Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T2-18
완료됨
Kasper Fager
IKSU
Won by Ippon - 00:16
Florin Gheorghe Södertälje Judoklubb
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T1-18
완료됨
Viggo Granberg
Aktiv Judo
Won by Wazari - 04:00
Alexander Norberg IK Södra
FU18 / FU18 / -48 kg
(U18)
T3-9
완료됨
Agnes Almertz
Helsingborgs Judoklubb
Matilda Steer Staffanstorps JK Won by Ippon - 01:48
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T1-36
완료됨
Mira Kördel
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:20
Jaana Martikainen Bålsta Judoklubb
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T1-19
완료됨
Johannes Sjöström
Judo Club Sundsvall
Vidar Lovang Linköping Judo Won by Ippon - 00:18
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18)
T2-36
완료됨
Erik Rosenkrans
IK Södra
Won by Ippon - 02:12
Sam Frid Göransson Göteborgs Judoklubb
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18)
T2-37
완료됨
Samuel Hoflin
IK Södra
Won by Ippon - 01:41
Alex Bujukliev Olofströms Judoklubb
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T1-20
완료됨
Ludvig Sjövall
Lugi Judo
Won by Hansokumake - 03:13
Daniel Filistovich Kallinge Judoclub
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18)
T2-38
완료됨
Axel Westberg
Saltsjö JK
Jakob Lohikangas Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 01:59
PU18 / PU18 / -60 kg
(U18)
T3-28
완료됨
Yousef Abdelrahman
Frövi Judo
Troy Elgbratt Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 04:00
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T1-37
완료됨
Izabella Brighenti
Ekerö Judoklubb
Emelie Frisk Frölunda Judo Won by Ippon - 00:31
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T2-20
완료됨
Nilo Eriksson Castillo
Saltsjö JK
Won by Ippon - 01:14
Edvin Samuelsson Landvetter Judoklubb
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T1-21
완료됨
Saikhanbileg Bayarsaikhan
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 02:17
Djabrail Ibragimov Söderhamns Judoklubb
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T1-38
완료됨
Leila Avdic
Frövi Judo
Won by Ippon - 01:56
Lily Tysse Trollhättans JK
PU18 / PU18 / -60 kg
(U18)
T3-29
완료됨
Henry Ghisler
Stockholms Judoklubb
Won by Wazari - 05:00
Theo Kristoffersson Lugi Judo
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18)
T3-26
완료됨
Marlon Dohlmann
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:54
Leo Svanbom Västerås judo skola
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T1-39
완료됨
Hilda Öjelund
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:27
Malou Sjöstrand Staffanstorps JK
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T2-19
완료됨
Hugo Oiva
Knivsta Judoklubb
Won by Hansokumake - 02:31
Wille Dahlgren Stenungsunds JK
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T1-23
완료됨
Platon Sacharov
Stockholms Judoklubb
Viacheslav Akimov Stockholmspolisens IF Judo Won by Ippon - 00:33
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18)
T2-39
완료됨
Luka Trifkovic
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 00:13
Linus Andersson Hallgren Landvetter Judoklubb
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18)
T2-40
완료됨
Sebastian Gustafsson
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 03:16
Matti Martikainen Bålsta Judoklubb
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T1-40
완료됨
Sandra Mitrovic
Takedown JC
Won by Ippon - 02:59
Liwia Wallin Stockholmspolisens IF Judo
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18)
T3-23
완료됨
Albin Forselius
Frövi Judo
Won by Ippon - 05:27
Gabriel Gevryie Knivsta Judoklubb
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T2-21
완료됨
Eli Fäldt
Knivsta Judoklubb
Noa Laudams Trollhättans JK Won by Ippon - 01:59
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T1-22
완료됨
William Krus
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 01:08
Ludde Mosshagen Frövi Judo
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T2-22
완료됨
Kasper Fager
IKSU
Won by Ippon - 00:53
Wilmer Holmberg Judoklubben National
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18)
T2-41
완료됨
Viktor Bååthe
IK Södra
Won by Ippon - 00:15
Erik Björn Göteborgs Judoklubb
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18)
T2-42
완료됨
Melker Andersson
Saltsjö JK
Alex Bujukliev Olofströms Judoklubb Won by Ippon - 00:15
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T2-24
완료됨
Nilo Eriksson Castillo
Saltsjö JK
Oltion Abazaj Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:12
PU18 / PU18 / -60 kg
(U18)
T3-30
완료됨
Mathias Nylén
Stockholms Judoklubb
Lukas Allevåg Trollhättans JK Won by Ippon - 03:05
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T2-23
완료됨
Hugo Oiva
Knivsta Judoklubb
Zander Ralevski Judoklubben Budo Won by Ippon - 02:59
PU18 / PU18 / -60 kg
(U18)
T3-31
완료됨
Daniel Sazonov
Stockholms Judoklubb
Vidar Selin Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 03:08