Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU11 GRP 7
(Västgöta serien 1 2024 Skövde)
34
완료됨
Harald Helgeson
Skövde JK
Won by Ippon - 01:11
Malte Sundberg Trollhättans JK
PU11 GRP 7
(Västgöta serien 1 2024 Skövde)
35
완료됨
Rami Karma
Borås JK
Henry Pilerud Skövde JK Won by Ippon - 00:21
U11 GRP 1
(Västgöta serien 1 2024 Skövde)
36
완료됨
Karl Wårlén
Kroppefjälls IF
Leo Höglund Lidköpings BudoKlubb Won by Ippon - 00:05
U11 GRP 1
(Västgöta serien 1 2024 Skövde)
37
완료됨
Filip Jokic
Lidköpings BudoKlubb
Alva Rhöös Trollhättans JK Won by Ippon - 00:20
FU11 GRP 2
(Västgöta serien 1 2024 Skövde)
38
완료됨
Olympia Kolovou
Borås JK
Won by Decision - 03:00
Liw Bengtsson Skövde JK
PU11 GRP 7
(Västgöta serien 1 2024 Skövde)
39
완료됨
Harald Helgeson
Skövde JK
Bertil Rikemanson Trollhättans JK Won by Ippon - 01:53
PU11 GRP 7
(Västgöta serien 1 2024 Skövde)
40
완료됨
Henry Pilerud
Skövde JK
Won by Ippon - 00:03
Malte Sundberg Trollhättans JK
U11 GRP 1
(Västgöta serien 1 2024 Skövde)
41
완료됨
Leo Höglund
Lidköpings BudoKlubb
Won by Ippon - 00:21
Maja Cegrell Trollhättans JK
U11 GRP 1
(Västgöta serien 1 2024 Skövde)
42
완료됨
Karl Wårlén
Kroppefjälls IF
Alva Rhöös Trollhättans JK Won by Ippon - 00:11
FU11 GRP 2
(Västgöta serien 1 2024 Skövde)
43
완료됨
Olympia Kolovou
Borås JK
Won by Wazari - 02:23
Alicia Olsson Trollhättans JK
PU11 GRP 7
(Västgöta serien 1 2024 Skövde)
44
완료됨
Bertil Rikemanson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:34
Rami Karma Borås JK
FU11 GRP 3
(Västgöta serien 1 2024 Skövde)
45
완료됨
Tilde Lindskog
Kungsbacka Judoklubb
Won by Ippon - 00:08
Thilda Wångdahl Lidköpings BudoKlubb
U11 GRP 1
(Västgöta serien 1 2024 Skövde)
46
완료됨
Filip Jokic
Lidköpings BudoKlubb
Won by Ippon - 00:08
Maja Cegrell Trollhättans JK
U11 GRP 1
(Västgöta serien 1 2024 Skövde)
47
완료됨
Alva Rhöös
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:11
Leo Höglund Lidköpings BudoKlubb
FU11 GRP 2
(Västgöta serien 1 2024 Skövde)
48
완료됨
Alicia Olsson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:13
Liw Bengtsson Skövde JK
PU11 GRP 7
(Västgöta serien 1 2024 Skövde)
49
완료됨
Malte Sundberg
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:36
Rami Karma Borås JK
FU11 GRP 3
(Västgöta serien 1 2024 Skövde)
50
완료됨
Ellin Hallberg
Alingsås Judoklubb
Irmelie All Alingsås Judoklubb Won by Ippon - 02:00
U11 GRP 1
(Västgöta serien 1 2024 Skövde)
51
완료됨
Filip Jokic
Lidköpings BudoKlubb
Won by Ippon - 00:23
Karl Wårlén Kroppefjälls IF
U11 GRP 1
(Västgöta serien 1 2024 Skövde)
52
완료됨
Maja Cegrell
Trollhättans JK
Alva Rhöös Trollhättans JK Won by Ippon - 00:19
PU11 GRP 5
(Västgöta serien 1 2024 Skövde)
53
완료됨
Adrian Belsing
Borås JK
Enzo Cornelius Skövde JK Won by Ippon - 00:20
PU11 GRP 5
(Västgöta serien 1 2024 Skövde)
54
완료됨
Herman Helgeson
Skövde JK
Theo Gilbertsson Mariestads JK Won by Ippon - 02:00
FU11 GRP 3
(Västgöta serien 1 2024 Skövde)
55
완료됨
Tilde Lindskog
Kungsbacka Judoklubb
Won by Ippon - 00:13
Irmelie All Alingsås Judoklubb
FU11 GRP 3
(Västgöta serien 1 2024 Skövde)
56
완료됨
Thilda Wångdahl
Lidköpings BudoKlubb
Won by Ippon - 01:07
Ellin Hallberg Alingsås Judoklubb
U11 GRP 4
(Västgöta serien 1 2024 Skövde)
57
완료됨
Lily Chardon
Lidköpings BudoKlubb
Felix Johansson Trollhättans JK Won by Ippon - 00:08
U11 GRP 4
(Västgöta serien 1 2024 Skövde)
58
완료됨
Ivan Kalholm
Alingsås Judoklubb
Won by Ippon - 00:53
Nicholas Eguti Rothstein Göteborgs Judoklubb
PU11 GRP 5
(Västgöta serien 1 2024 Skövde)
59
완료됨
Herman Helgeson
Skövde JK
Enzo Cornelius Skövde JK Won by Ippon - 00:06
PU11 GRP 5
(Västgöta serien 1 2024 Skövde)
60
완료됨
Theo Gilbertsson
Mariestads JK
Won by Ippon - 00:05
Adrian Belsing Borås JK
FU11 GRP 3
(Västgöta serien 1 2024 Skövde)
61
완료됨
Irmelie All
Alingsås Judoklubb
Thilda Wångdahl Lidköpings BudoKlubb Won by Wazari - 02:12
FU11 GRP 3
(Västgöta serien 1 2024 Skövde)
62
완료됨
Tilde Lindskog
Kungsbacka Judoklubb
Won by Ippon - 00:07
Ellin Hallberg Alingsås Judoklubb
U11 GRP 4
(Västgöta serien 1 2024 Skövde)
63
완료됨
Ivan Kalholm
Alingsås Judoklubb
Felix Johansson Trollhättans JK Won by Ippon - 00:04
U11 GRP 4
(Västgöta serien 1 2024 Skövde)
64
완료됨
Nicholas Eguti Rothstein
Göteborgs Judoklubb
Won by Wazari - 02:19
Lily Chardon Lidköpings BudoKlubb
PU11 GRP 5
(Västgöta serien 1 2024 Skövde)
65
완료됨
Enzo Cornelius
Skövde JK
Won by Ippon - 01:20
Theo Gilbertsson Mariestads JK