Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU13 grp 3
(Dag 2)
M3-65
완료됨
Arvid Ivarsson
Judoklubben Budo
Anton Gulz Lindome JK Won by Ippon - 00:50
PU13 grp 6
(Dag 2)
M2-78
완료됨
Alfred Jorpes
Won by Ippon - 01:08
Elias Kupiainen Borås JK
PU13 grp 7
(Dag 2)
M2-71
완료됨
Arnas Pranckunas
Borås JK
Won by Ippon - 01:35
Erik Berglund Judo Club Sundsvall
FU13 grp3
(Dag 2)
M1-57
완료됨
Linnéa Borin
Oxelösunds Judoklubb
Won by Ippon - 00:23
Natalie Gräsman Lindome JK
FU13 grp5
(Dag 2)
M1-58
완료됨
Ariel Berntsson Andersson
Norrköpings Judoklubb
Heidi Holm-Glad Judo Arvika Won by Ippon - 00:05
PU13 grp 7
(Dag 2)
M2-72
완료됨
Erik Lethin
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 01:36
Pelle Larsson Kroppefjälls IF
FU13 grp3
(Dag 2)
M1-59
완료됨
Hilma Wiik
Skövde JK
Won by Ippon - 00:07
Lovisa Carlström Judoklubben Budo
PU13 grp 8
(Dag 2)
M1-60
완료됨
Kajus Stapulionis
Sande Sportsklubb Judo
Won by Ippon - 00:10
Linus Liljequist Oxelösunds Judoklubb
PU13 grp 4
(Dag 2)
M3-68
완료됨
Varg Bendiksby
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 01:03
Robin Guler Alingsås Judoklubb
FU13 grp5
(Dag 2)
M1-61
완료됨
Lea Gubberud
Ippon Judo & BJJ
Izabella Ghayada Staffanstorps JK Won by Ippon - 02:13
FU13 grp2
(Dag 2)
M2-65
완료됨
Emilia Hellgren Helgesson
Won by Ippon - 00:54
Stella Cornelia Hauge Sande Sportsklubb Judo
FU13 grp1
(Dag 2)
M3-55
완료됨
Nova Backlund
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 00:08
Havanna Andersson Kroppefjälls IF
PU13 grp 5
(Dag 2)
M2-68
완료됨
Maximilian Herlofsen
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 01:03
Valdemar Heimdahl Lerums Judoklubb
FU13 grp3
(Dag 2)
M1-62
완료됨
Julia Fällberg
Won by Ippon - 01:33
Natalie Gräsman Lindome JK
FU13 grp1
(Dag 2)
M3-56
완료됨
Moa Westerberg
Stenungsunds JK
Tilde Cedervall Claesson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 02:32
PU13 grp 5
(Dag 2)
M2-76
완료됨
Oscar Svensson
Borås JK
Won by Ippon - 00:43
Domenik Ralevski
FU13 grp5
(Dag 2)
M1-63
완료됨
Irma Arvidsson
Frölunda Judo
Won by Ippon - 00:16
Heidi Holm-Glad Judo Arvika
PU13 grp 6
(Dag 2)
M2-79
완료됨
Alfred Jorpes
Won by Ippon - 00:07
Vincent Wikand Judoklubben Budo
PU13 grp 7
(Dag 2)
M2-73
완료됨
Arnas Pranckunas
Borås JK
Pelle Larsson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 01:03
PU13 grp 3
(Dag 2)
M3-63
완료됨
Anton Maksinen
Borås JK
Karim Hajiyev Frövi Judo Won by Ippon - 00:04
FU13 grp3
(Dag 2)
M1-64
완료됨
Sham Zahlan
Norrköpings Judoklubb
Won by Ippon - 03:00
Lovisa Carlström Judoklubben Budo
PU13 grp 3
(Dag 2)
M3-66
완료됨
Pil Bendiksby
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:06
Anton Gulz Lindome JK
PU13 grp 7
(Dag 2)
M2-74
완료됨
Erik Lethin
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:26
Erik Berglund Judo Club Sundsvall
PU13 grp 4
(Dag 2)
M3-69
완료됨
Wilmer Darholm
Aktiv Judo
Won by Ippon - 01:02
Robin Guler Alingsås Judoklubb
FU13 grp4
(Dag 2)
M2-81
완료됨
Filippa Henriksson Winberg
Landvetter Judoklubb
Ema Vrkljan Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:05
PU13 grp 5
(Dag 2)
M2-77
완료됨
Lucas Nilsen
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 01:53
Domenik Ralevski
PU13 grp 2
(Dag 2)
M1-65
완료됨
Douglas Nordlund
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:55
Alexander Urosevic Staffanstorps JK
FU13 grp1
(Dag 2)
M3-57
완료됨
Isabelle Hedlund
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 01:22
Nova Backlund IK Västra Mölndal
PU13 grp 2
(Dag 2)
M1-66
완료됨
Tage Rikemanson
Trollhättans JK
Adam Kostoev Staffanstorps JK Won by Ippon - 01:42
FU13 grp1
(Dag 2)
M3-58
완료됨
Tilde Cedervall Claesson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:31
Havanna Andersson Kroppefjälls IF
PU13 grp 6
(Dag 2)
M2-80
완료됨
Elias Kupiainen
Borås JK
Won by Ippon - 00:05
Vincent Wikand Judoklubben Budo
FU13 grp4
(Dag 2)
M2-82
완료됨
Filippa Henriksson Winberg
Landvetter Judoklubb
Ema Vrkljan Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:31