Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Herrar Veteran -90 kg
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
終了
Fredrik Berglund
Judo Club Sundsvall
Won by Walkover
Emilio Pérez IKSU
Herrar Veteran -90 kg
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T3-16
終了
Konstantin Karpov
Ålands judoklubb
Won by Ippon - 00:38
Mats Johansson Judo Club Sundsvall
Herrar -73 kg
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T2-5
終了
Fabian Long
Sollefteå Judoklubb
Felix Eriksson IKSU Won by Ippon - 01:48
Herrar -73 kg
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T2-18
終了
Oscar Johansson
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 00:41
Felix Eriksson IKSU
Ne-Waza / +90 kg
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T1-13
終了
Abhishek Roshan
Uppsala judoklubb
Ludvig Bergstedt Judo Club Sundsvall Won by Ippon - 01:12
Ne-Waza Damer
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T2-15
終了
Stina Lövdin
Vilhelmina Judoklubb
Oda Synnøve Meier Namsos Judo Club Won by Ippon - 00:42
Ne-Waza / +90 kg
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T1-14
終了
Peter Sellgren
Judo Club Sundsvall
Mikael Lidström Judo Club Sundsvall Won by Ippon - 00:25
Ne-Waza Damer
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T2-16
終了
Rebecka Lindström
Tierps Judoklubb
Felicia Vängman Judo Club Sundsvall Won by Ippon - 00:52
Ne-Waza / -90 kg / Elit
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T3-17
終了
Torjus Ertzaas
Levanger Judo & BJJ
Alex Schouten Gävle Judo Club Won by Walkover - 01:00
Ne-Waza / +90 kg
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T1-15
終了
Abhishek Roshan
Uppsala judoklubb
Peter Lundqvist Gävle Judo Club Won by Ippon - 00:32
Ne-Waza / -90 kg / Elit
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T3-18
終了
Kalle Lövdin
Vilhelmina Judoklubb
Won by Ippon - 01:42
Mats Johansson Judo Club Sundsvall
Ne-Waza / -73 kg / Elit
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
Ne-Waza Damer
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T2-19
終了
Felicia Vängman
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 00:53
Stina Lövdin Vilhelmina Judoklubb
Ne-Waza / +90 kg
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T1-16
終了
Peter Lundqvist
Gävle Judo Club
Won by Ippon - 00:29
Ludvig Bergstedt Judo Club Sundsvall
Ne-Waza Damer
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T2-20
終了
Oda Synnøve Meier
Namsos Judo Club
Won by Ippon - 00:29
Linda Rostedt Andersson Tierps Judoklubb
Ne-Waza / -90 kg / Elit
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T3-19
終了
Alex Schouten
Gävle Judo Club
Konstantin Karpov Ålands judoklubb Won by Ippon - 03:00
Ne-Waza / +90 kg
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T1-17
終了
Peter Sellgren
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 01:01
Archibald Holmer Sollefteå Judoklubb
Ne-Waza / -73 kg / Elit
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T2-21
終了
Maksim Em
Göran Wennerhorn Judo Club Sundsvall Won by Walkover
Ne-Waza / -90 kg / Elit
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T3-20
終了
Mats Johansson
Judo Club Sundsvall
Won by Walkover - 01:00
Torjus Ertzaas Levanger Judo & BJJ
Ne-Waza / -90 kg / Elit
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T3-21
終了
Alex Schouten
Gävle Judo Club
Kalle Lövdin Vilhelmina Judoklubb Won by Ippon - 01:35
Ne-Waza / +90 kg
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T1-18
終了
Archibald Holmer
Sollefteå Judoklubb
Mikael Lidström Judo Club Sundsvall Won by Ippon - 00:21
Ne-Waza / -90 kg / Elit
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T3-22
終了
Konstantin Karpov
Ålands judoklubb
Won by Walkover - 01:00
Torjus Ertzaas Levanger Judo & BJJ
Ne-Waza / -90 kg / Elit
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T3-23
終了
Torjus Ertzaas
Levanger Judo & BJJ
Kalle Lövdin Vilhelmina Judoklubb Won by Walkover
Ne-Waza Damer
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T2-22
終了
Oda Synnøve Meier
Namsos Judo Club
Won by Decision - 02:08
Rebecka Lindström Tierps Judoklubb
Ne-Waza / -90 kg / Elit
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T3-24
終了
Mats Johansson
Judo Club Sundsvall
Konstantin Karpov Ålands judoklubb Won by Ippon - 02:14
Ne-Waza Damer
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T2-23
終了
Linda Rostedt Andersson
Tierps Judoklubb
Stina Lövdin Vilhelmina Judoklubb Won by Ippon - 00:33
Ne-Waza / +90 kg
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T1-19
終了
Mikael Lidström
Judo Club Sundsvall
Ludvig Bergstedt Judo Club Sundsvall Won by Decision - 02:00
Ne-Waza Damer
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T2-24
終了
Felicia Vängman
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 00:28
Linda Rostedt Andersson Tierps Judoklubb
Ne-Waza / +90 kg
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T1-20
終了
Peter Sellgren
Judo Club Sundsvall
Peter Lundqvist Gävle Judo Club Won by Ippon - 00:41
Ne-Waza / -90 kg / Elit
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T3-25
終了
Kalle Lövdin
Vilhelmina Judoklubb
Konstantin Karpov Ålands judoklubb Won by Ippon - 01:27
Ne-Waza / +90 kg
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T1-21
終了
Ludvig Bergstedt
Judo Club Sundsvall
Peter Lundqvist Gävle Judo Club Won by Ippon - 00:38
Ne-Waza / -90 kg / Elit
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T3-26
終了
Alex Schouten
Gävle Judo Club
Won by Decision - 03:00
Mats Johansson Judo Club Sundsvall