Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U 9 grp 1
(Dalsland Open)
1-1
완료됨
Bosse Bär
Färgelanda Judoklubb
Felix Johansson Trollhättans JK Won by Ippon - 00:21
U 9 grp 2
(Dalsland Open)
2-1
완료됨
Philip Willner
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:23
Hasan Snoubar Kroppefjälls IF
U 9 grp 1
(Dalsland Open)
1-2
완료됨
Liam Sky Barjamovic
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:41
Ruweyda Jama Färgelanda Judoklubb
U 9 grp 2
(Dalsland Open)
2-2
완료됨
Dylan Sandberg
Judo Arvika
Won by Wazari - 03:00
Hedvig Weding Stenungsunds JK
PU 9 grp 3
(Dalsland Open)
1-7
완료됨
Meddox Ljungdahl
Kroppefjälls IF
Elof Johansson Boman Kroppefjälls IF Won by Wazari - 02:06
U 9 grp 1
(Dalsland Open)
1-3
완료됨
Bosse Bär
Färgelanda Judoklubb
Ruweyda Jama Färgelanda Judoklubb Won by Ippon - 00:56
PU 9 grp 4
(Dalsland Open)
2-7
완료됨
Melvin Draganovic Högberg
Trollhättans JK
Emil Andersson Wide Judo Arvika Won by Wazari - 02:00
U 9 grp 2
(Dalsland Open)
2-3
완료됨
Hedvig Weding
Stenungsunds JK
Philip Willner Kroppefjälls IF Won by Ippon - 01:00
U 9 grp 1
(Dalsland Open)
1-4
완료됨
Felix Johansson
Trollhättans JK
Won by Wazari - 02:10
Liam Sky Barjamovic Kroppefjälls IF
U 9 grp 2
(Dalsland Open)
2-4
완료됨
Dylan Sandberg
Judo Arvika
Hasan Snoubar Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:39
U 9 grp 1
(Dalsland Open)
1-5
완료됨
Ruweyda Jama
Färgelanda Judoklubb
Felix Johansson Trollhättans JK Won by Ippon - 00:37
U 9 grp 2
(Dalsland Open)
2-5
완료됨
Dylan Sandberg
Judo Arvika
Won by Ippon - 00:03
Philip Willner Kroppefjälls IF
U 9 grp 1
(Dalsland Open)
1-6
완료됨
Bosse Bär
Färgelanda Judoklubb
Liam Sky Barjamovic Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:40
U 9 grp 2
(Dalsland Open)
2-6
완료됨
Hasan Snoubar
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:46
Hedvig Weding Stenungsunds JK
PU 9 grp 4
(Dalsland Open)
2-8
완료됨
Melvin Draganovic Högberg
Trollhättans JK
Emil Andersson Wide Judo Arvika Won by Ippon - 00:34
PU 9 grp 3
(Dalsland Open)
1-8
완료됨
Meddox Ljungdahl
Kroppefjälls IF
Won by Decision - 03:00
Vilmer Handzic Judo Arvika
PU 9 grp 3
(Dalsland Open)
1-9
완료됨
Vilmer Handzic
Judo Arvika
Elof Johansson Boman Kroppefjälls IF Won by Ippon - 01:04
F11 grp 1
(Dalsland Open)
2-9
완료됨
Hedvig Weding
Stenungsunds JK
Lova Carsman Aktiv Judo Won by Ippon - 00:22
U11 grp 3
(Dalsland Open)
1-10
완료됨
Philip Willner
Kroppefjälls IF
Elvina Östlind Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:10
U11 grp 3
(Dalsland Open)
1-11
완료됨
Anton Grynert
Mariestads JK
Walter Brandstedt Mariestads JK Won by Ippon - 00:49
F11 grp 1
(Dalsland Open)
2-10
완료됨
Isabelle Olsson
Judo Arvika
Won by Wazari - 02:00
Hanna Holm-Glad Judo Arvika
P11 grp 2
(Dalsland Open)
1-16
완료됨
Bertil Rikemanson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:47
Anton Willner Kroppefjälls IF
U11 grp 4
(Dalsland Open)
2-15
완료됨
Lykke Petren Allier
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:50
Alva Rhöös Trollhättans JK
U11 grp 4
(Dalsland Open)
2-16
완료됨
Tuva Frenell
Karlstad JK
Won by Ippon - 00:58
Ted Brandin Kroppefjälls IF
P11 grp 2
(Dalsland Open)
1-17
완료됨
Gustav Andersson
Kroppefjälls IF
Elton Svensson Färgelanda Judoklubb Won by Ippon - 02:00
P11 grp 6
(Dalsland Open)
2-21
완료됨
Elias Henriksson
Färgelanda Judoklubb
Theo Gilbertsson Mariestads JK Won by Ippon - 00:38
U11 grp 5
(Dalsland Open)
1-22
완료됨
Leah Östlind
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:59
Leon Poulino Kroppefjälls IF
P11 grp 6
(Dalsland Open)
2-22
완료됨
Vincent Falk
Kroppefjälls IF
Omar Jahm Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:26
U11 grp 5
(Dalsland Open)
1-23
완료됨
Hilda Kuirinlahti
Trollhättans JK
Philip Ast Färgelanda Judoklubb Won by Ippon - 00:09
P11 grp 8
(Dalsland Open)
2-27
완료됨
Michael Pettersen
Kroppefjälls IF
Casper Ljung Magnusson Färgelanda Judoklubb Won by Ippon - 00:15
F11 grp 1
(Dalsland Open)
2-11
완료됨
Lova Carsman
Aktiv Judo
Won by Ippon - 00:23
Isabelle Olsson Judo Arvika
P11 grp 7
(Dalsland Open)
1-28
완료됨
Leon Larsson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:34
Emil Andersson Wide Judo Arvika