Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U11-10
(Dag 1)
4-28
완료됨
Zoe Aunola
IK Södra
Tim Sellstone IK Södra Won by Ippon - 00:09
U11-9
(Dag 1)
3-34
완료됨
Adrian Livari
IK Södra
Theo Cartwright IK Södra Won by Wazari - 00:15
U11-2
(Dag 1)
2-31
완료됨
Samir Usmonov
Täby Judo
Won by Ippon - 01:20
Sixten Lindén Norrköpings Judoklubb
U9-7
(Dag 1)
1-45
완료됨
Stefan Netotea
Landvetter Judoklubb
Felix Sisohore Nilsson IK Södra Won by Ippon - 00:40
U9-6
(Dag 1)
5-41
완료됨
Vilmer Merimaa
IK Södra
Teodor Lazarevski Drevhage Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 00:32
U11-2
(Dag 1)
2-32
완료됨
Nathan Li Tabor
Åkersberga Judoklubb
Alexander Bouiche IK Södra Won by Ippon - 00:22
U11-10
(Dag 1)
4-29
완료됨
Paul Weichselgartner
Norrköpings Judoklubb
Won by Ippon - 00:31
Fanny Granudd Landvetter Judoklubb
U11-4
(Dag 1)
4-24
완료됨
Leonor Farhand
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:59
Sonja Olsson IK Södra
U11-3
(Dag 1)
3-30
완료됨
Lea Guven
Södertälje Judoklubb
Eric Öberg Nacka Judoklubb Won by Ippon - 02:00
U11-5
(Dag 1)
5-25
완료됨
Leon Skarin
Norrköpings Judoklubb
Won by Decision - 01:00
Nico Hillerström Åkersberga Judoklubb
U11-3
(Dag 1)
3-31
완료됨
Dmitry Fomin
Täby Judo
Won by Ippon - 00:43
Saga Ek Åkersberga Judoklubb
U11-8
(Dag 1)
2-35
완료됨
Jonathan Erling
Oxelösunds Judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Hjalmar Nekham Tyresö Judoklubb
U11-4
(Dag 1)
4-25
완료됨
Edith Skarander
Tyresö Judoklubb
Felicia Heyder Ekerö Judoklubb Won by Ippon - 01:02
U11-9
(Dag 1)
3-35
완료됨
Siri Godén
Uppsala judoklubb
Kevin Hellberg Åkersberga Judoklubb Won by Ippon - 00:08
U11-5
(Dag 1)
5-26
완료됨
Philip Stjärnborg
IK Södra
Milian Hjälle IK Södra Won by Ippon - 00:29
U11-1
(Dag 1)
1-31
완료됨
Sara Österberg
Judo Arvika
Won by Decision - 01:00
Felix Inholm Nacka Judoklubb
U9-4
(Dag 1)
3-40
완료됨
Dilmon Guven
Södertälje Judoklubb
Jakob Pol Tyresö Judoklubb Won by Ippon
U11-10
(Dag 1)
4-30
완료됨
Zoe Aunola
IK Södra
Won by Ippon - 00:13
Fanny Granudd Landvetter Judoklubb
U11-10
(Dag 1)
4-31
완료됨
Paul Weichselgartner
Norrköpings Judoklubb
Tim Sellstone IK Södra Won by Ippon - 00:33
U11-1
(Dag 1)
1-32
완료됨
Frida Orrbo
Frövi Judo
Teodor Melbinger Stockholm Judo Dojo Won by Ippon - 00:16
U11-8
(Dag 1)
2-36
완료됨
Vilgot Frizell
Stockholmspolisens IF Judo
Won by Wazari - 00:22
Filip Novakovic IK Södra
U9-3
(Dag 1)
2-41
완료됨
Dusan Aksentijevic
IK Södra
Kevin Redolosis IK Södra Won by Ippon - 00:09
U9-5
(Dag 1)
4-34
완료됨
Samuel Orto
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 00:56
Elisabeth Granath-Meszaros Upplands Väsby Judoklubb
U11-6
(Dag 1)
5-31
완료됨
Noah Wehlin
Tyresö Judoklubb
Robin Redolosis IK Södra Won by Wazari - 00:19
U11-7
(Dag 1)
1-35
완료됨
Max Calles
Upplands Väsby Judoklubb
Won by Ippon - 01:47
Edwin Borgbrant
U9-4
(Dag 1)
3-41
완료됨
Emilia Heyder
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 01:46
Stella Karlsson Ekerö Judoklubb
U11-7
(Dag 1)
1-36
완료됨
Felix Widing
IK Södra
Won by Ippon - 00:46
Anton Forsstedt IK Södra
U9-3
(Dag 1)
2-42
완료됨
Leya Nsundi
IK Södra
Won by Ippon - 01:47
Akram Suleimanov IK Södra
U11-6
(Dag 1)
5-32
완료됨
Lisa Vestin
IK Södra
Won by Wazari - 00:14
Thelma Åkerström Borlänge Judo Club
U9-5
(Dag 1)
4-35
완료됨
Osman Pashayev
Stockholms Judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Leo Baniasadi IK Södra
U11-13
(Dag 1)
3-45
완료됨
Pavle Aksentijevic
IK Södra
Won by Ippon - 02:00
Tyra Norberg Ekerö Judoklubb
U9-2
(Dag 1)
1-41
완료됨
Klara Ingvarsson
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:38
Vincent Kollberg-Linder IK Södra