Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men Group 6
(Swedish A-Judo Open)
T1-17
終了
Joel Hellsten
Frövi Judo
Jacob Björk Staffanstorps JK Won by Ippon - 02:34
Women Group 3
(Swedish A-Judo Open)
T2-26
終了
Jonna Engström
Västerås JK
Won by Wazari - 02:00
Ida Björnritz Kumlakampsportsförening
Men Group 11 NW
(Swedish A-Judo Open)
T1-24
終了
Nicklas Holmström
IK Södra
Oscar Kallionpää Frövi Judo Won by Ippon - 00:31
Women Group 3
(Swedish A-Judo Open)
T2-27
終了
Nathalie Frisk
Kumlakampsportsförening
Won by Wazari - 02:00
Mira Grönholm Lahden Judoseura
Men Group 4
(Swedish A-Judo Open)
T1-11
終了
Rasmus Pettersson
Frövi Judo
Joona Kaukonen Kirkkonummen Judoseura Won by Ippon - 00:10
Men Group 5
(Swedish A-Judo Open)
T2-13
終了
Andreas Oskarsson
IK Västra Mölndal
Kristoffer Thörnqvist IK Västra Mölndal Won by Ippon - 01:00
Men Group 4
(Swedish A-Judo Open)
T1-13
終了
Ola Ekstrand Muthen
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 01:13
Pelle Brisenheim IK Södra
Men Group 7
(Swedish A-Judo Open)
T2-22
終了
Carl Gustafsson
Frövi Judo
Elias Wihren Kumlakampsportsförening Won by Ippon - 00:21
Men Group 6
(Swedish A-Judo Open)
T1-20
終了
Toni Rennola
Kamiza Finland
Markus Vainio Raision Ryhti judo Won by Ippon - 00:40
Men Group 7
(Swedish A-Judo Open)
T2-23
終了
Teemu Partanen
Kamiza Finland
Roland Andersson Kumlakampsportsförening Won by Wazari - 02:00
Women Group 4
(Swedish A-Judo Open)
T2-32
終了
Johanna Nordgaard
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:31
Emelie Norrman Karlskrona Judoklubb
Men Group 6
(Swedish A-Judo Open)
T1-23
終了
Joel Hellsten
Frövi Judo
Won by Ippon - 01:33
Erik Weyand Ålands judoklubb
Men Group 11 NW
(Swedish A-Judo Open)
T1-25
終了
Nicklas Holmström
IK Södra
Douglas Blackadder Västerås JK Won by Ippon - 01:30
Women Group 3
(Swedish A-Judo Open)
T2-28
終了
Mira Grönholm
Lahden Judoseura
Jonna Engström Västerås JK Won by Decision - 03:00
Men Group 4
(Swedish A-Judo Open)
T1-8
終了
Alex Salo
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:08
Rasmus Pettersson Frövi Judo
Men Group 5
(Swedish A-Judo Open)
T2-14
終了
Hugo Mårdstedt
Landvetter Judoklubb
Hugo Kasimir Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:51
Men Group 8 VI And NW
(Swedish A-Judo Open)
T1-27
終了
Jonathan Nyman
Staffanstorps JK
Toni Pylkkänen Kamiza Finland Won by Ippon - 00:30
Men Group 7
(Swedish A-Judo Open)
T2-24
終了
Jan Savonen
Västerås JK
Won by Ippon - 00:18
Carl Gustafsson Frövi Judo
Men Group 7
(Swedish A-Judo Open)
T2-25
終了
Roland Andersson
Kumlakampsportsförening
Elias Wihren Kumlakampsportsförening Won by Ippon - 00:49
Men Group 6
(Swedish A-Judo Open)
T1-19
終了
Jacob Björk
Staffanstorps JK
Toni Rennola Kamiza Finland Won by Ippon - 01:08
Women Group 3
(Swedish A-Judo Open)
T2-29
終了
Nathalie Frisk
Kumlakampsportsförening
Won by Ippon - 01:46
Ida Björnritz Kumlakampsportsförening
Women Group 5
(Swedish A-Judo Open)
T1-30
終了
Tiona Luoto
Tikkurilan Judokat
Won by Ippon - 02:00
Carolina Johanna Gustafsson IK Södra
Women Group 4
(Swedish A-Judo Open)
T2-33
終了
Josefine Boije Af Gennäs
Stenungsunds JK
Won by Wazari - 02:00
Sanna-Marrit Tapaninen Lahden Judoseura
Men Group 11 NW
(Swedish A-Judo Open)
T1-26
終了
Douglas Blackadder
Västerås JK
Oscar Kallionpää Frövi Judo Won by Ippon - 00:33
Men Group 5
(Swedish A-Judo Open)
T2-15
終了
Kristoffer Thörnqvist
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 00:47
Hugo Kasimir Staffanstorps JK
Men Group 4
(Swedish A-Judo Open)
T1-12
終了
Joona Kaukonen
Kirkkonummen Judoseura
Won by Wazari - 02:00
Alex Salo Staffanstorps JK
Women Group 4
(Swedish A-Judo Open)
T2-35
終了
Emelie Norrman
Karlskrona Judoklubb
Won by Ippon - 02:00
Maja Lundin Frövi Judo
Men Group 8 VI And NW
(Swedish A-Judo Open)
T1-28
終了
Jonathan Nyman
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:20
Zvonimir Bulić Judo Klub Dugave
Women Group 1
(Swedish A-Judo Open)
T2-42
終了
Isabella Lindström
Frövi Judo
Won by Ippon - 02:22
Alina Skog Shirokawa
Men Group 6
(Swedish A-Judo Open)
T1-22
終了
Markus Vainio
Raision Ryhti judo
Won by Ippon - 00:30
Jacob Björk Staffanstorps JK
Women Group 5
(Swedish A-Judo Open)
T1-31
終了
Tiona Luoto
Tikkurilan Judokat
Sonja Salakka Lahden Judoseura Won by Ippon - 00:41
Women Group 3
(Swedish A-Judo Open)
T2-30
終了
Nathalie Frisk
Kumlakampsportsförening
Jonna Engström Västerås JK Won by Ippon - 01:15