Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU18 / PU18 / -81 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T3-21
완료됨
Odin Espås Stenkløv
Nidaros judoklubb
Won by Ippon - 01:54
Torjus Ertzaas Levanger Judo & BJJ
HU21 / HU21 / -73 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T2-13
완료됨
Saikhanbileg Bayarsaikhan
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 00:33
Oscar Johansson Judo Club Sundsvall
PU18 / PU18 / -81 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T3-23
완료됨
Kalle Lövdin
Vilhelmina Judoklubb
Won by Ippon - 00:35
Linus Andersson Hallgren Landvetter Judoklubb
HU21 / HU21 / -73 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
PU18 / PU18 / -73 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T2-21
완료됨
Björn Granberg
Judo Club Sundsvall
Djabrail Ibragimov Söderhamns Judoklubb Won by Ippon - 00:12
PU18 / PU18 / -66 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T1-10
완료됨
Hugo Oiva
Knivsta Judoklubb
Robiel Biru Agiz Levanger Judo & BJJ Won by Ippon - 01:28
PU18 / PU18 / -73 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T2-18
완료됨
Elias Bergqvist
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 00:20
Arnas Baronaitis Tierps Judoklubb
HU21 -66 kg
(Block 3, U18 & U21)
T1-11
완료됨
Ismael Bäckström
IKSU
Won by Ippon - 00:16
Ahmad Ibrahim Söderhamns Judoklubb
HU21 / HU21 / -73 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T2-14
완료됨
Saikhanbileg Bayarsaikhan
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 01:26
Elmo Rebic Aktiv Judo
PU18 / PU18 / -73 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T2-22
완료됨
Johannes Sjöström
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 00:44
Simon Persson Judo Club Sundsvall
HU21 -66 kg
(Block 3, U18 & U21)
T1-14
완료됨
Ahmad Ibrahim
Söderhamns Judoklubb
Liam Wahlberg Judo Club Sundsvall Won by Ippon - 00:26
PU18 / PU18 / -73 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
완료됨
Saikhanbileg Bayarsaikhan
Judo Club Sundsvall
Won by Walkover
Sondre Wien Namsos Judo Club
HU21 -66 kg
(Block 3, U18 & U21)
T1-15
완료됨
Ismael Bäckström
IKSU
Won by Ippon - 00:56
Liam Wahlberg Judo Club Sundsvall
PU18 / PU18 / -73 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T2-23
완료됨
Björn Granberg
Judo Club Sundsvall
Simon Persson Judo Club Sundsvall Won by Ippon - 00:17
HU21 -66 kg
(Block 3, U18 & U21)
T1-16
완료됨
Kasper Fager
IKSU
Won by Ippon - 00:05
Ahmad Ibrahim Söderhamns Judoklubb
PU18 / PU18 / -73 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T2-24
완료됨
Djabrail Ibragimov
Söderhamns Judoklubb
Won by Ippon - 01:16
Johannes Sjöström Judo Club Sundsvall
PU18 / PU18 / -73 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T2-25
완료됨
Saikhanbileg Bayarsaikhan
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 01:25
Johannes Sjöström Judo Club Sundsvall
PU18 / PU18 / -73 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T2-26
완료됨
Elias Bergqvist
Judo Club Sundsvall
Djabrail Ibragimov Söderhamns Judoklubb Won by Ippon - 03:21
PU18 / PU18 / -73 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T2-27
완료됨
Saikhanbileg Bayarsaikhan
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 01:34
Djabrail Ibragimov Söderhamns Judoklubb
Damer / Damer / -57 kg / Elit
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T3-1
완료됨
Marita Prahl
Judo Club Sundsvall
Felicia Granudd Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 01:55
Herrar -73 kg
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
Herrar Veteran -100 kg
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T1-1
완료됨
Larsjohan Rönnlund
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 01:48
Hans-Göran Sundström Judo Club Sundsvall
Herrar -73 kg
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T2-1
완료됨
Oscar Johansson
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 01:05
Fabian Long Sollefteå Judoklubb
Herrar Veteran -100 kg
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T1-4
완료됨
Jan Nyström
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 00:38
Jesse Ahrens Norrköpings Judoklubb
Damer +63 kg
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T3-4
완료됨
Moa Sandström
IKSU
Rebecka Lindström Tierps Judoklubb Won by Ippon - 00:31
Herrar +100 kg
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T1-10
완료됨
Peter Lundqvist
Gävle Judo Club
Won by Ippon - 00:35
Mikael Lidström Judo Club Sundsvall
Herrar / Herrar / -90 kg / Nybörjare/Avancerad
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
Damer +63 kg
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T3-5
완료됨
Felicia Vängman
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 00:37
Linda Rostedt Andersson Tierps Judoklubb
Herrar Veteran -100 kg
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T1-2
완료됨
Larsjohan Rönnlund
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 00:16
Abhishek Roshan Uppsala judoklubb
Herrar / Herrar / -90 kg / Nybörjare/Avancerad
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T2-8
완료됨
Fredrik Åhlén
Tierps Judoklubb
Alex Schouten Gävle Judo Club Won by Ippon - 01:06
Herrar Veteran -90 kg
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T3-10
완료됨
Fredrik Berglund
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 01:11
Mats Johansson Judo Club Sundsvall
Herrar Veteran -73 kg
(Block 4, Senior, Veteran & Ne-waza)
T2-13
완료됨
Göran Wennerhorn
Judo Club Sundsvall
Mahmoud Alturk IKSU Won by Ippon - 01:07