Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
BU15 / BU15 / +73 kg
(Block 1)
T3-49
終了
Zacharias El-Zein
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 01:59
Erik Rosenkrans IK Södra
GU13 Group 3
(Block 1)
PU15 / PU15 / -66 kg
(Block 1)
T1-50
終了
Tits Kullo
Fudoshin
Won by Ippon - 00:56
Kalle Mattsson Stockholms Judoklubb
GU13 Group 3
(Block 1)
T2-41
終了
Junie Mattsson
Trollhättans JK
Alma Wiik Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 00:47
GU15 / GU15 / -52 kg
(Block 1)
T3-52
終了
Heidi Holm-Glad
Judo Arvika
Vera Karlsson Gårlid Judo Arvika Won by Ippon - 01:11
BU15 / BU15 / -38 kg
(Block 1)
T3-38
終了
Glen Ferrier
Clyde Judo
Arsenijs Spinu Fudoshin Won by Ippon - 00:26
PU15 / PU15 / -66 kg
(Block 1)
T1-52
終了
Simon Holmberg
Solna Judoklubb
Fjodors Zalevskis JUDO CLUB SENSEI Won by Ippon - 01:35
PU15 / PU15 / -66 kg
(Block 1)
GU13 Group 4
(Block 1)
T2-45
終了
Olivia Novosel Bardino
Amager Judo Skole
Selma Shah Andersen Amager Judo Skole Won by Ippon - 03:05
BU15 / BU15 / -50 kg
(Block 1)
T1-44
終了
Loke Bjerkemo
Staffanstorps JK
Damien Hiltonsson Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:21
GU13 Group 1
(Block 1)
BU13 Group 3
(Block 1)
T2-49
終了
Henning Nord
IK Södra
Won by Ippon - 00:51
Hugo Moltke-Leth Amager Judo Skole
BU13 Group 3
(Block 1)
T2-50
終了
Marcus Vlad
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:22
Vincent Zorevand Landvetter Judoklubb
BU15 / BU15 / -38 kg
(Block 1)
T3-39
終了
Adam Kostoev
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 03:12
Timurs Isakovs JUDO CLUB SENSEI
BU15 / BU15 / -50 kg
(Block 1)
T1-45
終了
Max Theodor Hoven
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Alexander Utczyk Judo-Club 71 Düsseldorf e.V. Won by Ippon - 02:32
GU13 Group 3
(Block 1)
PU15 / PU15 / -66 kg
(Block 1)
T1-53
終了
Nils Pedersen
Solna Judoklubb
Kalle Mattsson Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:51
GU13 Group 3
(Block 1)
T2-43
終了
Alma Wiik
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:28
Kai-Li Högback Knivsta Judoklubb
BU15 / BU15 / -55 kg
(Block 1)
T3-42
終了
Azel Vallier
Lugi Judo
Edvard Enget BK-Judo Won by Ippon - 00:58
PU15 / PU15 / -66 kg
(Block 1)
T1-54
終了
Pjotrs Kamenskis
JUDO CLUB SENSEI
Simon Holmberg Solna Judoklubb Won by Ippon - 00:42
GU13 Group 4
(Block 1)
T2-46
終了
Selma Shah Andersen
Amager Judo Skole
Celine Traavik NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Won by Ippon - 01:10
BU15 / BU15 / -55 kg
(Block 1)
T3-45
終了
Hugo Ivarsson
Oxelösunds Judoklubb
Gabriel Gevryie Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 00:21
PU15 / PU15 / -66 kg
(Block 1)
T1-55
終了
Nikita Rudins
JUDO CLUB SENSEI
Tits Kullo Fudoshin Won by Ippon - 00:41
GU13 Group 1
(Block 1)
BU15 / BU15 / +73 kg
(Block 1)
T3-50
終了
Zacharias El-Zein
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 01:26
Wilhelm Wallmo Judo Arvika
BU13 Group 3
(Block 1)
T2-51
終了
Hugo Moltke-Leth
Amager Judo Skole
Won by Ippon - 00:26
Marcus Vlad Knivsta Judoklubb
BU13 Group 3
(Block 1)
T2-52
終了
Henning Nord
IK Södra
Won by Ippon - 00:08
Vincent Zorevand Landvetter Judoklubb
GU15 / GU15 / -52 kg
(Block 1)
T3-53
終了
Izabella Ghayada
Staffanstorps JK
Marija Rasimenoka JUDO CLUB SENSEI Won by Ippon - 00:57
BU13 Group 7
(Block 1)
T2-55
終了
Cervinskis Bogdans
Judo club CHALLENGE
Won by Ippon - 02:01
Glen Ferrier Clyde Judo
PU15 / PU15 / -66 kg
(Block 1)
T1-56
終了
Ali Hajiyev
Frövi Judo
Fjodors Zalevskis JUDO CLUB SENSEI Won by Wazari - 04:09
GU15 / GU15 / -52 kg
(Block 1)
T3-59
終了
Vera Karlsson Gårlid
Judo Arvika
Won by Ippon - 01:26
Asal Traavik
GU15 / GU15 / -63kg
(Block 1)
T3-62
終了
Elvira Skoglund
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:19
Izabella Brighenti Ekerö Judoklubb