Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FU11 Grupp 3
(U11)
A13
終了
Enya Johansson
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 00:31
Ellen Ivarsson Frölunda Judo
PU11 Grupp 4
(U11)
B24
終了
Axel Agstrand
Göteborgs Judoklubb
Mark Shahwan Frölunda Judo Won by Ippon - 00:48
FU11 Grupp 2
(U11)
A8
終了
Ella Amiri
Frölunda Judo
Won by Wazari - 02:00
Solise Morales Nilsson Judoklubben Budo
PU11 Grupp 1
(U11)
B12
終了
Ivar Jansson
Kungsbacka Judoklubb
Won by Ippon - 00:51
Bentley De Bruin Uddevalla Judo
FU11 Grupp 4
(U11)
A14
終了
Ronja Källström
Judoklubben Budo
Ilona Chamoun Frölunda Judo Won by Ippon - 00:34
FU11 Grupp 2
(U11)
A10
終了
Marit Kruusval
Frölunda Judo
Nicole Lundin Judoklubben Budo Won by Ippon - 00:41
PU11 Grupp 2
(U11)
B21
終了
Vilhelm Olsson
Frölunda Judo
Axel Andreasson IK Västra Mölndal Won by Ippon - 00:31
PU11 Grupp 5
(U11)
B28
終了
Josef Ben Abdelhamid
IK Västra Mölndal
Viktor Göthberg Judoklubben Budo Won by Ippon - 00:08
PU11 Grupp 3
(U11)
終了
Elias Thorén
Judoklubben Budo
Won by Walkover
Ander Franzen Göteborgs Judoklubb
FU11 Grupp 2
(U11)
終了
Nika Khamatova
Varbergs JK
Ella Amiri Frölunda Judo Won by Walkover
PU11 Grupp 5
(U11)
B29
終了
Josef Ben Abdelhamid
IK Västra Mölndal
Viktor Göthberg Judoklubben Budo Won by Ippon - 00:32
PU11 Grupp 4
(U11)
B30
終了
Unknown User
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:41
Mark Shahwan Frölunda Judo
FU11 Grupp 4
(U11)
A15
終了
Ronja Källström
Judoklubben Budo
Ilona Chamoun Frölunda Judo Won by Wazari - 02:00
PU11 Grupp 3
(U11)
B31
終了
Casper Noord
Landvetter Judoklubb
Gustav Johansson Lindome JK Won by Ippon - 01:47
PU11 Grupp 3
(U11)
B32
終了
Elias Thorén
Judoklubben Budo
Theo Lindskog Kungsbacka Judoklubb Won by Ippon - 00:05
PU11 Grupp 3
(U11)
B33
終了
Theo Lindskog
Kungsbacka Judoklubb
Won by Decision
Ander Franzen Göteborgs Judoklubb
PU11 Grupp 3
(U11)
B34
終了
Casper Noord
Landvetter Judoklubb
Hugo Bärnarp Kungsbacka Judoklubb Won by Ippon - 00:10
PU11 Grupp 3
(U11)
B35
終了
Hugo Bärnarp
Kungsbacka Judoklubb
Won by Ippon - 00:21
Gustav Johansson Lindome JK
PU11 Grupp 3
(U11)
B36
終了
Theo Lindskog
Kungsbacka Judoklubb
Won by Ippon - 01:53
Gustav Johansson Lindome JK
PU11 Grupp 3
(U11)
B37
終了
Elias Thorén
Judoklubben Budo
Hugo Bärnarp Kungsbacka Judoklubb Won by Ippon - 00:27
PU11 Grupp 3
(U11)
B38
終了
Theo Lindskog
Kungsbacka Judoklubb
Won by Ippon - 00:06
Hugo Bärnarp Kungsbacka Judoklubb
FU11 Grupp 2
(U11)
A16
終了
Solise Morales Nilsson
Judoklubben Budo
Nika Khamatova Varbergs JK
FU13 Grupp 1
(U13)
A1
終了
Tuva Carsman
Aktiv Judo
Won by Ippon - 00:24
Isabelle Vennberg Varbergs JK
FU13 Grupp 1
(U13)
A2
終了
Nova Backlund
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 00:07
Jagna Kipszak Göteborgs Judoklubb
FU13 Grupp 2
(U13)
A3
終了
Lisa Bäverholt
Varbergs JK
Matilda Gremyr Lindome JK Won by Ippon - 00:37
FU13 Grupp 3
(U13)
A4
終了
Fanny Granudd
Landvetter Judoklubb
Loka Thornberg Judoklubben National Won by Ippon - 00:22
PU13 Grupp 1
(U13)
B1
終了
Anton Svensson Sjöberg
Judoklubben National
Malte Carsman Aktiv Judo Won by Ippon - 03:13
PU13 Grupp 2
(U13)
B2
終了
Mikael Thorén
Judoklubben Budo
Cruz Noakes Alingsås Judoklubb Won by Ippon - 00:10
PU13 Grupp 2
(U13)
B3
終了
Jonathan Mohlén
Kungsbacka Judoklubb
Won by Ippon - 00:33
Maximilian Ringel
PU13 Grupp 3
(U13)
A5
終了
Vincent Zorevand
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 01:03
Leo Gashi Judoklubben National
PU13 Grupp 4
(U13)
B4
終了
Benjamin Eguti Rothstein
Göteborgs Judoklubb
Won by Ippon - 00:38
Vidar Nordkämpe Lindome JK
FU13 Grupp 1
(U13)
A6
終了
Jagna Kipszak
Göteborgs Judoklubb
Tuva Carsman Aktiv Judo Won by Ippon - 00:34