당사 웹 사이트와 호환되지 않는 오래된 브라우저를 사용하고있을 수 있습니다.
Toggle navigation
Community
Academies
Affiliations
Athletes
Log in
Create account
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Hem
Information
Nyheter
Rankning
Rankning Flickor U18
Rankning Pojkar U18
Ranking Damer U21
Rankning Herrar U21
Resultat Svenska Mästerskap
Lag SM 2021
Kata SM 2022
Lag SM 2022
Judo SM 2022
Lag & Kata SM 2023
Judo SM 2023
Judo SM 2024
Anslut till förbundet
För Klubbar
För Aktiva
Varför syns inte vår tävling här?
Support
Smoothcomp tips
Smoothcomp Support
Inspelade Webinar
Judo.se
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Svensk Judo
Hem
Information
Nyheter
Rankning
Rankning Flickor U18
Rankning Pojkar U18
Ranking Damer U21
Rankning Herrar U21
Resultat Svenska Mästerskap
Lag SM 2021
Kata SM 2022
Lag SM 2022
Judo SM 2022
Lag & Kata SM 2023
Judo SM 2023
Judo SM 2024
Anslut till förbundet
För Klubbar
För Aktiva
Varför syns inte vår tävling här?
Support
Smoothcomp tips
Smoothcomp Support
Inspelade Webinar
Judo.se
계정
Log in
Create account
Community
Academies
Affiliations
Athletes
TROLLTRÄFFEN 2 2022
19 Nov - 20 Nov
Register
정보
Athlete
437
경기
대진표와 스케쥴
Results
Livestreams
Register
Results
Top lists
Ranking
Snabbast Ippon
Last calculated 23시간 전
Rankings
Snabbast Ippon
101.
Finley Novak Gillbanks
Staffanstorps JK
00:53
Minutes
4
Wins
1
Losses
0
1
0
102.
Ossian Kullman
Lugi Judo
00:54
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
0
103.
Johannes Sjöström
Judo Club Sundsvall
00:55
Minutes
5
Wins
2
Losses
0
1
1
104.
Katarzyna Kaseorg
Ekerö Judoklubb
00:57
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
0
1
105.
Mira Kördel
Trollhättans JK
01:01
Minutes
6
Wins
1
Losses
1
0
1
106.
Daniel Simmons
Floda Judo Klubb
01:01
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
0
1
106.
Matilda Steer
Staffanstorps JK
01:01
Minutes
3
Wins
3
Losses
0
1
1
108.
Liam Borgvall
Aktiv Judo
01:02
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
0
0
109.
Irma Arvidsson
Frölunda Judo
01:03
Minutes
1
Wins
3
Losses
0
0
0
110.
Viggo Bodin
Kungsbacka Judoklubb
01:05
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
0
0
111.
Ebba Peterson
Frövi Judo
01:05
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
112.
Taim Khalil
Söderhamns Judoklubb
01:07
Minutes
4
Wins
1
Losses
1
0
0
113.
Alexander Urosevic
Staffanstorps JK
01:07
Minutes
5
Wins
4
Losses
0
0
1
114.
Elsa Peterson
Frövi Judo
01:07
Minutes
3
Wins
3
Losses
0
0
1
115.
Roger Norman
Gävle Judo Club
01:07
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
0
0
116.
Roya Vikström
Uppsala judoklubb
01:08
Minutes
6
Wins
2
Losses
1
1
0
117.
Olivia Ghazal Jansson
Knivsta Judoklubb
01:08
Minutes
7
Wins
1
Losses
1
1
0
118.
Carl Orrbo
Frövi Judo
01:10
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
0
119.
Melvin Clarensius
Staffanstorps JK
01:10
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
120.
Linus Sjöberg
Lindome JK
01:12
Minutes
3
Wins
1
Losses
0
0
1
121.
Sorina Stanus
Uppsala judoklubb
01:15
Minutes
2
Wins
6
Losses
0
0
0
122.
Ervinas Fedorovičius
Takedown JC
01:19
Minutes
4
Wins
1
Losses
1
0
0
123.
Adam Lachner
IK Västra Mölndal
01:19
Minutes
3
Wins
1
Losses
0
1
0
124.
Bilal Agrali
Frövi Judo
01:25
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
0
1
125.
Havanna Andersson
Kroppefjälls IF
01:26
Minutes
2
Wins
4
Losses
0
0
2
126.
Nova Backlund
IK Västra Mölndal
01:26
Minutes
4
Wins
0
Losses
1
0
0
127.
Jimmy Andersson
Norrköpings Judoklubb
01:26
Minutes
4
Wins
3
Losses
0
1
1
128.
Emir Gashi
Knivsta Judoklubb
01:30
Minutes
3
Wins
4
Losses
0
0
1
129.
Elias Avgenakis
Lugi Judo
01:32
Minutes
4
Wins
1
Losses
0
1
0
130.
Shayan Beck
Frövi Judo
01:32
Minutes
1
Wins
3
Losses
0
0
0
131.
Mattias Skoglund
Frövi Judo
01:32
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
0
132.
Lucas Stark
Staffanstorps JK
01:37
Minutes
1
Wins
4
Losses
0
0
0
133.
Daniel Filistovich
Kallinge Judoclub
01:38
Minutes
3
Wins
1
Losses
0
0
1
134.
Arvid Österman
Lidköpings BudoKlubb
01:41
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
0
134.
Ahmad Ibrahim
Söderhamns Judoklubb
01:41
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
0
136.
Abodi Ashram
Lidköpings BudoKlubb
01:42
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
0
137.
Emilia Heyder
Ekerö Judoklubb
01:43
Minutes
5
Wins
0
Losses
1
0
0
138.
Nils Pedersen
Solna Judoklubb
01:43
Minutes
3
Wins
1
Losses
0
1
0
139.
Bertil Rikemanson
Trollhättans JK
01:43
Minutes
3
Wins
1
Losses
1
0
0
140.
Jakob Ivarsson
Oxelösunds Judoklubb
01:47
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
141.
Anton Maksinen
Borås JK
01:50
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
0
0
142.
Lukas Stenbacka
Söderhamns Judoklubb
01:59
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
0
143.
Arvid Forssell
Staffanstorps JK
02:00
Minutes
4
Wins
1
Losses
0
1
0
143.
Felix Carlsson
Solna Judoklubb
02:00
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
1
0
145.
Cornelius Isberg
Stockholms Judoklubb
02:02
Minutes
5
Wins
3
Losses
0
0
1
146.
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
02:04
Minutes
5
Wins
1
Losses
1
0
1
147.
Jenny Jönsson
Staffanstorps JK
02:05
Minutes
2
Wins
4
Losses
0
0
1
148.
Pil Bendiksby
Ippon Judo & BJJ
02:10
Minutes
5
Wins
2
Losses
1
0
0
149.
Tindra Frejinger
IK Västra Mölndal
02:10
Minutes
3
Wins
2
Losses
0
1
0
150.
Braulio Sanchez
Göteborgs Judoklubb
02:18
Minutes
1
Wins
1
Losses
1
0
0
151.
Wojtek Bogdanski
Lugi Judo
02:18
Minutes
4
Wins
0
Losses
1
0
0
152.
Christos Koutroumanos
Alingsås Judoklubb
02:39
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
153.
Yousef Abdelrahman
Frövi Judo
02:41
Minutes
3
Wins
4
Losses
0
0
1
154.
Sebastian Gustafsson
Knivsta Judoklubb
02:42
Minutes
1
Wins
5
Losses
0
0
0
155.
Danni Cenanovic
Judoklubben Budo
02:43
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
1
156.
Henry Eriksson
Stenungsunds JK
02:44
Minutes
1
Wins
3
Losses
0
0
1
157.
Alma Dohlmann
Staffanstorps JK
02:45
Minutes
5
Wins
0
Losses
1
0
0
158.
Tim Karlsson
IK Västra Mölndal
03:06
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
0
1
159.
Gantulga Dashdorj
Stockholmspolisens IF Judo
03:59
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
160.
Charlie Seger
Sweden
04:47
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
‹
1
2
›