / -73 kg
(BNC U18)
T5:45
終了
Nathanaël CRESSONNIER
POLE ESPOIR BFC
Won by Ippon - 01:22
Hannes Hedenblad Aktiv Judo
U18 / BU18 / -60 kg
(BNC U18)
T3:38
終了
Victor Lindell
GF idrott JK
Won by Ippon - 01:47
Thomas Isdahl Haugesund Atletklubb (HAK)
U18 / BU18 / -66 kg
(BNC U18)
T4:41
終了
Mikko Marttila
Tampereen Judo
Julian Nickel Kaizen Berlin e.V Won by Ippon - 00:59
U18 / BU18 / -60 kg
(BNC U18)
U18 / BU18 / -66 kg
(BNC U18)
T4:42
終了
Ossian Kullman
Lugi Judo
Daniel Andrasevic Halsnæs judo Won by Ippon - 02:33
U18 / BU18 / -55 kg
(BNC U18)
T1:43
終了
Joshua Chrisp
Blyth Juno Michi
Won by Wazari - 04:00
Lucas Penninga Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
U18 / GU18 / -57 kg
(BNC U18)
T2:34
終了
ORIANE CHAMPION
POLE ESPOIR BFC
Julia Beissenhirtz Kaizen Berlin e.V Won by Ippon - 06:56
U18 / BU18 / -73 kg
(BNC U18)
T5:46
終了
Zacharias El-Zein
Stockholms Judoklubb
Wojtek Bogdanski Lugi Judo Won by Wazari - 04:00
U18 / BU18 / -55 kg
(BNC U18)
T1:44
終了
Данило Tymofeiev
Kristianstad Judoklubb
Won by Ippon - 00:59
Felix Carlsson Solna Judoklubb
U18 / GU18 / -57 kg
(BNC U18)
T2:35
終了
Sandra Mitrovic
Romy Van Den Driessche Theo Meijer Sport Won by Ippon - 01:02
U18 / BU18 / -60 kg
(BNC U18)
T3:40
終了
Nathan DOILLON
POLE ESPOIR BFC
Jonatan Gembäck Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 02:07
U18 / BU18 / -66 kg
(BNC U18)
T4:43
終了
Simon Diegritz
Eimsbütteler Turnverband
Won by Ippon - 02:05
Sondre Hiller NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
U18 / BU18 / -55 kg
(BNC U18)
T1:45
終了
Esteban DUMONT
POLE ESPOIR BFC
Marcus Hammer Lange Aarhus Judo Club Won by Ippon - 01:45
U18 / BU18 / -60 kg
(BNC U18)
T3:41
終了
Victor Lindell
GF idrott JK
Magni Koch Aarhus Judo Club Won by Ippon - 01:58
U18 / BU18 / -66 kg
(BNC U18)
T4:44
終了
Louis Rothwell
Kin Ryu Judo Club
Hector Conrad Aarhus Judo Club Won by Ippon - 01:32
U18 / BU18 / -66 kg
(BNC U18)
T4:45
終了
Kacper Lempicki
Won by Ippon - 00:14
Eli Fäldt Knivsta Judoklubb
U18 / BU18 / -60 kg
(BNC U18)
T3:42
終了
William Miller
Lugi Judo
Won by Ippon - 00:22
Viktor Claus RSV EINTRACHT 1949 E.V.
U18 / BU18 / -73 kg
(BNC U18)
T5:47
終了
Fabian Koch
Frövi Judo
Won by Ippon - 03:25
Erik Rosenkrans IK Södra
U18 / GU18 / -57 kg
(BNC U18)
T2:36
終了
Hanna Babulfath
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 03:40
Greta Papenthien Eimsbütteler Turnverband
U18 / BU18 / -66 kg
(BNC U18)
T4:46
終了
MARIUS BUORO
POLE ESPOIR BFC
Won by Ippon - 00:20
Ronny Wendt RSV EINTRACHT 1949 E.V.
U18 / BU18 / -73 kg
(BNC U18)
T5:48
終了
Elias Bergqvist
Judo Club Sundsvall
Axel Westberg Saltsjö JK Won by Ippon - 00:20
U18 / BU18 / -66 kg
(BNC U18)
T4:47
終了
Saku Määttä
Tampereen Judo
Won by Ippon - 00:54
Louis Reid judoscotland
U18 / BU18 / -73 kg
(BNC U18)
T5:49
終了
Ionut Stefan Leonte
Fredrikstad kampsportklubb judo
Max Vikjord Bodø Judo Club Won by Ippon - 00:12
U18 / BU18 / -73 kg
(BNC U18)
T5:50
終了
Saikhanbileg Bayarsaikhan
Trelleborg Judo
William Krus IK Västra Mölndal Won by Hansokumake - 00:15
U18 / GU18 / -57 kg
(BNC U18)
T2:37
終了
Mai Due Nørskov
Team Nørskov
Won by Ippon - 02:27
Nicola Poblocka
U18 / GU18 / -57 kg
(BNC U18)
T2:38
終了
Greta Eckmann
T.H.-Eilbeck e.V.
Won by Ippon - 00:44
Weronika Galatz
U18 / BU18 / -60 kg
(BNC U18)
T3:43
終了
Lechao Mosesson
Won by Wazari - 04:34
Albert Andersen PI Judo Copenhagen
U18 / GU18 / -57 kg
(BNC U18)
T2:45
終了
Sunny Doig
judoscotland
Won by Ippon - 00:17
Julia Beissenhirtz Kaizen Berlin e.V