Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU9 GRP1
(Dag 1)
1-1
Afgelopen
Gustav Andersson
Kroppefjälls IF
Gewonnen via Ippon - 00:07
Elton Svensson Färgelanda Judoklubb
PU9 GRP1
(Dag 1)
1-2
Afgelopen
Zaid Alhamwi
Kroppefjälls IF
Bertil Rikemanson Trollhättans JK Gewonnen via Ippon - 00:47
PU9 GRP2
(Dag 1)
1-7
Afgelopen
Hugo Dovén
Uddevalla Judo
Gewonnen via Ippon - 01:56
Omar Jahm Kroppefjälls IF
PU9 GRP2
(Dag 1)
1-8
Afgelopen
Bentley De Bruin
Uddevalla Judo
Gewonnen via Waza-Ari - 02:00
Edvin Hermansson Trollhättans JK
FU9 GRP1
(Dag 1)
1-13
Afgelopen
Gabriela Izdebska
Trollhättans JK
Gewonnen via Ippon - 00:32
Ebba Berggren Trollhättans JK
FU9 GRP2
(Dag 1)
1-15
Afgelopen
Maja Hegg
Uddevalla Judo
Elvina Östlind Kroppefjälls IF Gewonnen via Ippon - 00:22
PU9 GRP1
(Dag 1)
1-3
Afgelopen
Gustav Andersson
Kroppefjälls IF
Gewonnen via Ippon - 01:09
Zaid Alhamwi Kroppefjälls IF
PU9 GRP1
(Dag 1)
1-4
Afgelopen
Elton Svensson
Färgelanda Judoklubb
Bertil Rikemanson Trollhättans JK Gewonnen via Ippon - 00:07
PU9 GRP2
(Dag 1)
1-9
Afgelopen
Hugo Dovén
Uddevalla Judo
Gewonnen via Ippon - 00:36
Bentley De Bruin Uddevalla Judo
PU9 GRP2
(Dag 1)
1-10
Afgelopen
Omar Jahm
Kroppefjälls IF
Gewonnen via Ippon - 00:18
Edvin Hermansson Trollhättans JK
FU9 GRP1
(Dag 1)
1-14
Afgelopen
Gabriela Izdebska
Trollhättans JK
Gewonnen via Ippon - 00:01
Ebba Berggren Trollhättans JK
FU9 GRP2
(Dag 1)
1-16
Afgelopen
Lamar Alhamwi
Kroppefjälls IF
Ella Amiri Frölunda Judo Gewonnen via Waza-Ari
PU9 GRP1
(Dag 1)
1-5
Afgelopen
Gustav Andersson
Kroppefjälls IF
Gewonnen via Waza-Ari - 02:00
Bertil Rikemanson Trollhättans JK
PU9 GRP1
(Dag 1)
1-6
Afgelopen
Elton Svensson
Färgelanda Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 01:09
Zaid Alhamwi Kroppefjälls IF
PU9 GRP2
(Dag 1)
1-11
Afgelopen
Hugo Dovén
Uddevalla Judo
Gewonnen via Ippon - 01:02
Edvin Hermansson Trollhättans JK
PU9 GRP2
(Dag 1)
1-12
Afgelopen
Omar Jahm
Kroppefjälls IF
Gewonnen via Ippon - 01:18
Bentley De Bruin Uddevalla Judo
FU9 GRP2
(Dag 1)
1-17
Afgelopen
Maja Hegg
Uddevalla Judo
Lykke Petren Allier Kroppefjälls IF Gewonnen via Ippon - 00:18
FU9 GRP2
(Dag 1)
1-18
Afgelopen
Elvina Östlind
Kroppefjälls IF
Gewonnen via Ippon - 00:35
Lamar Alhamwi Kroppefjälls IF
PU9 GRP3
(Dag 1)
1-25
Afgelopen
Wilton Andersson
Trollhättans JK
Leon Larsson Kroppefjälls IF Gewonnen via Ippon
PU9 GRP3
(Dag 1)
1-26
Afgelopen
Joel Sandin
Trollhättans JK
Gewonnen via Ippon - 01:37
Arvid Lantto Kroppefjälls IF
FU9 GRP2
(Dag 1)
1-19
Afgelopen
Ella Amiri
Frölunda Judo
Lykke Petren Allier Kroppefjälls IF Gewonnen via Ippon - 00:07
FU9 GRP2
(Dag 1)
1-20
Afgelopen
Maja Hegg
Uddevalla Judo
Lamar Alhamwi Kroppefjälls IF Gewonnen via Ippon - 00:54
FU9 GRP2
(Dag 1)
1-21
Afgelopen
Elvina Östlind
Kroppefjälls IF
Gewonnen op Beslissing - 01:03
Ella Amiri Frölunda Judo
FU9 GRP2
(Dag 1)
1-22
Afgelopen
Lamar Alhamwi
Kroppefjälls IF
Lykke Petren Allier Kroppefjälls IF Gewonnen via Ippon - 00:16
PU9 GRP3
(Dag 1)
1-27
Afgelopen
Wilton Andersson
Trollhättans JK
Joel Sandin Trollhättans JK Gewonnen via Ippon
PU9 GRP3
(Dag 1)
1-28
Afgelopen
Leon Larsson
Kroppefjälls IF
Gewonnen via Ippon - 01:34
Arvid Lantto Kroppefjälls IF
FU9 GRP2
(Dag 1)
1-23
Afgelopen
Maja Hegg
Uddevalla Judo
Ella Amiri Frölunda Judo Gewonnen via Ippon - 00:16
FU9 GRP2
(Dag 1)
1-24
Afgelopen
Elvina Östlind
Kroppefjälls IF
Gewonnen via Ippon - 00:32
Lykke Petren Allier Kroppefjälls IF
PU9 GRP3
(Dag 1)
1-29
Afgelopen
Wilton Andersson
Trollhättans JK
Arvid Lantto Kroppefjälls IF Gewonnen via Ippon
PU9 GRP3
(Dag 1)
1-30
Afgelopen
Leon Larsson
Kroppefjälls IF
Gewonnen via Ippon - 00:35
Joel Sandin Trollhättans JK
FU11 GRP2
(Dag 1)
1-31
Afgelopen
Hedvig Jacobsson
Uddevalla Judo
Alma Alnablsi Kroppefjälls IF Gewonnen op Beslissing - 01:01
FU11 GRP1
(Dag 1)
1-32
Afgelopen
Jolin Berggren
Trollhättans JK
Troja Johansson Uddevalla Judo Gewonnen via Waza-Ari - 00:34