Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
P13-1
(Block 1: U13)
T2-8
완료됨
Elliot Eriksson Castillo
Saltsjö JK
Isak Ivarsson Oxelösunds Judoklubb Won by Ippon - 01:09
P13-2
(Block 1: U13)
T3-5
완료됨
Samuel Orto
Ekerö Judoklubb
Samir Usmonov Täby Judo Won by Ippon - 00:06
P13-7
(Block 1: U13)
T4-21
완료됨
Vilgot Sennerby
Upplands Väsby Judoklubb
Alexander Svensson Stockholmspolisens IF Judo Won by Ippon - 01:28
P13-6
(Block 1: U13)
T1-19
완료됨
Hjalmar Nekham
Tyresö Judoklubb
Lukas Mauritzon Söderhamns Judoklubb Won by Ippon - 00:36
P13-4
(Block 1: U13)
T3-21
완료됨
Noah Wehlin
Tyresö Judoklubb
Jonathan Erling Oxelösunds Judoklubb Won by Ippon - 00:26
P13-4
(Block 1: U13)
T3-22
완료됨
Villiam Sjöblom
Saltsjö JK
Won by Ippon - 00:10
Stig Eneroth Smietana Stockholmspolisens IF Judo
P13-2
(Block 1: U13)
T3-10
완료됨
Edvin Bergman
Ekerö Judoklubb
Samuel Orto Ekerö Judoklubb Won by Ippon - 00:06
P13-6
(Block 1: U13)
T1-21
완료됨
Emil Isgren
Uppsala Norra Judoklubb
Einar Bellec Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 01:44
P13-1
(Block 1: U13)
T2-7
완료됨
Milo Clarke
Frövi Judo
Felix Inholm Nacka Judoklubb Won by Ippon - 02:57
P13-8
(Block 1: U13)
T4-22
완료됨
Pavle Aksentijevic
IK Södra
Oskar Johnsson Oxelösunds Judoklubb Won by Wazari - 03:00
F13-3
(Block 1: U13)
T1-8
완료됨
Johanna Gevryie
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:16
Alma Sjöbeck Ekerö Judoklubb
P13-8
(Block 1: U13)
T4-23
완료됨
Maxim Bezobrazov
Söderhamns Judoklubb
Won by Ippon - 00:37
Marcus Vlad Knivsta Judoklubb
F13-3
(Block 1: U13)
T1-10
완료됨
Zoey Åström
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:32
Alma Sjöbeck Ekerö Judoklubb
P13-8
(Block 1: U13)
T4-24
완료됨
Oskar Johnsson
Oxelösunds Judoklubb
Maxim Bezobrazov Söderhamns Judoklubb Won by Ippon - 00:09
P13-1
(Block 1: U13)
T2-5
완료됨
Hampus Birath
TVKF
Isak Ivarsson Oxelösunds Judoklubb Won by Ippon - 02:20
P13-6
(Block 1: U13)
T1-20
완료됨
Emil Isgren
Uppsala Norra Judoklubb
Enzo Sundberg Stockholmspolisens IF Judo Won by Wazari - 03:00
P13-8
(Block 1: U13)
T4-25
완료됨
Pavle Aksentijevic
IK Södra
Marcus Vlad Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 01:03
F13-2
(Block 1: U13)
T2-13
완료됨
Felicia Heyder
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 01:24
Astrid Nilsson Visby judoklubb
P13-8
(Block 1: U13)
T4-26
완료됨
Pavle Aksentijevic
IK Södra
Maxim Bezobrazov Söderhamns Judoklubb Won by Ippon - 00:10
P13-8
(Block 1: U13)
T4-27
완료됨
Marcus Vlad
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:31
Oskar Johnsson Oxelösunds Judoklubb
P13-6
(Block 1: U13)
T1-22
완료됨
Enzo Sundberg
Stockholmspolisens IF Judo
Won by Wazari - 02:59
Lukas Mauritzon Söderhamns Judoklubb
F13-2
(Block 1: U13)
T2-14
완료됨
Lisa Vestin
IK Södra
Won by Ippon - 07:40
Leonor Farhand Knivsta Judoklubb
P13-6
(Block 1: U13)
T1-23
완료됨
Lukas Mauritzon
Söderhamns Judoklubb
Einar Bellec Knivsta Judoklubb Won by Wazari - 04:00
P13-3
(Block 1: U13)
T2-19
완료됨
Luka Vassena
Stockholms Judoklubb
Won by Wazari - 04:25
Eric Öberg Nacka Judoklubb
P13-3
(Block 1: U13)
T2-20
완료됨
Leon Skarin
Norrköpings Judoklubb
Won by Ippon - 00:54
Vilgot Frizell Stockholmspolisens IF Judo
P13-6
(Block 1: U13)
T1-25
완료됨
Einar Bellec
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 01:24
Enzo Sundberg Stockholmspolisens IF Judo
P13-1
(Block 1: U13)
T2-6
완료됨
Felix Inholm
Nacka Judoklubb
Elliot Eriksson Castillo Saltsjö JK Won by Ippon - 01:22
P13-6
(Block 1: U13)
T1-26
완료됨
Emil Isgren
Uppsala Norra Judoklubb
Won by Ippon - 00:08
Hjalmar Nekham Tyresö Judoklubb
P13-1
(Block 1: U13)
T2-10
완료됨
Hampus Birath
TVKF
Milo Clarke Frövi Judo Won by Ippon - 00:52
F13-2
(Block 1: U13)
T2-15
완료됨
Lisa Vestin
IK Södra
Won by Ippon - 00:34
Astrid Nilsson Visby judoklubb
F13-2
(Block 1: U13)
T2-16
완료됨
Leonor Farhand
Knivsta Judoklubb
Felicia Heyder Ekerö Judoklubb Won by Wazari - 03:00
P13-3
(Block 1: U13)
T2-21
완료됨
Vilgot Frizell
Stockholmspolisens IF Judo
Luka Vassena Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 01:04