Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Herrar / Herrar / -90 kg
(Senior)
T2-1
Afgelopen
Leonidas Hytönen
IK Södra
Gewonnen via Ippon - 01:00
Emil Glad Knivsta Judoklubb
Herrar / Herrar / -73 kg
(Senior)
T3-1
Afgelopen
Caesar Rohaly
Judoklubben National
Ignas Giedraitis Stockholmspolisens IF Judo Gewonnen via Ippon - 03:16
Herrar / Herrar / -81 kg
(Senior)
T1-1
Afgelopen
Tome Bokofo
Stockholmspolisens IF Judo
Vilhelm Heljasvaara Åkersberga Judoklubb Gewonnen via Ippon - 02:20
Herrar / Herrar / -90 kg
(Senior)
T2-2
Afgelopen
Sebastian Gustafsson
Knivsta Judoklubb
Martin Nilsson Lugi Judo Gewonnen via Ippon - 00:15
Herrar / Herrar / -81 kg
(Senior)
T1-2
Afgelopen
Dennis Eriksson
TVKF
Erik Wretborn IK Västra Mölndal Gewonnen via Ippon - 01:26
Herrar / Herrar / -73 kg
(Senior)
T3-2
Afgelopen
Maksim Em
Stockholmspolisens IF Judo
Aleksandr Iakimchuk Alingsås Judoklubb Gewonnen via Ippon - 04:30
Herrar / Herrar / -90 kg
(Senior)
T2-4
Afgelopen
Wojtek Bogdanski
Lugi Judo
Gewonnen via Hansokumake - 06:23
Hugo Stenersen Helsingborgs Judoklubb
Herrar / Herrar / -81 kg
(Senior)
T1-3
Afgelopen
Noel Lagnelius
Frövi Judo
Gewonnen via Ippon - 00:31
Eddie Ulander Judo Club Sundsvall
Herrar / Herrar / -81 kg
(Senior)
T1-4
Afgelopen
Samir Rabhi
Åkersberga Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:26
Albin Mäntylä Uppsala judoklubb
Herrar / Herrar / -81 kg
(Senior)
T1-5
Afgelopen
Sam Frid Göransson
Göteborgs Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:57
Erik Arvå Nicklasson Lerums Judoklubb
Herrar / Herrar / -73 kg
(Senior)
T3-3
Afgelopen
Ville Mattsson
Stockholms Judoklubb
Gewonnen via Hansokumake - 03:34
Jacob Lachner IK Västra Mölndal
Herrar / Herrar / -81 kg
(Senior)
T1-6
Afgelopen
Noah Aggeborn Leander
Lindome JK
Gewonnen via Ippon - 00:49
Vilhelm Heljasvaara Åkersberga Judoklubb
Herrar / Herrar / -81 kg
(Senior)
T1-7
Afgelopen
Kevin Pettersson
Uppsala judoklubb
Kevin Ulman IKSU Gewonnen via Ippon - 00:56
Damer / Damer / -70 kg
(Senior)
T2-5
Afgelopen
Elina Hermansson
Lugi Judo
Weronika Monthan IK Södra Gewonnen via Ippon - 01:12
Herrar / Herrar / -81 kg
(Senior)
T1-8
Afgelopen
Pelle Mattsson
Stockholms Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:48
Erik Wretborn IK Västra Mölndal
Herrar / Herrar / -90 kg
(Senior)
T2-3
Afgelopen
Eddie Karlsson
Uppsala judoklubb
Gewonnen via Ippon - 01:35
Joacim Eberhardsson Staffanstorps JK
Herrar / Herrar / -73 kg
(Senior)
T3-4
Afgelopen
Wille Dahlgren
Stenungsunds JK
Thomas Stenqvist Judoklubben Jigo-Tai Gewonnen via Ippon - 03:02
Herrar / Herrar / -81 kg
(Senior)
T1-9
Afgelopen
Noel Lagnelius
Frövi Judo
Gewonnen via Waza-Ari - 04:00
Hugo Gustafsson Landvetter Judoklubb
Herrar / Herrar / -90 kg
(Senior)
T2-6
Afgelopen
Julius Sonerud
Lindome JK
Gewonnen via Ippon - 01:29
Leonidas Hytönen IK Södra
Herrar / Herrar / -90 kg
(Senior)
T2-7
Afgelopen
Karl Bååthe
IK Södra
Martin Nilsson Lugi Judo Gewonnen via Ippon - 00:49
Herrar / Herrar / -73 kg
(Senior)
T3-5
Afgelopen
Gantulga Dashdorj
Stockholmspolisens IF Judo
Gewonnen via Ippon - 01:53
Sahin Erdogan Alingsås Judoklubb
Herrar / Herrar / -81 kg
(Senior)
T1-10
Afgelopen
Tor Blomdahl
Stockholmspolisens IF Judo
Samir Rabhi Åkersberga Judoklubb Gewonnen via Ippon - 02:41
Damer / Damer / -70 kg
(Senior)
T2-9
Afgelopen
Ingrid Nilsson
Frövi Judo
Gewonnen via Ippon - 00:10
Linda Lillqvist Nacka Judoklubb
Herrar / Herrar / -90 kg
(Senior)
T2-8
Afgelopen
Eddie Karlsson
Uppsala judoklubb
Olle Mattsson Stockholms Judoklubb Gewonnen via Ippon - 03:56
Herrar / Herrar / -73 kg
(Senior)
T3-6
Afgelopen
Ignas Giedraitis
Stockholmspolisens IF Judo
Gewonnen via Ippon - 01:25
Simon Lundkvist Frölunda Judo
Herrar / Herrar / -81 kg
(Senior)
T1-11
Afgelopen
Abdullah Musa
Lugi Judo
Gewonnen via Ippon - 01:35
Alex Bujukliev Olofströms Judoklubb
Herrar / Herrar / -73 kg
(Senior)
T3-7
Afgelopen
Felix Eriksson
IKSU
Emil Henriksson Borås JK Gewonnen via Ippon - 01:29
Herrar / Herrar / -73 kg
(Senior)
T3-8
Afgelopen
Kasper Larsson
Judo Club Sundsvall
Kacper Lempicki Frövi Judo Gewonnen via Ippon - 00:10
Herrar / Herrar / -81 kg
(Senior)
T1-12
Afgelopen
Thore Hägglund
Judoklubben National
Olle Hermodsson Staffanstorps JK Gewonnen via Ippon - 00:36
Herrar / Herrar / -73 kg
(Senior)
T3-9
Afgelopen
Elias Wassholm
Helsingborgs Judoklubb
Jon Pettersson Göteborgs Judoklubb Gewonnen via Ippon - 02:50
Damer / Damer / -70 kg
(Senior)
T2-10
Afgelopen
Elina Hermansson
Lugi Judo
Alva Englund Trollhättans JK Gewonnen via Waza-Ari - 05:39
Herrar / Herrar / -81 kg
(Senior)
T1-13
Afgelopen
Sam Frid Göransson
Göteborgs Judoklubb
Christian Borghesi Lindome JK Gewonnen via Ippon - 02:16